Ljubav je svuda oko nas

etotako

Domaćin
Banovan
Poruka
3.568
Na ovom forumu ne možete učestvovati ako se prethodno ne izjasnite, jasno i glasno (tj. na ćirilici i latinici u crnoj i crvenoj boji) da volite Srbiju, Srbe i sve njihove tekovine.

Upitnik za početnike:
1. šta si ti uopšte?
(ovo je pitanje nacionalnosti)

2. kako se krstiš?
(tj. koje si veroispovesti)

3. da li je Srbija majka ili maćeha?

4. ko je Slobodan Milošević?

...
ovaj upitnik je živ, sve predloge za dopunu ćemo usvojiti
ovo je demokratski forum i najdemokratskija tema

nemojte se uvrediti zbog pitanja, nije ništa lično, svakog to pitamo jer pravimo statističku evidenciju u naučne svrhe
 
etotako:
Na ovom forumu ne možete učestvovati ako se prethodno ne izjasnite, jasno i glasno (tj. na ćirilici i latinici u crnoj i crvenoj boji) da volite Srbiju, Srbe i sve njihove tekovine.

Upitnik za početnike:
1. šta si ti uopšte?
(ovo je pitanje nacionalnosti)
ja sam srpkinja, a mama mi je mađarica iz plemićke porodice
za sve namernike... ja sam srbo mađarica plave krvi


2. kako se krstiš?
(tj. koje si veroispovesti)
pravoslavne... za sada :)

3. da li je Srbija majka ili maćeha?
Ne znam.

4. ko je Slobodan Milošević?
Manipulator, zločinac... Srbomrzac
 
BRAVO.

1. Srbin-nisam plemickog porekla, ali kad gledam vene nekako su mi plavkaste...
2. Pravoslavne.
3. Isto kao ti ne znam ali ako bih morao da biram Majka.
4. Bolje je pitanje sta je SM? Ali evo ti odgovora middle man, inteligentan ali je na kraju prolupao i sada je tu gde je.
 
1. ukrajinac.
2. ovi sa kevine strane kazhu "grko-katolici", ovi sa cjaletove kazhu "pravoslavci", ja kazhem "nosite se u tri lepe" :) ;-)
3. meni je macjeha, imam ja svoju pravu kevu. :)
4. ne mislim vishe na njega.

* * *
evo predlog pitanja. ovo je inache test pitanje za pochetnike.
* da li je pravilno recji srPski ili srBski?

tu cjemo odma' videti ko je kak'i :lol: a neki od nas cje mocji odma' da stanu u gard :lol:
shala mala ;-)
 
1. Srbin, unazad sigurnih 4 generacije sa muške i ženske strane zajedno, što znam...
2. Pravoslavac, kršten sa 6 meseci, venčan u crkvi, dete krstio sa godinu dana...
3. Srbija mi je majka koja je na lošem putu, iako je bila nekad davno na pravom...
4. Jedan od razloga za ovo pod tačkom 3...

Inače ateista, realista!
 
etotako:
Na ovom forumu ne možete učestvovati ako se prethodno ne izjasnite, jasno i glasno (tj. na ćirilici i latinici u crnoj i crvenoj boji) da volite Srbiju, Srbe i sve njihove tekovine.

Upitnik za početnike:
1. šta si ti uopšte?
(ovo je pitanje nacionalnosti)

2. kako se krstiš?
(tj. koje si veroispovesti)

3. da li je Srbija majka ili maćeha?

4. ko je Slobodan Milošević?

...
ovaj upitnik je živ, sve predloge za dopunu ćemo usvojiti
ovo je demokratski forum i najdemokratskija tema

nemojte se uvrediti zbog pitanja, nije ništa lično, svakog to pitamo jer pravimo statističku evidenciju u naučne svrhe
ko to mi?
naučne svrhe? pa objasni ljudima koje, šta, zašto, da li će to negde biti objavljeno i sl.

da li to inače znači da ljudima koji nisu Srbi ovde nije dozvljen pristup ili će im se samo elegnatno udariti pečat manje vrednog sagovornika... u fazonu ma šta ti znaš ti nisi Srbin ili nemaš prava da govoriš ti nisi Srbin?


e i šta je to ateista pravoslavac? ateista koji slavi slavu a ne veruje u Boga?
 
Gigule: ko to mi?

Tajna organizacija koja prati kretanje ideja i etničkih strasti post ratnog perioda u zagrljaju tranzicije.

Gigule:naučne svrhe?

Da, naučne i kvazi naučne... i naučnici su ljudi, vole i oni da se šale :D

Gigule: pa objasni ljudima koje, šta, zašto, da li će to negde biti objavljeno i sl.

Sve je javno, ovde na forumu, a ako eventualno bude ušlo u neku publikaciju na vreme ću vas obavestiti, ali to se sigurno neće desiti u narednih 5-6 godina

Gigule: da li to inače znači da ljudima koji nisu Srbi ovde nije dozvljen pristup ili će im se samo elegnatno udariti pečat manje vrednog sagovornika... u fazonu ma šta ti znaš ti nisi Srbin ili nemaš prava da govoriš ti nisi Srbin?


Svima je dozvoljen pristup, ovo je tema gde ćemo se svi voleti pričaćemo sa uvažavanjem razlika, nećemo dozvoliti da nam niske strasti zamagle naočari

Na ovoj temi ćemo svima koji nisu Srbi ili Srbende reći da ih volimo... jer je ljubav svuda oko nas...
:)
 
commodore:
Srbin.
Pravoslavan.
Majka.
Komunista.
hug.gif
 

Back
Top