Survivor 2014 VIP

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
:heart:
U poplavi rijaliti programa, koji proslih godina, a i sada povremeno, tresli nase prostore izdvojio se jedan posebno. To je "Survajvr". Postojala je varijanta za obicne smrtnike, ali i za one koji misle da su VIP. U njima smo mogli da vidimo kako se ljudi bore radeci koje kakve gluposti, koji su nedostojne normalnog coveka. Iz tog soua se izdvojila nova vrsta devojaka, a to su starlete. Koje su nekako stalno kritikovane i prozivane u nasem drustvu. Ipak, kada nekog pitate da li gleda "Farmu" ili "Velikog brata", on ce zauzeti neki ozbiljan stav, uspraviti se i sa nekim ozbiljnijim izrazom i malo ozbiljnijim tonom reci: "Ja volim "Survajvr". Mozda ce dodati da je to "ozbiljnije", a vi cete me onako potvrdno klimnuti glavom, posto cete shvatiti da imate posla sa nekim umisljenim kvazi-intelektualcem, koji hoce da se izdvoji iz zabave za sirotinju.
Ipak, volela bih da znam, kakva je to razlika izmedju nekog rijaliti soua i tog "svetog" "Survajvera". Da li propustamo da je sustina ista kao i kod "Farme" ili "Dvora" ili je taj"Survajver", nesto zaista posebno? Zasto su ti ucesnici "Survajvera" cestitiji od ostalih ucesnika? :heart:
 
Cico kod Survivor-a emitovanje ide znatno kasnije i u njemu se uglavnom ne vide svadje izmedju ucesnika kao kod ostalih slicnih programa.
Takodje imaju i igre koje su fizicki i psihicki zahtevnije.
Gledao sam par epizoda svih slicnih stvari i deluje najmanje ponizavajuce.
 

Back
Top