Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2016.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ti imas generalno mizerno misljenje o nasoj reprezentaciji ali ok to je ocekivano. Gledas ko je sta uradio u zadnjih 10 godina a to je sve promenjivo kako igraci dolaze i odlaze. Pogledaj samo nase igrace koji igraju u reprezentaciji i kazi realno da li treba da imamo visoko ili nisko misljenje o mogucnostima. A onda nadji u svojoj glavi 3 igraca koja poznajes iz Albanije i Jermenije i kazi mi da li oni mogu da se mere sa nasim.

O reprezentaciji da, o igračima ne...
Realno ste drugi ili treći po meni...
Doduše, ako vam se poklopi da neki klinci poput Markovića ili Mitrovića naprave veliki napredak, stvarno možete biti dobri...
 
Znaci, BiH dobila laganu skupinu i ako prodje to ce biti zato sto je skupina lagana, a ako ne prodje to je zato sto u njoj ima samo par solidnih igraca, a Srbija ako se plasira to je zato sto ima vrhunske igrace, a ako se ne plasira to je zato sto je selektor budala jer nije se plasirao sa vrhunskim igracima.

Upravo tako

@tema

Sa Portugalom smo egal,malo slabiji tj.jaci su za pisljivog roLanda,od Danaca nesto jacio a zavidno jaci od ostalih,videcemo kako ce se polopiti.

Solidna gupa nista teska,iz prvog sesira su vecina reprezentacija jace od Portugala sem BiH,Rusije i Grcke.

Trebali bi biti barem drugi.
 
Ja sam zadovoljan grupom al nece ovo biti laganica sovjeti nam nikad nisu lezali na albancima cemo se iskaliti...Od danaca smo na papiru mnogo bolji sad to treba sloziti a Portugal mora biti favorit ****** ipak imaju Ronalda...

Najtezi posao ce biti sa Jermenijom,i ja tu racunam na 1 kiks sigurno..... sa Portugalcima cemo dobro proci,ako prebrode 'kompleks nize vrednosti' mogu i do 1 pobede,ovako 2 remija...... Albaniju meljemo,em kvalitet,em motivacija....a sa DAncima,zaista nemam predstavu kako ce to ici, ali ako prolazimo morali bi barem 4 boda da pokupimo.......
 
Mali Halilović jučer 2 komada Rijeci (i to baš onako majstorski)....
Kreće kampanja za SP koju ćemo pratit mjesecima.

Kolka je Mamić morončina pokazuje pljuvanje po odabiru Kovača jer nema Dinamovaca u 27 igrača za Švicarsku (iako je to realno stanje stvari).
Sad je Kovač osto bez dva direktna kandidata na desnoj strani zbog povreda (Vrsaljko, Iličević), ali malog ne smije zvat, jer će odma bit "Mamić reko"...
Ma...

Realno, mali nije još ni blizu repke, ali baš takav fali na desnom krilu, niskim težištem, dobrom kontrolom i eksplozivnošću da malo razvuče obranu i drži je na oprezu kako bi se Lukica i Raketa razmahali...za kvale 2016 svakako....
Možda bolje i to nego krpanje onima kojima je to neprirodna pozicija:think:
Šugavi Mamić:evil:
 
Najtezi posao ce biti sa Jermenijom,i ja tu racunam na 1 kiks sigurno..... sa Portugalcima cemo dobro proci,ako prebrode 'kompleks nize vrednosti' mogu i do 1 pobede,ovako 2 remija...... Albaniju meljemo,em kvalitet,em motivacija....a sa DAncima,zaista nemam predstavu kako ce to ici, ali ako prolazimo morali bi barem 4 boda da pokupimo.......

ja mislim da je Jermenija jedina od republika SSSR-a koji igraju u Evropi sa kojom nismo imali kiks...
 
O reprezentaciji da, o igračima ne...
Realno ste drugi ili treći po meni...
Doduše, ako vam se poklopi da neki klinci poput Markovića ili Mitrovića naprave veliki napredak, stvarno možete biti dobri...

Lazar Marković i Aleksandar Mitrović su igrači koji će predvoditi srbijansku reprezentaciju u narednim godinama. Mogao si da vidiš njihov potencijal na utakmici između Srbije i Hrvatske a i jedan i drugi imaju svega 20 godina, računaj da ako prođemo na evropsko prvenstvo da će imati 22 godine. A još da dodam igrače tipa Đurčića, Tadića, Nastasića, Jojića, Šćepovića, Matića i Šćepovića koji igraju sve bolje i bolje u svojim klubovima. Ova generacija ima potencijala i to valja iskoristiti...
 
Ako ne pobedimo Portugal bar jednom u dva meca, onda razlaz svi i nema potrebe da postoji vise reprezentacija

Ako izuzmemo Ronalda to je reprezentacija koja je slabija od nas. Meni tu pada na pamet jos samo Mutinjo i to je to, imaju Koentraa, Pepea, jos par igraca, ali nista posebno

Mi smo u bas nezgodnoj grupi jer protivnici su veoma teski i zilavi ali neatraktivni. Jermenija ima par sjajnih igraca, siptari imaju kolektiv, Danska ima Agera, Eriksena, Bentnera...

Kako god mismo tu najkvalitetniji, trebalo bi medju prva dva da upadnemo
 
emir-spahic.gif


misimovic.jpg


Senijad1.jpg


Oprostili se od Reprezentacije.:worth::worth::worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top