LET 3 ?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: LET 3 ?

Početnik
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Sada sam ternutno za kompjuterom a kasnije ko zna gde cu bit
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano LET 3 ?

Ja sam duze vreme tripovao da su oni likovi neki klasican hrvacki bend ko sta ti ja znam psihomodo pop , ili tako nestoali kada sam nabavio muziku skroz sam odlepio.Momci su krajnje anti-esteticni pravi neo-punk,bio sam skoro na sajtu i pogledao novi spot ? njih 4-ca sede na fotenji obuceni kao sumadinci i masturbiraju ( carski ).U moro novih bendova oji rade sve ne bili vam se ikako dopali oni su skroz u suprotnom fazonu ( ko vas j ), Tako da bih vas pitao sta mislite o njima i dali ih je iko gledao uzivo ?

Buduća legenda
    Učlanjen
    05.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    195

Podrazumevano Re: LET 3 ?

Citat Original postavio PeterTheKid
    Ja sam duze vreme tripovao da su oni likovi neki klasican hrvacki bend ko sta ti ja znam psihomodo pop , ili tako nestoali kada sam nabavio muziku skroz sam odlepio.Momci su krajnje anti-esteticni pravi neo-punk,bio sam skoro na sajtu i pogledao novi spot ? njih 4-ca sede na fotenji obuceni kao sumadinci i masturbiraju ( carski ).U moro novih bendova oji rade sve ne bili vam se ikako dopali oni su skroz u suprotnom fazonu ( ko vas j ), Tako da bih vas pitao sta mislite o njima i dali ih je iko gledao uzivo ?
    Gledao ih dva puta, KG i exit. Dobri su! Inace koliko ja znam svi spotovi su im u slicnom fazonu.

Obećava wirbelbet (avatar)
    Učlanjen
    26.12.2011.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    19

Podrazumevano Re: LET 3 ?

zanimljivi su jednu sekundu

sve preko toga je previše