Kakav penis volite da vam....

a kakav ti,maco voliš da ti ulazi?
mnogo je stidljiv momak.ja bi na njegovom mestu stavila telefon na sms na pinku npr.ono ****** stop. bez cimanja :roll:
ma zaluto momak.
mene bombarduje sa nepristojnim ponudama
:roll:
i neviđeno je uporan :roll:
 
Kada sam se jednom jednoj svojoj kolegici požalila da samo neki kreteni daju sebi za pravo da mi priđu, ona meni kaže "Možda ti jednostavno imaš u sebi neku hemiju koja ih privlači?!" Zamislih se otada...
Da i kod tebe nije isti problem?
 
to ti je ko sa shetjernom vunom....jesil je nekad jela a da se ne ulepish?...mislim nema tu neke nauke...mora da se ulepish....da ti je sir ko kajmak nema ti spasa...jednostavno to je pravljeno da se ljudi ulepe u to...kao mushice...privuche ih prvo miris...potom ta divna roze boja...potom i slatki slatki uqs...i dok trepnesh do gushe si ulepljen...ljudi su ko muve...a ovo o penisu...to pojma nemam...meni su penisi nepoznatica...ja poznajem svoj i to je to...a i nisam zhensko...mada da jesam ne znam koliko bi mogla odgovoriti na zadatu nam temu....
 
xpajamacax:
e,jbg.
a kako ja to da znam :?

pa seti se...kako je bilo kad si imala

e dosadno mi je bez hanibalke.

onaj iznad je pimp

takozvani makro ili podvodach...baja koji izlece iza coshjka

mrzi me da se dalje glupiram nekako sam superiorna ali nekako kao da cu da poludim ne znam koji mi je..idem da pokusham da uchim kao. mada ce sad advokati ljubim onog bobija u chelo dosadna serija ali neka. ma ebesh bobija. dobila sam josh jedan ignore. ovo je moj mali intermeco dabogda vas sfilis upeco
 

Back
Top