A hrkanje?

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Ako je vjerovati mojoj memoriji, a i prvenstveno opciji "pretraga", na ZK-u nikada nije otvoren topic o hrkanju... :shock:
Zar je moguce da ovdje dolaze samo zene cije jace polovine ne hrcu, ili kojima ne smeta ako hrcu...?
I obrnuto...

Haj'mo, problemi, iskustva, savjeti... Mislim, ako ih uopste ima... :mrgreen:
 
Baš retko hrče :)
Ali, zato kad zahrče :shock:
U stvari, hrče samo kad je premoren ili pijan, pa se onesvesti, i to na leđa... Onda je borba celu noć; guram ga, okrećem, ustanem pa ga vučem za noge... Svašta radim, jer nema teoretske šanse da ga probudim, niti da ga pomerim. Težak je kao klada, pogotovo u takvom stanju.
Kad ništa ne uspe, zapušim mu nos, i razmišljam da li će se pre probuditi, ili ugušiti :? Uglavnom mi u snu skloni ruku i ne probudi se :roll:
To je stvarno celonoćno maltertiranje.
Uglavnom oboje mirno i lepo spavamo :)
 
mackica ns:
Baš retko hrče :)
Ali, zato kad zahrče :shock:
U stvari, hrče samo kad je premoren ili pijan, pa se onesvesti, i to na leđa...
Onda je borba celu noć; guram ga, okrećem, ustanem pa ga vučem za noge... Svašta radim, jer nema teoretske šanse da ga probudim, niti da ga pomerim. Težak je kao klada, pogotovo u takvom stanju.
Kad ništa ne uspe, zapušim mu nos, i razmišljam da li će se pre probuditi, ili ugušiti :? Uglavnom mi u snu skloni ruku i ne probudi se :roll:
To je stvarno celonoćno maltertiranje.
Uglavnom oboje mirno i lepo spavamo :)

Ista situacija
 
Ne znam da li se ovo ikome desilo, ali meni kad se zaljubim hrkanje uopste ne smeta... I zaspim i spavam kraj njega, kao beba...
A, kad zaljubljenost prodje, ne mogu nikako ni da zaspim, ni da spavam, od hrkanja istog tog muskarca...
 
Gazdarica:
Ne znam da li se ovo ikome desilo, ali meni kad se zaljubim hrkanje uopste ne smeta... I zaspim i spavam kraj njega, kao beba...
A, kad zaljubljenost prodje, ne mogu nikako ni da zaspim, ni da spavam, od hrkanja istog tog muskarca...
Zanimljivo :lol:
Mada, meni zaljubljenost ne utiče baš na čulo sluha :?
 
kod mene se bitke vode po svu noc pa se uvek budim umorna. :roll: pricam, drmam, guram ga i kad ne uspem palim svetlo pa ako ni to ne uspe da ga probudi (ima uzasno tvrd san) onda prst izmedju rebara. to obicno upali ali on se tada oseti ugrozen pa krene rasprava :x ...jao to mi je bolna tacka. svadjam se do 3 ujutru a onda vise nemam snage da se bunim. mada ako imam srece ja sam njega probudila pa se ja posle uspavam a on se razbudi. :D i tako na smenu skoro svaku noc. ako neko ima neki recept (nemoj samo da bude nesto otrovno) ja sam spremna da probam.
 
bravo gazda na temi :P :P :P
oveženje.
moj muž hrče kao i dečko od mačkice.
dakle po nekada,ali to je ljuta borba...
godine su me naučile da je naj efikasnije zveknuti mu šerpu iznad glave ,kutlačom.
prestaje hrkanje,garant :wink: mada, onda potpuno nesvestan šta se desilo,pali tv i komentariše kako ne može da spava....
... ja dugo već delim krevet sa mojom ćerkom...koja takođe hrče :roll:
ali,gle to mi uopšte ne smeta :P ima tu nešto,sa onom konstantnom zaljubljenošću,jel da?
 
xpajamacax:
godine su me naučile da je naj efikasnije zveknuti mu šerpu iznad glave ,kutlačom.
prestaje hrkanje,garant :wink: mada, onda potpuno nesvestan šta se desilo,pali tv i komentariše kako ne može da spava....
Mislim da ga ni to ne bi probudilo :? :(
Ali bi probudilo moju svekrIvu koja bi garant strčala niz stepenice, ne-daj-Bože, polomila se :shock: ; da proveri šta se dešava :roll:

Ali fora da ne zan šta se desilo je najbolja :lol: :lol: :lol:
 
Gazdarica:
Ne znam da li se ovo ikome desilo, ali meni kad se zaljubim hrkanje uopste ne smeta... I zaspim i spavam kraj njega, kao beba...
A, kad zaljubljenost prodje, ne mogu nikako ni da zaspim, ni da spavam, od hrkanja istog tog muskarca...

E, vala, Gazdinka, svaka cast na temi.....Em celu noc ne spavam...em na poslu zbog toga -kao da me je voz pregazio-...uzas....A hrce -kako god da se okrene....i koliko god puta da ga budis...samo nastavi....Vala..odlepila sam....Cula sam za SNOR u apotekama...ima jos nekih preparata...i razmisljam koji da kupim....Imam par prijateljica, farmaceuta...moracu da ih pitam sta pali...
Pa i ja da se konacno naspavam... :?
 
