Matorke

  • Začetnik teme totalcommander
  • Datum pokretanja
T

totalcommander

Gost
Volite li starije zene?Pod njima smatram zene izmedju 45 i 60 godina?Da li ste imali neka iskustva sa njima?Kakve matorke volite?
 
ne, ne i ne...

Pravilo kod mene: Sve sto ne moze da mi bude majka, i ne moze da mi bude cerka, je u redu... Znam ja da ljubav ne zna za godine, ali ipak... 60... mnooooogo je... pa to moze i baba da mi bude...
 
totalcommander:
Volite li starije zene?Pod njima smatram zene izmedju 45 i 60 godina?Da li ste imali neka iskustva sa njima?Kakve matorke volite?
===================================================
Tebi bi trebalo zabraniti prilaziti starackim domovima.
 
Pa ne znam za matorke, ali znam matorce:) koji sasvim pristojno izgledaju i sa 40, 50 ... mada cisto sumnjam da bih imala neki *kontakt* sa istim.. no znate ono...ljubav i hormoni ne znaju za granice;)
 
matorke...za mene su to zene u tako reci najboljim godinama 35-40...
Ima li ko iskustva sa takvim zenama...Da li zene u tim godinama zele sex sa klincima? :/
 
matorke...za mene su to zene u tako reci najboljim godinama 35-40...
Ima li ko iskustva sa takvim zenama...Da li zene u tim godinama zele sex sa klincima? :/
tja, imam ja. slažem se da su tada u najboljim godinama
nekada su htele... ili sam ja samo imao sreće?
sa 24 me je ćapila teta od 36... dve tete; jedna malo ranije, ali njoj sam baš dugo stavljao do znanja da me privlači
dok me je ova druga sam presrela : )
sada, sa 35, to mi dođe taman
i tete vole seks, ali znaju šta žele. ako se uklopiš, sve je moguće : )
ne smeš da budeš marmelada momak, moraš ih privući, na animalnom nivou
dobro, ne kao genetski materijal, ali kao mladi pastuv... ili šta već
znači: ništa leb i marmelada, ručkaš samo meso : )
 
Volite li starije zene?Pod njima smatram zene izmedju 45 i 60 godina?Da li ste imali neka iskustva sa njima?Kakve matorke volite?



citajuci jednu knjigu tematika --> sex u starosti

doshla sam do zakljucka da ima dosta mushkaraca koji voledu starije pa cak i dosta starije zene to je neki oblik perverzije


nema vishe normalnih sad imamo boodala i vecih boodala

gde ode misionarski sex?:sad2::sad2:
 

Back
Top