Madjionicharstvo?

pitaj te Koperfilda...
Bash je bila pre neki dan emisija sa njim... Preseko chovek zeni glavu, premestio u drugu kutiju... i gotovoc... chak je i podigao jednu zenu na dva metra od zemlje bez da je pipne ili ti da bilo shta da deluje na nju... no gravity...
jel neko zna kad on nastupa u BG, poshto sam chula da bi trebalo da dodje kod nas?! (:
 
PeterTheKid:
hi moje ime je petar i bavim se vec 3 meseca konkretno trikovima sa kartama pa ako je bilo ko u tom fazonu mozemo darazmenimo iskustrava i po koji trik sta ti ja znam sad tu . Madjionicari javi te se ako vas ima ?

Cao Petre,
Ja se takodje ne zadugo u slobodno vreme bavim izvodjenjem trikova za sada samo sa kartama, imam neke filmice gde su neki trikovi prikazani, neke trikove sam sam naucio i tako, jel imas mozda ICQ ili MSN da se dopisujemo ?
 
Mene VEOOOOMAA zanmimaju trikovi. Volim one jednostavne, ali efektne. Sam sam izmislio nekoliko trikova(verovatno da ih je izmislio i neko pre mene ali ja to ne znam). Ajde da razmenimo neke ako hoces. Moj omiljeni, koji sam uradio u razredu i svi se sokirali, je kad sam obe sake naslonio na sto i saku leve ruke zarotirao za ceo krug, ne dizuci ruke sa stola. Kad gledas, jezivo je
 

Back
Top