Moj dragi bas retko hrce i to uglavnom kad je bas, bas umoran. Nista, samo ga malo cusnem i on prekine.
Ali ja, hvala bogu, tako cvrsto spavam da moze i da odvrne muziku do daske, bas me briga. 8)
To samo ako on zaspi pre mene, pa pocne da hrce, e onda ga munem. :roll:
 
Aphroditi:
Moj dragi bas retko hrce i to uglavnom kad je bas, bas umoran. Nista, samo ga malo cusnem i on prekine.
Ali ja, hvala bogu, tako cvrsto spavam da moze i da odvrne muziku do daske, bas me briga. 8)
To samo ako on zaspi pre mene, pa pocne da hrce, e onda ga munem. :roll:

E, blago tebi....ja i motkom da munem-nastavio bi...'Ajde da se menjamo na par dana....da se malo naspavam..ali posle da mi ga vratis.... :wink:
 
xpajamacax:
ja dugo već delim krevet sa mojom ćerkom...koja takođe hrče :roll:
ali,gle to mi uopšte ne smeta :P ima tu nešto,sa onom konstantnom zaljubljenošću,jel da?
Nisam nesto ranije razmisljala o tome, ali sad mi se cini da bi bolje bilo reci da je kljuc, ne u osjecaju zaljubljenosti, nego u osjecaju srece...
Ne smeta mi, dakle, hrkanje osobe koja me cini srecnom...


Inace, drage zene zasto ne idete u apoteke po savjet, ne konsultujete se sa ljekarima i sl...
Poludjela bih kada godinama ne bih mogla da spavam zbog necijeg hrkanja...
Ili pobjegla u djeciju sobu... :D
 
Suzy:
Aphroditi:
Moj dragi bas retko hrce i to uglavnom kad je bas, bas umoran. Nista, samo ga malo cusnem i on prekine.
Ali ja, hvala bogu, tako cvrsto spavam da moze i da odvrne muziku do daske, bas me briga. 8)
To samo ako on zaspi pre mene, pa pocne da hrce, e onda ga munem. :roll:

E, blago tebi....ja i motkom da munem-nastavio bi...'Ajde da se menjamo na par dana....da se malo naspavam..ali posle da mi ga vratis.... :wink:

Ne znam kakav je taj tvoj, ali ovaj moj pati sto nikad nije imao plavusu. Obradovao bi se pozajmljivanjem na neko vreme. :P :wink:
 
Gazdarica:
Ako je vjerovati mojoj memoriji, a i prvenstveno opciji "pretraga", na ZK-u nikada nije otvoren topic o hrkanju... :shock:
Zar je moguce da ovdje dolaze samo zene cije jace polovine ne hrcu, ili kojima ne smeta ako hrcu...?
I obrnuto...

Haj'mo, problemi, iskustva, savjeti... Mislim, ako ih uopste ima... :mrgreen:

POŠTO SE NAJČEŠĆE HRČE AKO SE SPAVA NA LEDJIMA TREBA ... LOGIČNO ...NE SPAVATI NA LEDJIMA.

OVO JE BILO LAKO REĆI, KAKO TO IZVESTI, KAKO POMJERITI 80 - 90 KILA ŽIVE VAGE PITANJE JE SAD.

PUNISHER IMA JEDNOSTAVNO RJEŠENJE - NA PIDŽAMI HRKADŽIJE NAPRAVITI DŽEP NA SREDINI LEDJA I U NJEGA UBACITI LOPTICU ZA TENIS. PATENT DJELUJE NA SLEDEĆI NAČIN ... KAD SE SADRŽAJ PIDŽAME TJ. OSOBA U PIDŽAMI POŽELI OKRENUTI NA LEDJA I TAKO SPAVATI OSJETIĆE NAGLO NEPRIJATNO ALI DISKRETNO GURANJE U LEDJA ŠTO ĆE GA SPREČITI U NESVJESNOJ NAMJERI I NASTAVIĆE DA SPAVA NA BOKU, ČAK SE NEĆE NI PROBUDITI.

GAZDARICE, UKOLIKO IMAŠ PROBLEM SA SVOJIM HRKADŽIJOM NADAM SE DA ĆE TI OVAJ MOJ SAVJET POMOĆI I DA ĆEŠ UBUDUĆE MIRNO SPAVATI
 
Ispašće loptica kroz tu rupu na pidžami kad se okrenem na bok.
I da li ti uopšte imaš predstavu koliko košta moja džamka?
Ne, pazi ovo....to sam video na TV:
Žena snima muža na diktafon dok hrče. Sledeće noći, dok on spava, odvrne mu ton najglasnije što može u blizini uha... Gadna osveta...
 
Gazdarica:
Ako je vjerovati mojoj memoriji, a i prvenstveno opciji "pretraga", na ZK-u nikada nije otvoren topic o hrkanju... :shock:
Zar je moguce da ovdje dolaze samo zene cije jace polovine ne hrcu, ili kojima ne smeta ako hrcu...?
I obrnuto...

Haj'mo, problemi, iskustva, savjeti... Mislim, ako ih uopste ima... :mrgreen:

Do sada nisam imala problema sa tim, nijedan moj lik nije hrkao...i iskreno se uzasavam pri samoj pomisli na takvu mogucnost. :| Stvarno ne znam kako bih se izborila sa tim 'problemom' :? Mozda chepovi za ushi, slusalice koje koristim pri pucanju ili tako nesto :mrgreen:
 
Aphroditi:
Moj dragi bas retko hrce i to uglavnom kad je bas, bas umoran. Nista, samo ga malo cusnem i on prekine.
Ali ja, hvala bogu, tako cvrsto spavam da moze i da odvrne muziku do daske, bas me briga. 8)
To samo ako on zaspi pre mene, pa pocne da hrce, e onda ga munem. :roll:

Potpuno ista situacija i kod mene.

Interesantno da kad zaspim može žurku da pravi u stanu, ne bi me probudio ali zato dok mi se bebac malo promeškolji ja već na nogama ko Dragan Jovanović u "Lajanju na zvezde" :lol:
 

Back
Top