Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2016.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Enforcer

Zainteresovan član
Poruka
234
Izvlačenje je sutra u 12h.

zreb159965020140222232928.png


Evropsko prvenstvo u fudbalu 2016.
 
Solidna grupa za nas. Talijani nam tradicionalno leže, Bugari i Norvežani po mjeri, bez nekih zapaženijih rezultata zadnjih 10-ak godina, Azerbejdžan, Malta taman slabi za zadnje šešire.

Srbi su prošli loše. Danci i Portugalci su jaki, a Albanci i Armenci su bili u borbi za baraž za SP praktički do zadnjeg kola. Ali taman grupa da iskažete konačno neku kvalitetu.

Bosanci su dobro prošli.
 
Solidna grupa za nas. Talijani nam tradicionalno leže, Bugari i Norvežani po mjeri, bez nekih zapaženijih rezultata zadnjih 10-ak godina, Azerbejdžan, Malta taman slabi za zadnje šešire.

Srbi su prošli loše. Danci i Portugalci su jaki, a Albanci i Armenci su bili u borbi za baraž za SP praktički do zadnjeg kola. Ali taman grupa da iskažete konačno neku kvalitetu.

Bosanci su dobro prošli.

Umalo da opet padnete kod nas :D
Ma ako budemo stvorili atmosferu kao 2010. idemo kao prvi bez problema,ako bude kao u prethodnom ciklusu krvava borba za trece mesto

Bosna ne zna se kad je imala laksu grupu ,sada ili u prethodnom ciklusu
 
Umalo da opet padnete kod nas :D
Ma ako budemo stvorili atmosferu kao 2010. idemo kao prvi bez problema,ako bude kao u prethodnom ciklusu krvava borba za trece mesto

Bosna ne zna se kad je imala laksu grupu ,sada ili u prethodnom ciklusu

Ne bi mi bilo pravo, bili ste loš izbor iz 3. šešira.

Vidim da generalno imate izuzetno visoko mišljenje o svojim mogućnostima.
Ispada da ste jači i od Portugala, a da su Danci pikzibneri.
Na terenu obično gledamo nešto drugo.
Radije razmišljajte kako ubost bodove u Albaniji i Armeniji;)
 
Po meni ovo je lose. Iz prvog sesira je bilo najidealnije da nam je pala Bosna, pa posle Grcka i Rusija. Iz drugog sesira Danska je negde na sredini, moglo je i gore - opet Belgija te Hrvatska,Svedska. Al moglo je i mnogo lakse - Irska,Madjarska. Takodje steta je sto smo u ovom skracenom sesiru, gde nemamo protivniga za kantanje....
 
Znaci, BiH dobila laganu skupinu i ako prodje to ce biti zato sto je skupina lagana, a ako ne prodje to je zato sto u njoj ima samo par solidnih igraca, a Srbija ako se plasira to je zato sto ima vrhunske igrace, a ako se ne plasira to je zato sto je selektor budala jer nije se plasirao sa vrhunskim igracima.
 
Ne bi mi bilo pravo, bili ste loš izbor iz 3. šešira.

Vidim da generalno imate izuzetno visoko mišljenje o svojim mogućnostima.
Ispada da ste jači i od Portugala, a da su Danci pikzibneri.
Na terenu obično gledamo nešto drugo.
Radije razmišljajte kako ubost bodove u Albaniji i Armeniji;)

Ti imas generalno mizerno misljenje o nasoj reprezentaciji ali ok to je ocekivano. Gledas ko je sta uradio u zadnjih 10 godina a to je sve promenjivo kako igraci dolaze i odlaze. Pogledaj samo nase igrace koji igraju u reprezentaciji i kazi realno da li treba da imamo visoko ili nisko misljenje o mogucnostima. A onda nadji u svojoj glavi 3 igraca koja poznajes iz Albanije i Jermenije i kazi mi da li oni mogu da se mere sa nasim.
 
Znaci, BiH dobila laganu skupinu i ako prodje to ce biti zato sto je skupina lagana, a ako ne prodje to je zato sto u njoj ima samo par solidnih igraca, a Srbija ako se plasira to je zato sto ima vrhunske igrace, a ako se ne plasira to je zato sto je selektor budala jer nije se plasirao sa vrhunskim igracima.

"Do sada smo šest puta igrali protiv Portugala i učinak je izjednačen, obe selekcije imaju po dve pobede uz dva remija"

A kako su vasi prolazili protiv Portugala :hahaha: :rotf:
 
"Do sada smo šest puta igrali protiv Portugala i učinak je izjednačen, obe selekcije imaju po dve pobede uz dva remija"

A kako su vasi prolazili protiv Portugala :hahaha: :rotf:

Kada ste igrali s njima, podsjeti me tih meceva. :think:

- - - - - - - - - -

Vise od svega sam zeleo BIH i Albaniju u grupi

Prve nismo dobili ali jesmo Albaniju. Siptari ce biti nalozeni, "Kosovo republjik i slicno", a onda da ih spustimo na zemlju sa jedno 2-3 komada tamo i jedno 5 komada ovde, kao Makedoniju

Mi smo gledali da vas izbjegnemo jer u tim mecevima ce biti najmanje fudbala.
 
Ne bi mi bilo pravo, bili ste loš izbor iz 3. šešira.

Vidim da generalno imate izuzetno visoko mišljenje o svojim mogućnostima.
Ispada da ste jači i od Portugala, a da su Danci pikzibneri.
Na terenu obično gledamo nešto drugo.
Radije razmišljajte kako ubost bodove u Albaniji i Armeniji;)

Ma ja gledam realno,a realno je da pokidamo Albanija i Jermeniju,da dobijemo Dansku i da igramo sa Portugalom za prvo mesto.....to je po kvalitetu ili po mogucnostima,kako ti kazes
U poslednja 3 ciklusa 3 puta su isli u baraz,pa bi mogli i sada :D Danska je 2 puta bila ispred njih ,jednom Svica.....

Dakle ne kazem da cemo se prosetati,vec da sa normalnim selektorom mozemo do prvog mesta ili bez problema do EURA,a ostavljam prostora i za baraz,e sad ******* ako budemo cetvrti sta je tu je,spremamo se za 2018. :per:
 
Рaспoред утaкмицa "oрлoвa" у квaлификaцијaмa зa EП 2016

Јерменијa – Србијa (11. oктoбaр 2014.)
Србијa – Aлбaнијa (14. oктoбaр 2014)
Србијa – Дaнскa (14.нoвембaр 2014.)
Пoртугaл – Србијa (29. мaрт 2015.)
Дaнскa – Србијa (13. јун 2015.)
Србијa – Јерменијa (4. септембaр 2015.)
Aлбaнијa – Србијa (8. oктoбaр 2015.)
Србијa – Пoртугaл (11. oктoбaр)

Пријaтељскa утaкмицa прoтив репрезентaције Фрaнцуске, дoмaћинa зaвршнoг турнирa Eврoпскoг првенствa 2016. гoдине, биће oдигрaнa у Србији, 7. септембрa 2014. гoдине, a ревaнш утaкмицa у Фрaнцускoј биће oдигрaнa тaчнo гoдину дaнa кaсније, 7. септембрa 2015. гoдине.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top