Toples?

ebote sve su emancipovane
a matorci vas ne startuju????
pa naravno oni ne vole dromfulje nego nevine curice...il se pishe dronfulje
 
Hiper:
Pa, naravno da se ne setam obnazena solo, vec u drustvu svoje muske polovine. Inace.. solo ili sa po kojom frendicom nikom ne preporucujem, a nisam ni pokusavala.

:roll:

:roll: Никад нисам имала непријатности због топлеса, невезано да ли сам сама или у женском друштву на плажи.
 
Hellen:
Hiper:
Pa, naravno da se ne setam obnazena solo, vec u drustvu svoje muske polovine. Inace.. solo ili sa po kojom frendicom nikom ne preporucujem, a nisam ni pokusavala.

:roll:

:roll: Никад нисам имала непријатности због топлеса, невезано да ли сам сама или у женском друштву на плажи.

pa mozdha si ravna pa misle da si mushko. aj probaj na fkk delu ade...nudistichka plazha. ima jedan zavodljivi brka. ali jeste stvarno
 
?:
Hellen:
Hiper:
Pa, naravno da se ne setam obnazena solo, vec u drustvu svoje muske polovine. Inace.. solo ili sa po kojom frendicom nikom ne preporucujem, a nisam ni pokusavala.

:roll:

:roll: Никад нисам имала непријатности због топлеса, невезано да ли сам сама или у женском друштву на плажи.

pa mozdha si ravna pa misle da si mushko. aj probaj na fkk delu ade...nudistichka plazha. ima jedan zavodljivi brka. ali jeste stvarno

И ја мислим да је то у питању! :lol:
Чим се пролепша време водиш ме на Аду да шмекамо заводљивог брку! :wink:
 
Sunce definitivno nije zdravo ni za noge u odredjeno vrijeme, a kamoli za grudi. I nisu problem same bradavice kolik mlijecne zlijezde koje su u zenskim grudima i steti im sunce. Meni je toples skroz ok ako si na maloj plazi sam sa svojim drustvom, ali na nakim velikim masovnim plazama mi je to nekako bez veze. Prosto nam je takvo drustvo. Inace, ocigledno se niste nagledale teta od oko 60 godina koje zele da izbjegnu bijele trouglice... Uf, traume primorske djece koja se kupaju i u septembru kada su plaze pune gore pomenutih... To mi je skroz nepristojno.
 
random_cloud_form:
Aphroditi:
Nemam nista protiv, ali nije za mene.
Stidim se. :oops: :?

cega se stidis? izgleda svojih sisa ili same situacije sto si naga pred toliko ljudi?


:lol:
Moje grudi su skroz OK, mada bi mogle da budu i malo
vece.
Valjda me vise sramota tog osecaja skoro potpune nagosti pred tolikim ljudima.
Sta cu? Roditelji mi nisu bili nudisti. :?
 
?:
daaaaaa
pa da te gledaju matorci i da te pipaju za sike i da pitaju ocesh li s njima u shumu
mmmmmmm
:)

:mrgreen:
Pa da gledaju - gledaju, jedino ako ne ideš na neku skandinavsku plažu, tamo svi iopnako vršljaju goli po šumici! :lol:
ja sam se ove godine prekasno dosetila, i prekasno shvatil ad anema Srba. Mogla sam...e, da: treba stavljati mnoogo kreme na bradavice, jel? Moje su samo jednom bile na suncu, izuzimajući prošlogodišnje sunčanje na terasi, u ranu zoru,s akficom i novinama :D
 
sada, kada malo bolje razmislim bem li ga..
uvek sa nosila samo toples.
ali od kada sam se udala...nikada.
nemam pojma zbog čega je to tako.
nemam problem da se pokažem,imam još uvek šta.
ma,nemam pojma,nekako mi nje prikladno..on, ja, deca, naši prijatelji i njihova deca i moje gole sise :?
 

Back
Top