Ko je ovde sve pushach?

to nije pushenje, to je fucjkanje, s obzirom da se dim zadrzhava u ustima i ne uvlachi se, i onda se, kao fora, dimi. mo'sh misliti.
pozeraja 8)
____________________________________________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. remember.
we are eternal.
All this pain is an illusion.
 
Ja sam navucen do daske, pusim vec skoro pet godina, matori znaju za to od pre godinu-dve, samo sto ja u zivotu nisam zapalio pred njima i mislim da necu skoro, mada nisam bas siguran zasto.
Inace, cesto ponavljam da su cigare drugo najvece zadovoljstvo u mom zivotu i ne planiram da prestanem.
 
Keeper:
wild_child:
Ogradicemo vas staklenim zidovima tako da se sav dim zadrzi u vasem krugu :lol:

a mi cjemo probusiti rupu u staklu.
NJA NJA NJA :P

nego, od ove teme ne mogu a da ne pomislim na Flojde i 'in the flesh'

Are there any queers in the theatre tonight
Get 'em up against the wall.
There's on in the spotlight
He don't look right to me
Get him up against the wall
And that one looks Jewish
And that one's a coon
Who let all this riff-raff into the room
There's one smoking a joint and
Another with spots
If I had my way
I'd have all of you shot.


:P

A mi cemo tu rupu zavariti NJA NJA :lol:
 
a mi cjemo je opet odvariti
beast_udareni.gif


u stvari, shto sam glup.... a i ti sa mnom... kako mozhesh zavarivati staklo? :lol:
____________________________________________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. remember.
we are eternal.
All this pain is an illusion.
 
probala...nisam navucena i nikad nisam bila(sto je jaaaako cudno)pusila-nije to bilo ne znam kako cesto jedna dve dnevno mozda i preskocim neki dan,ili kad sam odlazila u blejanje sa odeljenjem..tad smo znali da stucemo svako po paklu iz dosade :p:p:p...aha i jos nikad nisam kupila sebi cigare-dakle nisam bila u posedu moje vlastite cenjene kutijice...mada to ne bi ni uspelo posto bi mi trebalo 8 dana najmanje da je zavrsim a cigare bi do tad postale neupotrebljive :P 8) :P
 
ja bi ih smirio mirishljavim shtapicjima da nema pljuga. mada, ne bi me chudilo da bih pocheo da pushim te shtapicje :lol:
____________________________________________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. remember.
we are eternal.
All this pain is an illusion.
 
zmaj013:
Kako bih inace smirio svoje zivce da nema cigareta!?
Grickaj nokte, doprinosi smirenju. Jedi čokoladu, ali pazi, mora da ti uđe u naviku i prvo se jede na silu. Nećeš bez nje moći, a uvek će biti manje štetna od pušnja (ako ne preteraš jednom, normalno). Šetaj se koliko možeš. Hobi opušta.

No, ima li smisla da ti ovo govorim - nema. Zagazio si ti dobro u to sra*nje....
 
LPhoklica:
zmaj013:
Kako bih inace smirio svoje zivce da nema cigareta!?
Grickaj nokte, doprinosi smirenju. Jedi čokoladu, ali pazi, mora da ti uđe u naviku i prvo se jede na silu. Nećeš bez nje moći, a uvek će biti manje štetna od pušnja (ako ne preteraš jednom, normalno). Šetaj se koliko možeš. Hobi opušta.

No, ima li smisla da ti ovo govorim - nema. Zagazio si ti dobro u to sra*nje....
Ma sve sto radis ima nekog smisla,... Hvala za savet!!!
 
Keeper:
ja bi ih smirio mirishljavim shtapicjima da nema pljuga. mada, ne bi me chudilo da bih pocheo da pushim te shtapicje :lol:
____________________________________________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. remember.
we are eternal.
All this pain is an illusion.
E, vidis to mi nikada nije palo na pamet... Ali ako bude bilo pozitivnih efekata, JAVI!!!!!!!!!!!
 
zmaj013:
love_girl:
Eeeeeeeeej,pa onda sam i ja "periodicni pusac" :lol: inace ne pusim,ali ponekada zapalim koju {u diskoteci,na nekoj zurci} i tako :D
U sustini, pusila ti stalno ili samo ponekad, ti si PUSAC... To ti je ona teorija: ja ne pusim tako cesto, ali kada uhvatim priliku, onda se naduvam samo tako :wink:
Pa nisam ja ni rekla da nisam pusac....ah,meni je to nebitno sve dok ne budem krenula svako vece da pljugam...e kad to budem radila,onda cu znati da samnom nesto sasvim nije u redu :lol: mada nije odavno,ali dobro :roll: :D mada znam da do toga nece nikada doci zbog okruzenja u kom se nalazim i mog dragog :D
 

Back
Top