Bila je tako lijepa.......

Jooockey

Ističe se
Poruka
2.007
Sve porslo ko u izmaglici jednostavno prohujalo pored mene(mozda zbog piva,mozda zbog zena ili besanih notji..)

Bah dossadan uvod(samim tim i radnja i kraj ce biti shit)ali....

Caletova firma(tamo se pije pivo,zvrlja se nesto na kompovima i cavrlja o curkama) mi je sredila odmor u Hr na mesec dana...neka kucetina u nekoj zabiti(u njoj sam bio svega 3 dana i 1 notj)ima sve sto srce pozeli...teretanu bar ma sve...
Kanda da sam upoznao mnogo ortaka za jedno leto i bilo je dobro placali smo runde pitja jedni drugima muvali zenske(dve sam notji spavao pod shankom...da se nebi osecao..)(dodjavola pocelo sudjenje idem da snimam sledi zanimljiv zaplet mog letovanja sa kog sam se vratio suva qrca mokrih cipela i slomljenog srca_
 
Jel predpostavljash extremno agresivne vanzemaljce pijane turiste transvestite gomile pudinnga mne na planini potpunog gola i pojma nemam sta sam radio zadnja 24 sata...varas se draga moja jooockey je ne prdvidiv......elem zavrsava se(dosadno)ja odo ona osta nije mi dla nisam ni teo odma bi se ostavio alkohola promenio ime u stipe i preselio se u hrvatsku ozenio i nebi se vise pjvljivao na netu.
\A
 

Back
Top