Cigani gde ste?

Sucur:
Ej javi se kada vi budete imali pehar tog takmicenja, tj. Kup-a Sampiona.
Do tada, poklopi se!
upravo tako,a do tada pamti!
Middlesbrough - Partizan 3-0
Slavija Prag - Partizan 5-1
Rapid Bec - Parizan 5-1
Dinamo Zagreb - Prdizan 5-0
Nantes Atlantique - partzian 4-0
Videoton - partizan 5-0
Cologne - paretizan 5-1
Dynamo Dresden - partizan 6-0
.........
 
Obichno se ne mesham u rasprave Zvezda-Partizan,ali sada moram...Ja sam Grobar,ali se ne mesam iz razloga zato su sve te rasprave uzaludne i besmislene.Ne postoji ta prica kojom mozete ubediti navijaca partizana da je zvezda bolja ili obrnuto.I pitam se samo kada cete poceti da navijate za svoj klub,a ne protiv rivala(to vazi i za ovog navijaca partizana).
Sad ste svi hrabri kad vas ima vise.Lepo...
@Trajce
Vidim da pratis rezultate partizana u prethodnih desetak godina.I gle cuda...Najbolje se secas onih najgorih...A zaboravio si da spomenes "uspehe" zvezde protiv PSV-a i Zenita koji su mnogo sveziji od ovih rezultata Partizana.
Drugo...Skidam kapu za titulu KES-a,ali forma takmicenja je omogucavala da i mali klubovi osvoje ovo takmicenje(budimo realni-i zvezda i partizan su daleko od velikih evropskih klubova,a ako ne verujete da je tada bilo lakse,pogledajte osvajace kupa i lige sampiona i uvericete se sami)
I pitanje je kada cete biti cak i blizu lige sampiona,jer umesto da gledate u buducnost,vi se svi hvalite onim sto je bilo pre skoro 15 godina.Pa nece sastav iz 92 da vam danas istrci na teren.I za narednih 15 godina vi cete pricati kako ste jednom osvojili KES).
E zbog toga smo mi toliko ispred vas na Uefinoj rang listi i trebala bi vam najmanje jos jedna titula da nas stignete.
Vi ste pobedili,a mi izgubili u finalu KES-a,velika razlika!?
Samo sto mi ne slavimo taj dan nego gledamo sta dalje i kako ponovo u LS!
Odvratan sam sam sebi sto ovo radim(navijam protiv zvezde,a ne za Partizan).Ovo nikada ne radim,ali sada sam morao!!!I bas zbog ovoga izbegavam prepucavanja i bolje da razgovaramo zajednickim jezikom-AC Milan :wink: :lol:
 
Cigani.A vas uspeh od 7-1 protiv nas i to se desilo, i to ne treba zaboraviti ali LIGA SAMPIONA...UF!To je vasa realnost gledajte svoja posla tj.Zaprsic ili kako se vec zove a samo se vi pobrinite da ja imam gde da parkiram kola kad dodjem na utakmice LS.
 
sta je sada, ne pricate vise o buducnosti :D

iskreno, bas me zabole za vas, da li ste prosli ili ne, ja se u ovakve rasprave mesam samo radi zajebancije, jel se uvek nadje gomila popaljenih likova :D

mislim da je ovo danas sramota, onako skrnav tim sto niste pobedili, al ruku na srce niste imali ni srece, bilo kako bilo liga sampiona ostaje samo misaona imenica :D
 
hahaaa, ja mislim da je problem bio u onim majmunolikim ljudima( ili covekolikim majmunima, jos nije utvrdjeno) - onim crnjama, ma oni bre nemaju veze sa fudbalom...
oni bi najradije hteli da im stave loptu na liniju gola(bez golmana), e pa da se onda potrude da pogode okvir gola! pih, ni igra kao igra partizana, nije bila nista posebno - svi su se nesto stegnuli, ko da im se prdi a ne smeju jer u humskoj sve odjekuje.

al nema sta, dobar je partizan - pobedio je serifa ( da napomeneno - iz moldavije) cak 1-0 kod kuce, pa sta, dobar je i to rezultat...

ipak, evo i crno-belih (citaj parnog valjka bez uglja) u kupu UEFA, pa daj boze da u nekom od ssledecih krugova ispadne sa zvezdom, pa da ih naguzimo kako oni kazu - evropski.

aj uzdravlje, i gledajte u cetvrtak kako se igra fudal...

poz
 

Back
Top