Ashlee Simpson

Meni nije losha. To je jedina pop plocha koju mogu da slusham. Ima pomalo nebulozne textove, ali kako god. Izgled nishta posebno... Glas je ok, ali misli da je kompjuterski odradjen.
 
svidja mi se ' pieces of me '
shadow onako, lala je okej...
nije tema o njenoj sestri, ali ajde kad ste vec poceli :D :D :D 8)
prva njena pesma za koju sam cidela spot je ova 'aktuelna' these boots are made for walking.
kad sam videla jessicu pomislih da je to britney :shock: :? toliko lice, tek onda videh da pise jessica simpson.
pesma je dobra za igranje... pred ogledalom. :P
 
Girl next door:
prva njena pesma za koju sam cidela spot je ova 'aktuelna' these boots are made for walking.
kad sam videla jessicu pomislih da je to britney :shock: :? toliko lice, tek onda videh da pise jessica simpson.
pesma je dobra za igranje... pred ogledalom. :P

prva pesma pa obrada :roll:
 
Girl next door:
svidja mi se ' pieces of me '
shadow onako, lala je okej...
nije tema o njenoj sestri, ali ajde kad ste vec poceli :D :D :D 8)
prva njena pesma za koju sam cidela spot je ova 'aktuelna' these boots are made for walking.
kad sam videla jessicu pomislih da je to britney :shock: :? toliko lice, tek onda videh da pise jessica simpson.
pesma je dobra za igranje... pred ogledalom. :P

ne lice,mada podsete na prvi pogled,to da...jessica im sranje muziku,ashlee isto,ali koliko toliko bolju...
 
Ashlee ochajno peva! Mnogo mi je bolja Jessica i ima bolje pesme! Ashlee je htela da podje sestrinim stopama kao i vecina ali nije toliko uspeshna. Ali ne razumem kako je Ashlee ispala tako ruzna kad je Jessica toliko lepa. Bash su razlichite.
 
DaNa_Pa:
Ashlee ochajno peva! Mnogo mi je bolja Jessica i ima bolje pesme! Ashlee je htela da podje sestrinim stopama kao i vecina ali nije toliko uspeshna. Ali ne razumem kako je Ashlee ispala tako ruzna kad je Jessica toliko lepa. Bash su razlichite.

ma ruzne su i jedna i druga,samo sto je jessica tipicna plavuse iz amerike i tako nevidjeno dosadna i obicna,a ashlee je tu malo bolja sto se mene tice.
ali obe su bezveze. :roll:
 
DaNa_Pa:
Ashlee ochajno peva! Mnogo mi je bolja Jessica i ima bolje pesme! Ashlee je htela da podje sestrinim stopama kao i vecina ali nije toliko uspeshna. Ali ne razumem kako je Ashlee ispala tako ruzna kad je Jessica toliko lepa. Bash su razlichite.

pa dobro,podsecaju malo...jessica je lepsa,ali ipak iskreno govoreci nijedna nije neka lepotica.slazem se sa tobom,sem da ima bolje pesme,posto jessica nije nesto dobro prosla sa njenim,vec sa plagijatima.a ashlee ima prosecnu muziku,ipak koliko toliko originalnu(ovo ne rado przinajem) :D
 
LPhoklica:
Banshee:
..ali sestra joj je jos gora. :lol:
Jest', ne znam ni jednu pesme poznate sestre pevačice. Ashlee je ok...valjda.

ma i ona je (jao, kako da se izrazim) produktMTV-ja.
ma svi su.
sta se ja uopste bakcem time?
________________________
isn't it ironic?
don't you think?
it's like rain on your wedding day,
it's a free ride when you've already paid,
it's a good advice that you just didn't take,
who would've thought, it figures...
[alanis morissette, ironic]

ylflower.gif
 

Back
Top