Trubači-Prdači

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Svedoci smo najbrutalnijeg vredjanja novinarke od strane ministra.Dok je on nju vredjao,govoreći joj da se neće ni udati,podguzne mušice oko njega su se smejale,a trubači su svirali.Setim se anegdote vezane za ministra ,koja se prepričava u njegovom kraju,koja glasi.
"Brate što toliko voliš trubače"? Odgovor.
"Budalo,pa zato što mogu da prdim dok jedem,a da me niko ne čuje".
 
velja je samo bio velja...
mada neshto ne razumem... ja sam ga vec vido kao novog marka, kad on organizuje dochek starom...
stvarno ne razumem?

aj se igramo malo predvidjanja; sta ce marko velji?

da diluju zajedno, da skine neki fazon... ili marka cheka arkanova sudbina?

shta mislite?

shto bi Ajnshtajn u red alertu reko "time will tell"

a nama nek je sa srecom
 
Ma Velja je ljudina. Maskota. Jes' da je "malo" neotesan, ali najjaci je. Jos kada je poceo da je zafrkava onako fino, kao neces da nadjes muza takva kakva si. Tada je bio 8) .
E sad da li to sto on ne moze da drzi jezik za zubima treba da znaci da on nije za ministra kap. inesticija videcemo(za ministra inostranih poslova sigurno nije). Neki pricaju o njegovoj kompetentnosti, ali on je mnogo uradio za Cacak sa svojim tada ogranicenim resursima. U svakom slucaju vise od mnogih gradonacelnika u Srbiji.
A za B92 se ne moze reci da ne gura ovu pricu. Treba spomenuti i znati sta se desava, ali oni stvarno preteruju. Ja volim da gledam njihove vesti, ali stvarno ponekad deluje kao da njihoi urednici lobiraju za i protiv nekih.
Sto se tice Milosevica, ja mislim da je Otpor najpametnije postupio. Podneli su tuzbu protiv Milovanovica. Ej to je krivokletstvo, ako on sada menja iskaz. I Marko treba da ga tuzi, ako se vrati i ako to nije neki medjustranacki dogovor. A ako nije lagao (ja mislim da nije, ali da sad laze) onda vracamo optuznicu i cao cao Marko.
 
dakle...ja sam iz chachka...sramota me tog lika...jezivo je kako je jedan taaaakav degenerik uspeo da postane ministar...znatel da josh stoji tabla "gradilishte...objekat-fabrika duvana...itd"....chovek je napravio karijeru na tako prozirnim lazhima da je to neverovatno...al voli narod take...glup narod glupi ministri....nego znate najnoviji hit...prodo chovek muzej u chachq...i to onom kolu shto drzhi autochachak-prodaje shkode....e ladno mu dao muzej u centu i ovaj napravio hacijednu a plan je da muzej bude etno restoran......hehehe al zato svi u novoj srbiji voze felacije...oktavie...il fabie zavisno od zasluga
 
AntunTun:
dakle...ja sam iz chachka...sramota me tog lika...jezivo je kako je jedan taaaakav degenerik uspeo da postane ministar...znatel da josh stoji tabla "gradilishte...objekat-fabrika duvana...itd"....chovek je napravio karijeru na tako prozirnim lazhima da je to neverovatno...al voli narod take...glup narod glupi ministri....nego znate najnoviji hit...prodo chovek muzej u chachq...i to onom kolu shto drzhi autochachak-prodaje shkode....e ladno mu dao muzej u centu i ovaj napravio hacijednu a plan je da muzej bude etno restoran......hehehe al zato svi u novoj srbiji voze felacije...oktavie...il fabie zavisno od zasluga

ma zaeban je velja igrach... mislim da od njega nismo vidli josh uvek nishta... tek ce mo da gledamo i da se chudimo... al bice kasno :(
 
Lik obradjuje Srbiju na "narodni fazon", sav je narodan i neposredan, voli da popije, da pojede a i da se sprda. Ko da mu ne oprosti kad je Srbin, sto nam je Marka uvalio, sto je cutao ( citaj - talio se sa makedoncima ) o avionima na dzabanu. Boze moj priznao je, pa sta. Sad je ruku pod ruku sa Karicima. Vojska zemlje propada, njih dvojica kupuju kasarne. Kapitalno, nema sta. Nemate pojma sta tu jos ima.
 
ček, muzej u Čačku ustupljen nekom? iznajmljen?
etno restoran...eboteeee... bolidi.
(znam da su pokušali u Vojvođanskom muzeju s restoranom ali smrdeo paprikaš i u izložbenim salama pa se dozvali pameti...)
e a što mi je to čudno kad nam je ministar kulture žešći lik...
e pa šta će nama muzeji?
 
King 7:
Lik obradjuje Srbiju na "narodni fazon", sav je narodan i neposredan, voli da popije, da pojede a i da se sprda. Ko da mu ne oprosti kad je Srbin, sto nam je Marka uvalio, sto je cutao ( citaj - talio se sa makedoncima ) o avionima na dzabanu. Boze moj priznao je, pa sta. Sad je ruku pod ruku sa Karicima. Vojska zemlje propada, njih dvojica kupuju kasarne. Kapitalno, nema sta. Nemate pojma sta tu jos ima.
ebote... kad se i s tobom u nechemu slazem :shock:
a najgore je shto ce on i posle sledecih izbora da bude neki faktor... voja ga stavlja na listu...
 
