Precenjeni/preplaćeni igrači.

Велебитдрема

Iskusan
Banovan
Poruka
6.538
Opšte je poznata činjenica da je većina vrhunskih igrača preplaćena jer ne postoji realno pokriće za sve te neukusne, silne milione dok ljudi širom sveta gladuju, ali ovde je akcenat na igračima koji su po vašem mišljenju čak i po savremenim, liberalnim kriterijumima, ipak preplaćeni i ne zaslužuju ni deo tog novca. Mogu se pomenuti i igrači za koje mislitte da su promašili profesiju...

Ja ću početi sa Maskeranom, Gatuzom i jednim od najodvratnijih, a to je ono ***** Broki. Zatim je tu i Milner... Toliko za sad,haha
 
Precenjeni...Hulk nemislim da je los igrac naprotiv kao i Witsel al smesno je kolke su pare dali za njih...
Karik radijus kretanja kao sestar vadi ga sto ima opasnu loptu...Runi mnogo je bio opasniji pre par godina...
Daniel Alves svaka njemu cast kolko se prikljuce napadu i stalno ponavlja cenim ja to, al ga godinama smatraju najboljim bekom..a .covek neume da centrira pada kad treba i netreba jos kad kazu ume da dribla e to je vrhunac gluposti...Bane je za njega izmislio fudbal...
Demikelis nemogu da verujem kakvu je ovaj balvan karijeru napravio...Pa i Maskerano i Gatuso likovi koji uvek kasne sa startovima prave gomilu tih faulova i gleda im se kroz prste jer su takvu stvorili reputaciju kod sudija kao pa 'Boze moj, oni tako igraju' nemoze igraca povuci sa ledja 6 puta tokom utakmice i 9 puta kasniti sa startom nemoraju to biti grubi startovi al jednostavno kad to stalno radis to se kaznjava kartonom... da neko drugi uzme tako da igra posle 10 minuta bi bio iskljucen...
Benzema igrac fine tehnike ali za male utakmice...U Francuskoj glumi Ronalnda sutra kao na igrici 10 puta vas 16 opali...U velikim utakmicama ga nema kad got vidim da on pocinje u nekoj bitnoj nevidim nikakvu opasnost...nit vreba ikakva opasnost od njega...to bi bilo to u ovoj epizodi :D pisacu jos :D
 

Back
Top