Djavo obitava u sitnicama....

Ulepsao. :D
To je jedan paralelni svet, gde sreces gomilu najrazlicitijih likova, a medju njima uvek ima poneki biserko. :lol:
Od takvih se uvek nesto novo nauci, sazna.
Mozes da se glupiras, smejes, svadjas u isto vreme, pricas ozbiljno o temama.
Ma OBOZAVAAAAAM forum!
Ziveo INTERNET! :)
 
pa nije da mi je uradio ni jedno ni drugo....pomogo da ubijem vreme....to jeste....mogu chak reji i da mi je inicirao neshto kreativno-ponekad...al sad da mi neshto extra znachi....i ne znachi mi....al ja sam rookie u poredjenju sa vetjinom....ko zna....mozhda za koju godinu svijem gnezdo na 4umu
 
Tinar:
morphea:
Tinar:
Pa, meni nikako ne moze da unishti zivot... :? Ipak je to unreal.
mozhe, mozhe
zamisli samo da sedish u rupi lavova spavalica i kuckash pijano po dirkama kad ono :shock: , pritishnesh zvonce ,lavovi skoche i unishte ti dalju buducjnost :shock:
:lol: Ja mislim da je kod tebe to alkohol uticao...
uups ija sad to mislim :shock: odo da spavam :lol:
 
skoro normalan:
zainteresovana:
# zamisli #:
... meni je forum upotpunio nedostatak voljene osobe i pomogao u dokolici (dakle za mene je pozitivna sitnica u mom zivotu) :arrow: pitanje glasi : Dal` vam je forum ulepsao ili upropastio zivot i na koji nacin
:P
Sorry, ali stvarno ne vidim kako može da utiče na život. :lol: :lol: :lol:

you think so :arrow: what a fu-ckin korporation ?!?
Od svih bajki i skaski verujem jedino i isključivo u jednu jedinu, istinitu :wink: - Prince Charming!
4.gif
 
zainteresovana:
skoro normalan:
zainteresovana:
# zamisli #:
... meni je forum upotpunio nedostatak voljene osobe i pomogao u dokolici (dakle za mene je pozitivna sitnica u mom zivotu) :arrow: pitanje glasi : Dal` vam je forum ulepsao ili upropastio zivot i na koji nacin
:P
Sorry, ali stvarno ne vidim kako može da utiče na život. :lol: :lol: :lol:

you think so :arrow: what a fu-ckin korporation ?!?
Od svih bajki i skaski verujem jedino i isključivo u jednu jedinu, istinitu :wink: - Prince Charming!
4.gif

ok samo gde ima dima ima i vatre , pa ti vidi
 

Back
Top