Za iskrene Savete:)))

Waterfall

Legenda
Poruka
50.398
Situacija je sledeca:
U neobaveznoj ste sex kombinaciji sa deckom...Vremenom pocinje da vam se dopada i vise od sex-a. Pricate o svemu, i kapirate se skroz. Vreme koje provete zajedno je 100% ispunjeno, u svakom smislu.
Ali...on je vec u dugoj vezi :cry: , i vas naziva svojom drugaricom...a vama pocinje da se svidja da ga zelite skroz i samo sa sebe...
Sta bi ste radile? :(
 
Waterfall:
Situacija je sledeca:
U neobaveznoj ste sex kombinaciji sa deckom...Vremenom pocinje da vam se dopada i vise od sex-a. Pricate o svemu, i kapirate se skroz. Vreme koje provete zajedno je 100% ispunjeno, u svakom smislu.
Ali...on je vec u dugoj vezi :cry: , i vas naziva svojom drugaricom...a vama pocinje da se svidja da ga zelite skroz i samo sa sebe...
Sta bi ste radile? :(

Verovatno ce vremenom nju zameniti za tebe,i tako u krug :wink:
 
Waterfall:
Situacija je sledeca:
U neobaveznoj ste sex kombinaciji sa deckom...Vremenom pocinje da vam se dopada i vise od sex-a. Pricate o svemu, i kapirate se skroz. Vreme koje provete zajedno je 100% ispunjeno, u svakom smislu.
Ali...on je vec u dugoj vezi :cry: , i vas naziva svojom drugaricom...a vama pocinje da se svidja da ga zelite skroz i samo sa sebe...
Sta bi ste radile? :(

Naziva te drugaricom a tuca te....ili ste komunisti, a ti bi da ti on bude dečko, a ne samo kres komb. Nema šanse, belive me.
 
Cekam kuma:
Jel bi me poslusala,ako ti kazem da nadjes nekog slobodnog i resis se glavobolje?
Mislim da je glavobolja jedino resenje za osvezenje!

Sta ce ti to u zivotu! Treba da postavis sebe na prvo mesto, a ne da budes rezervni igrac, i sedis na klupi, pa da po potrebi udjes na teren!
:roll:
Pali odatle koliko god da ti se svidja. Bolje je za tebe, a i njegovu devojku!
 
Pa, zato ona trci oko stadiona, dok je on sa svojom devojkom!
Nije da je napadam, zao mi je ! :cry: Stvarno bih volela kad bi se ona iscupala iz svega toga! Ali, jedno je prica, a drugo su dela!

Mozemo mi ovako do sutra, ona dok ne lupi svojom glavom o zid, nista ne vredi!
 

Back
Top