Prostakluk

vodenichar i machak....heh....ono kad machak ode u beli svet pa se trchetji vrati....a cela pricha ima pouq....ma super je....

nisam znao da postoji neshto tipa naopako se smejati!?

(:{
 
ali pitanje nije sta je zenski prostakluk!!!
nego sta muskarci smatraju prostaklukom!!!a odgovori kad zena pusi na ulici kad zena ovo kad zena ono!!!
zar muskarci ne prave prostakluke :evil:
 
Prostakluk su pre dela nego reči. Pre dolazi do izražaja prostačko ponašenje nego prostačko izražavanje.

- On čačka nos dok razgovarate.
- On uz zvuk ''pljuckanja'' prstom čara duboko u uvo
- On kašlje direktno ka tvojoj hrani
- On kija direktno u tvoje lice
- On duva nos u palac i kažiprst a posle ''to'' otrese o zemlju
- On se takmiči sa sobom koliko može snažno da prdne i koliko dugo može da prdi u kontinuitetu...
- On se izdire i bahati na javnim mestima
- On skuplja sluz iz grla i nosa nekoliko sekundi a onda to ispljune na nekom, takođe javnom mestu
- ...


E to je prostakluk :roll:
 
majcheki:
Prostakluk su pre dela nego reči. Pre dolazi do izražaja prostačko ponašenje nego prostačko izražavanje.

- On čačka nos dok razgovarate.
- On uz zvuk ''pljuckanja'' prstom čara duboko u uvo
- On kašlje direktno ka tvojoj hrani
- On kija direktno u tvoje lice
- On duva nos u palac i kažiprst a posle ''to'' otrese o zemlju
- On se takmiči sa sobom koliko može snažno da prdne i koliko dugo može da prdi u kontinuitetu...
- On se izdire i bahati na javnim mestima
- On skuplja sluz iz grla i nosa nekoliko sekundi a onda to ispljune na nekom, takođe javnom mestu
- ...


E to je prostakluk :roll:

he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou

e sada navela bih i par likova ovde koji su puko olicenje prostakluka...ali necu nikoga da prozivam....izlecice se mozda ...nekada...
:?
 
Suzy:
he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou
A gde da se izaperem? Necu valjda, u kadu da ulazim zbog takve sitnice i sve ove dlake da kvasim, pa se posle brisem ceo...? Nismo mi krivi zbog tog vaseg malog hendikepa... Ne mozemo ni mi neke stvari da radimo, pa se ne ljutimo.
 
majcheki:
Ma dok na lavabou stoji tečni sapun, nema frke, ali...
Ajd' se ti peri tecnim sapunom! Nezno je to... sluzokoza. Treba ga paziti, ako hoces da ti sluzi.
Ne ostavljam dlake na sapunu, ne perem se nad sudoperom, ne pisam u lavabo, spustam dasku WC solje u pocetni polozaj... Ali mi ovo necete oduzeti!
Dali smo vam bide - ostavite nam lavabo!
 
Julian_Duranona:
majcheki:
Ma dok na lavabou stoji tečni sapun, nema frke, ali...
Ajd' se ti peri tecnim sapunom! Nezno je to... sluzokoza. Treba ga paziti, ako hoces da ti sluzi.
Ne ostavljam dlake na sapunu, ne perem se nad sudoperom, ne pisam u lavabo, spustam dasku WC solje u pocetni polozaj... Ali mi ovo necete oduzeti!
Dali smo vam bide - ostavite nam lavabo!

Ma mislila - tečni sapun za nas koji tu peremo ruke :lol: :lol: :lol:

kiss
 
prostakluk je kad neko prdne a ne nasmeje se!!!!!...neko onako zlotjuti....i cheka da se drugi podzapaju ko je prdno....stoji u nekom uglu i zadovoljno trlja ruke....ko mister burns....

mister burns je prostak!
 
Julian_Duranona:
Suzy:
he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou
A gde da se izaperem? Necu valjda, u kadu da ulazim zbog takve sitnice i sve ove dlake da kvasim, pa se posle brisem ceo...? Nismo mi krivi zbog tog vaseg malog hendikepa... Ne mozemo ni mi neke stvari da radimo, pa se ne ljutimo.
E....Juliane,Juliane....sve nekako al da je "mali hendikep"to ti je stvarno prostacki!!!! :wink:
 
majcheki:
Prostakluk su pre dela nego reči. Pre dolazi do izražaja prostačko ponašenje nego prostačko izražavanje.

Ček, ček... A zašto su svi primeri u muškom rodu? Ccc... Zar sve sve svodi na prepucavanje iz trećeg osnove "dečaci protiv devojčica"... Ajde malo zrelosti ljudi. ;)
 
Suzy:
majcheki:
Prostakluk su pre dela nego reči. Pre dolazi do izražaja prostačko ponašenje nego prostačko izražavanje.

- On čačka nos dok razgovarate.
- On uz zvuk ''pljuckanja'' prstom čara duboko u uvo
- On kašlje direktno ka tvojoj hrani
- On kija direktno u tvoje lice
- On duva nos u palac i kažiprst a posle ''to'' otrese o zemlju
- On se takmiči sa sobom koliko može snažno da prdne i koliko dugo može da prdi u kontinuitetu...
- On se izdire i bahati na javnim mestima
- On skuplja sluz iz grla i nosa nekoliko sekundi a onda to ispljune na nekom, takođe javnom mestu
- ...


E to je prostakluk :roll:

he he..svaka cast...dodala bih-
-pere onu stvar u lavabou

e sada navela bih i par likova ovde koji su puko olicenje prostakluka...ali necu nikoga da prozivam....izlecice se mozda ...nekada...
:?


tema je zenski prostatluk
 
iluzionista:
majcheki:
Prostakluk su pre dela nego reči. Pre dolazi do izražaja prostačko ponašenje nego prostačko izražavanje.

Ček, ček... A zašto su svi primeri u muškom rodu? Ccc... Zar sve sve svodi na prepucavanje iz trećeg osnove "dečaci protiv devojčica"... Ajde malo zrelosti ljudi. ;)

Pa kako da odgovorim na temu ''Prostakluk gledan očima muškaraca'' drugačije :lol: Svidela mi se, htela sam da odgovorim na nju pa sam stvari postavila gledano iz svog ugla.
 

Back
Top