trazim pomoc

[Z@@R]

Obećava
Poruka
62
Trazim pomoc zato sto mi computer neradi kao ranije...Imam northon 2004 ali on je istekao.On nemoze da pronadje nista ali ja sam siguran da nesto ima...pa bih vas pitao o ovome anti-virusu!kakav je i sta mislite AntiVir Personal Edition Classic 6.31.00.03 ??? :?: :?:
 
Sta da ti kazem.. Pomenuti AV program je koliko se sjecam besplatan i nije na nekoj velikoj cijeni..

S obzirom da ti je Norton 2004 gistekao, bice bolji nego da nema nikakav...

Ipak da ne bihzapocinjao raspravu oko AV programa prije bih preporucio druge besplatne programe koje mozes da koristis..

1. AVG
2. AVAST

Pored njih potrebno je da imas i programe za ciscenje od drugih vrsta virusa (spyware,adware) koji mogu da prave probleme na kompjuteru.

Predlazem:

1. Ad-aware SE
2. SpyBot S&D (Searh and Destroy* 1.4RC.

Nakon ovog bi trebalo da budes dosta sigurniji na netu..

Pored ovog umalo za zaboravim trebalo bi da imas neki Firewall (vatreni zid) za pocetak i dosta je dobar predlazem ZoneAlarm..

Nadam se da sam bar malo pomogao..
Poz.
 
GZ:
Sta da ti kazem.. Pomenuti AV program je koliko se sjecam besplatan i nije na nekoj velikoj cijeni..

S obzirom da ti je Norton 2004 gistekao, bice bolji nego da nema nikakav...

Ipak da ne bihzapocinjao raspravu oko AV programa prije bih preporucio druge besplatne programe koje mozes da koristis..

1. AVG
2. AVAST

Pored njih potrebno je da imas i programe za ciscenje od drugih vrsta virusa (spyware,adware) koji mogu da prave probleme na kompjuteru.

Predlazem:

1. Ad-aware SE
2. SpyBot S&D (Searh and Destroy* 1.4RC.

Nakon ovog bi trebalo da budes dosta sigurniji na netu..

Pored ovog umalo za zaboravim trebalo bi da imas neki Firewall (vatreni zid) za pocetak i dosta je dobar predlazem ZoneAlarm..

Nadam se da sam bar malo pomogao..
Poz.
Upravo tako,Zone alarm,Avast i Spyware doctor je ubitachna kombinacija. :D
 
[Z@@R:
]Ej boys samo jos jedno pitanje :?:
Kod zone alarma da li je to za platiti posto instaliras ili samo je to demo version(besplatna)....da li je komplikovano za koristiti :?: :wink:

Verzija Pro se placa (mozse koristiti i probnu verziju iste bez placanja, samo ne znam koliko) a druga je besplatna.
 
Od kada sam instalirao zone alarm u moj kompjuter imam problem sa download-om...Za pocetak zone alarm usporava download i kao drugo skidanje nemoze da pocne(na primer na nostalgiji)
 

Back
Top