Kako najbrze smrsati?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tanjica:
Cula sam da se od ananasa mrsavi,pa sad ne znam da li je to zaista tacno. Da mozda neko ne zna neki slican fazon za mrsavljenje? Nesto sto nije neka kardinalna i nezdrava dijeta,a recimo da pomaze.
:?:

Ananas pomaze ako ga pojedes ujutru pola sata pre bilo cega, jer se hvata za zid creva i u toku dana skuplja masti i onda ih izbacuje prirodnim putem. Moze da pomogne i casa mlake do tople vode neposredno pred svaki obrok. Ako si voljna da se bavis ozbiljnije svojom tezinom, probaj sa ishranom po krvnim grupama i hrani se u okviru onih namirnica koje ti izuzetno koriste, pri konstatnom unosu extra vitamina. Ako nemas nameru bas nicega da se odrices,onda pokusaj sa kombinacijom hrane. Ona podrazumeva da proteine odvajas od ugljenih hidrata u nacelu. Bez unosa hrane posle 18h je takodje veoma dobra varijanta,koja na dug period donosi rezultate. Ako mozes da gladujes jednom nedeljno,izaberi da to bude u vreme mesecevih mena, kada se gubi izmedju 750gr i 2kg. Ono sto je najvaznije jeste da uvedes nacin zivota koji ce doprineti zdravlju i dobrom izgledu, a to je 3-5 puta nedeljno po sat vremena fizicke aktivnosti, bez preteranog unosa slatkisa i puno svezeg povrca. Psiholoski pokusaj sebi da uvrtis u glavu kako se sve one masne,slane i slatke stvarcice cine da tvoj organizam pati.
 
Incognito:
noooooblice, noooooblice !!! (sad ce rasta da se pojavi, 100% ) :lol:

E, onaj tip iz Noblica je nesto najsladje sto sam skoro videla ... ovako se iskezim svakog puta kad vidim tu reklamu :lol: :lol: :lol:

A dijete ... hm... smrsaces kad najmanje budes mislila na to... kad budes zadovoljna, opustena, zaljubljena.... Puno smeha, sexa i kretanja, malo slatkisa...polako....i to je to...
 
Ozbiljnoj devojci treba ozbiljno odgovoriti :evil:
Najbolja stvar po meni je unosenje namirnica koje imaju puno vitamina i minerala, a malu energetsku vrednost. Naravno voce i povrce..Sto se tice ovih glupih dijeta iz casopisa, nemam komentara, that`s all..
Od ovoga ces mrsaviti garantovano: kupus,paradajz,krastavci, tikvice,pecurke,karfiol, keleraba, jabuke,ananas,nemasna riba, jogurt fit ili viva 1%m.m, morska riba umereno, belance(nema masnoce),bundeva,belo pilece meso(2 puta nedeljno), mozes i malkice banana(dosta kalijuma), takodje malkice krompira...izbegavati tj ne koristiti przeno, pohovano, masno..Najbolje je kuvanje na vodi, pari...Samo treba stvoriti zdrave navike u ishrani, npr. meni je osnovno voce, povrce, jogurt, meso jedem jednom u 100 god, najvise ribu,(bila sam vegan 3 god, ali to je shit)..meso je neophodno zbog vit.b12, najvise ga ima u mesu.. Piti dosta tecnosti, nezasladjene cajeve, izbegavati gazirano...
Ne mogu se svega setiti, uglavnom ovo ti je neka zdrava ishrana,a ne odrici se nicega specijalno, ali def. povrce, voce su number one na listi za mrsavljenje(u svezem stanju najbolje)...
A posle ovih zdravih navika poslusaj savete gore navedene(vezane za sex).
 
Ljudi uvek traze nove dijete.Problem sa vecinom dijeta je sto ne jedes dovoljno ili sto bankrotiras.
Ali sada vam predstavlja novu cudotvornu dijetu!
Sigurno ste primetili da je mnogo glavnih ljudi u u dobroj fizickoj formi i to sve zahvaljujuci ovoj dijeti.Sada je ona dostupna i vama!
Mozda ce te zeleti da se konstaltujete sa doktorom pre nego sto pocnete sa ovom dijetom, ali nebrinite/
svakako ce te ga videti kada zavrsite sa njom.Srecno!

1dan:Dorucak:kajgana,jedno parce tosta sa djemom.
Pojedi 2 zalogaja kajgane koristeci se prstima, a ostatak baci na pod.Uzmi jedan zalogaj tosta,a onda razmazi djem po licu i odeci.

Rucak:cetri vostane bojice/boja je nevazna\,saka cipsa isolja mleka{popij 3 gutljaja\ostatak prospi}.

Vecera:Suvi stap,dva novcica{evro ili neka druga valuta,nebitno} i cetri gutljaja Sprajta.

Uzina pred spavanje:paci parce tostana kuhinjski pod.......
 
to je svakako prvo pravilo dijete
a sledeci korak je fizicki se aktivirati, setnja, trcanje, teretana, vezbanje, sex, tegovi, aerobik, bar nesto
sa tim dijetama koje propagiraju "nejedenje" samo se moze postici jo jo efekat
brzo smrsas,jos brze vratis kilograme
za vreme dijete treba jesti sto cesce i po malo i to odredjene zdrave namirnice
za fizicku aktivnost se slazem
 
Прескакање конопца и пливање, коме смета пливање нека пешачи.
Добро, и секс, ако мора лол, а може и прање прозора, немештање завеса, усисавање без прескакања ћошкова.."планинарење" Добрињском 5 пута дневно или степеницама на 8 спрат 5пута.
Ето, преписао сам, па ко хоће нек јави учинке..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top