policija!

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
uprkos svim glupostima koje forum nosi sa sobom...nadjoh neq temu koju bi podelio sa vi...naime...policiiijaaaa....dakle ja ik mrizm iz dna dushe..ne volim policajca ni na slici da vidim...nasledje od miloshevitja?..mozhda...ja kriminalac?..nisam..al
gro njih je doshlo sa kosova..tamo navikli da maltretiraju albanski zhivalj pa doshli i ovde da dokazuju sebi da su bitni...zatim policajke...uchio sam srednju medicinksq...sa hordom devojaka...nisam mogao da verujem kad sam najvetju stoq iz te shkole ugledao u uniformi...ljudi ona je blajvala kobas u 17god za sitnu kintu...i sad tje da apsi nekoga?...zatim...neqlturni su..prosti..grozni i ochajni...da ne pominjem kako zaziru od svakog bitnijeg lika u gradu...vidimo pre neki dan nas dvojica puba pored ulice...prolazi na motoru lik koji nije naivan nimalo..nema kacigu...mahne pubu pub mahne njemu i to je to...posle pola sata vidimo istog drota kako cima neka dva klinara na vespici i pishe im kaznu za ne noshenje kacige...mi dobacimo "a onom malopre mashesh a"...a on nas pogleda..."momci a otjete vi do stanice a?"...mamoo mu njegovu...sve ik bre treba pobiti i lepo krenuti iz pochetka sa novom i chasnom policijom koja tje zaista da bude ono shto policija treba biti...neko ko pruzha bezbednost narodu
e da...dajte i vi neko mishljenje...il shta vetj
 
AntunTun:
uprkos svim glupostima koje forum nosi sa sobom...nadjoh neq temu koju bi podelio sa vi...naime...policiiijaaaa....dakle ja ik mrizm iz dna dushe..ne volim policajca ni na slici da vidim...nasledje od miloshevitja?..mozhda...ja kriminalac?..nisam..al
gro njih je doshlo sa kosova..tamo navikli da maltretiraju albanski zhivalj pa doshli i ovde da dokazuju sebi da su bitni...zatim policajke...uchio sam srednju medicinksq...sa hordom devojaka...nisam mogao da verujem kad sam najvetju stoq iz te shkole ugledao u uniformi...ljudi ona je blajvala kobas u 17god za sitnu kintu...i sad tje da apsi nekoga?...zatim...neqlturni su..prosti..grozni i ochajni...da ne pominjem kako zaziru od svakog bitnijeg lika u gradu...vidimo pre neki dan nas dvojica puba pored ulice...prolazi na motoru lik koji nije naivan nimalo..nema kacigu...mahne pubu pub mahne njemu i to je to...posle pola sata vidimo istog drota kako cima neka dva klinara na vespici i pishe im kaznu za ne noshenje kacige...mi dobacimo "a onom malopre mashesh a"...a on nas pogleda..."momci a otjete vi do stanice a?"...mamoo mu njegovu...sve ik bre treba pobiti i lepo krenuti iz pochetka sa novom i chasnom policijom koja tje zaista da bude ono shto policija treba biti...neko ko pruzha bezbednost narodu
e da...dajte i vi neko mishljenje...il shta vetj

Слушај Туњевино... заценио си ме од смеха... Ти си
заиста веома талентован. Ево ако би узео ову тему
као сиже и мало је проширио и удесио у фазону
монолога - МИСЛИМ ДА БИ ТИ СВАКИ ХУМОРИСТИЧКИ
ЧАСОПИС ТО ОБЈАВИО...

А што се тиче полиције ОНА ЈЕ ДАНАС ФЕНОМЕНАЛНА
КАКВИ СУ ПРЕ БИЛИ ЏИБЕРИ И САДИСТИ... али Ти
очигледно живиш живот само од Милошевића па на овамо.

Наравно да их и данас има свакаквих, али далеко
мање - некада су били... Боже ме сачувај. Еј, бре,
па Ти данас можеш да се жалиш на рад неких од њих,
можеш и да напишеш ако си запамтио број тог пандура
и буди сигуран да ће тај да одговара - а раније
ако се жалиш, е тек си онда на*ебо!
 
Slazem se sa eremitom 100%. Kako je nekada bilo, sada su zlatni. Moje drugove kada su imali po 14-15 god. isamarala neka stoka i to bas ih isamarala (sreca nisam bio sa njima) cisto onako zato sto ih njih trojica videla kako se njih 6-7 nalaze na istom mestu. Sledeci dan probaju njihovi roditelji da saznaju ko je, da urade nesto, kad malo sutra. Nestao. Sreca da se nije vratio da im se i za to sveti. A danas kao sto kaze covek mozes i da tuzis nekog. Ima i dalje mito, poneki pokvareni policajac, ali kako je pre bilo sad su zlatna vremena.
 
naravno da zhivim zhivot od miloshevitja pa nadalje....al sve je isto....samo su godine promenile ime....a to za humoristichki magazin....primljeno k znanju....policajci su isti!....sve je ostalo isto samo shto nema vishe da slushaju samo slobu....sad slushaju nekog drugog...
 
Sto se tice saobracajaca oni su jos i gori nego sto su bili, pre su znali i da progledaju kroz prste, a sad ce da ti cimaju za svaku glupost, ne mislim ovde na naplacivanje kazne, vec na cimanje u pravom smislu.
A obicni panduri su isti kakvi su i bili, pendrek sluzi cemu sluzi, pa bio on demokratski ili rezimski isto boli. A da, sad mozes da se zalis, ali neka hvala nije Mirko budala ..., sta imas od toga da se zalis kad je policajac uvek u pravu i u Svedskoj i u Kambodzi.
 
eremita:
Ти данас можеш да се жалиш на рад неких од њих,
можеш и да напишеш ако си запамтио број тог пандура
и буди сигуран да ће тај да одговара - а раније
ако се жалиш, е тек си онда на*ебо!
A kao sad nisi nayebo ako se zalish na nekog od njih. Ma hvatali su ih kako rade neke mutne radnje pa umesto otkaza premeshtaj. Shta ja imam od toga da se zalim na njih kad se oni medjusobno shtite i samo ja tu mogu da nayebem. Cimaju me stalno jer im se ne svidja kako ja izgledam a vecina njih je sishla s neke planine i sad glume neke face. A jedno pitanje za tebe koliko je policajaca iz Miloshevicevog vremena otpushteno? Kod nas josh uvek su svi na svojim mestima a koliko su korumpirani ja znam. Hiljadu puta sam video kako se pozdravlja sa covekom i trpa kutiju malbora u dzep (bedno) ili kako cimaju coveka kako bi mu uzeli kilo banana bez veze. Kad te zaustavi neki saobracajac stavi vozacku i 20 evra dpa vidi shta ce uzeti (cast izuzecima ima ih ali u manjini) i ti prichash kako je policija sad dobra.
 

Back
Top