manekenstvo

  • Začetnik teme kao manekenka
  • Datum pokretanja
K

kao manekenka

Gost
Da li ima neko da mi preporuci neku dobru modnu agenciju..(Osim UMDSa,Modelsa,Clicka,ellita i selecta)
Da li neko moze da mi da neki kontakt tell,web..od agencija:

K Models
Fabrika
Tatoo
Fox

I da li neko zna kad je prijavljivanje za izbor za lice godine Allure?I gde se prijavljuje

Hvala unapred...
 
:)Masa:
Sto ne ums on je jako dobar i ima veze.Vidis ja od jeseni cu raditi u siti kidsu
Lepo si to rekla.Na ums-u prolaze samo oni koji imaju vezu.Prvi stepen moze da se desi da prodjes i bez pomoci,ali drugi koji je mnogo tezi ako nemas vezu neces ni proci.Recimo,ako ti tata ima auto servis-prolazis,ako ti je komsinica poznata voditeljka-prolazis i da ne nabrajam dalje.Cista prevara.
 
ovako ide u ums-u: audiciju prolazis i ako imas 100kg i tri glave. posle ides na casove lepog hodanja i sve to tako, casovi kostaju 100 evra mesecno. posle ima jos jedna audicija (revija) na kojoj prodju samo oni koji nadju vezu.
ja se bavim manekenstvom u jednoj skoli za manekene i tako to... probacu na elit model luk-u 2009 ili 2010.
 
po UMS pljuju ljudi koji ocigledno nisu imali iskustva sa istim. Ja sam prezadovoljna onim sto je moje dete naucilo tamo, nisam dala milione, a radilo je i revije i reklame i putovalo sa UMS na festivale...
 
sta reci :(
ja licno imam loseg iskustva sa agencijama za angazovanje manekena.
Mojoj posestrimi koja je izrazito lepa i fotogenicna trazili su svuda da plati nekakvo uclanjenje.
Nije mi jasno koja je svrha uzimanja novca za clanarinu ukoliko je model dobra pa logicno je da ce agencija onda moci brzo da angazuje model i da na njemu zaradi.
Ko zna sta je posredi sto se tice toga nek mi odgovori. :worth:
:heart::heart::heart:
 
ovako ide u ums-u: audiciju prolazis i ako imas 100kg i tri glave. posle ides na casove lepog hodanja i sve to tako, casovi kostaju 100 evra mesecno. posle ima jos jedna audicija (revija) na kojoj prodju samo oni koji nadju vezu.
ja se bavim manekenstvom u jednoj skoli za manekene i tako to... probacu na elit model luk-u 2009 ili 2010.

Kako ti se zove igde je skola?
Ja trazim skolu manekenstva u Bgd-u ali ne mogu da nadjem.
Na UMS ne mogu jer nemam 6 godina, mnooogo sam stariji.
 

Back
Top