Lola 111:
Svedoci smo najbrutalnijeg vredjanja novinarke od strane ministra.Dok je on nju vredjao,govoreći joj da se neće ni udati,podguzne mušice oko njega su se smejale,a trubači su svirali.Setim se anegdote vezane za ministra ,koja se prepričava u njegovom kraju,koja glasi.
"Brate što toliko voliš trubače"? Odgovor.
"Budalo,pa zato što mogu da prdim dok jedem,a da me niko ne čuje".

A i novinarka je bila jaca...pa tek kakva mu je pitanja postavljala, sta je ocekivala da ce Velja da seni...
 
gigule:
ček, muzej u Čačku ustupljen nekom? iznajmljen?
etno restoran...eboteeee... bolidi.
(znam da su pokušali u Vojvođanskom muzeju s restoranom ali smrdeo paprikaš i u izložbenim salama pa se dozvali pameti...)
e a što mi je to čudno kad nam je ministar kulture žešći lik...
e pa šta će nama muzeji?
Gigule, gradsku kucu u Cacku koja je stara mnogo, mislim da je iz turskog vremena i koja je izgledala autenticno i koja je bila muzej ( partizanski doduse ) je ustupio lokalnom skorojevicu koji je od te stare kuce koja je pod zastitom drzave i koja je nacionalni spomenik napravio glanc novu kucu koja pomalo podseca na original. Pozadi je podigao jos jednu kucu, sve to lepo ogradio i pored posadio kos za basket. Koliko ja znam.
 
e super, najbolje obožavam one koji misle ako su ministri ili bogati da su iznad zakona.
a biće da je Velja Ilić jedan od njih...
jer ako je kuća iz turkog perioda pa još bio muzej pa još pod zaštitom države nema šanse da se nekom ustupi i da taj radi s njom šta mu je volja...ma po zakonu ne bi smela da se okreči bez spec. dozvole i bez znanja Zavoda za zaštitu spom. kulture...
ebote jel se u Čačku svi boje Velje ili ga tako vole pa ćute o tome?
 
Lola 111:
Svedoci smo najbrutalnijeg vredjanja novinarke od strane ministra.Dok je on nju vredjao,govoreći joj da se neće ni udati,podguzne mušice oko njega su se smejale,a trubači su svirali.Setim se anegdote vezane za ministra ,koja se prepričava u njegovom kraju,koja glasi.
"Brate što toliko voliš trubače"? Odgovor.
"Budalo,pa zato što mogu da prdim dok jedem,a da me niko ne čuje".

Nista ne cudi od prostaka takvog kova kakvog je Velja!Prava slika i prilika danasnje Srbije!Pa on je posle toga dobio na popularnosti kod zadriglih nacionalista!
 
zox:
Lola 111:
Svedoci smo najbrutalnijeg vredjanja novinarke od strane ministra.Dok je on nju vredjao,govoreći joj da se neće ni udati,podguzne mušice oko njega su se smejale,a trubači su svirali.Setim se anegdote vezane za ministra ,koja se prepričava u njegovom kraju,koja glasi.
"Brate što toliko voliš trubače"? Odgovor.
"Budalo,pa zato što mogu da prdim dok jedem,a da me niko ne čuje".

Nista ne cudi od prostaka takvog kova kakvog je Velja!Prava slika i prilika danasnje Srbije!Pa on je posle toga dobio na popularnosti kod zadriglih nacionalista!

Za tvoje hemeroidne postove, covek je anglosaksonski ugladjen.
 
zox:
Nista ne cudi od prostaka takvog kova kakvog je Velja!Prava slika i prilika danasnje Srbije!Pa on je posle toga dobio na popularnosti kod zadriglih nacionalista!
Ma ne kapiras ti to. Velja je kao malo dete. A kad dete podrigne svi su srecni i maze ga po glavi. A tek kad kaze nesto kao pusi kulac, tek je onda simpatican. Necu da glasam za njega, ali VELJA is the MAN.
 
Uostalom kada ti se ne sidja to sto je slika Srbije danas po tvom misljenju jadna iseli se. Veruj mi ima bar 10-ak greencard programa za USA i nije tako tesko doci do istih kao sto to neki predstavljaju. Naravno to zavisi od toga da li ti tamo stvarno pripadas sto se tice obrazovanja i potrebe za ljudima kao sto si ti ili si samo veliki se*onja koji voli mnogo da laje, a nema pojma kako da ujede.
Evo par linkova pa ako ti je Srbija tako jadna i ti smatras da si previse dobar za nju i njene gradjane pa se prikljuci.
www.usagcls.com
www.us-green-card-lottery.org
www.usafis.org
itd itd.
 
Lola 111:
Doshli smo u situaciju:Ako ne zelish da budesh kishna glista koja viri Velji-selji iz guzice,ona izvoli pa se iseli gde ima bolje.

Ма шта причаш... само треба да схватиш да ипак не
можеш да тражиш да Министар за капиталне инвестиције
који у својој области одлично ради БУДЕ СМЕЊЕН
ЗАТО ШТО СЕ ТЕБИ НЕ СВИЂА ЊЕГОВ СТАВ У ВЕЗИ МАРКА
МИЛОШЕВИЋА.

п.с. у мом животу комунисти од мене никада нису
добили МОЈ ГЛАС, АЛИ СЕ ИСТО ТАКО УЖАСАВАМ КАДА
ЈАЈАРЕ КОЈЕ СУ ЋУТАЛЕ КО ПИ*КЕ ДОК СУ ОНИ БИЛИ НА
ВЛАСТИ - САДА КАДА СУ ПАЛИ И КАДА СУ УНИШТЕНИ,
ШИЉЕ ОНУ СТВАР И НАПАДАЈУ У ЧОПОРУ КАО БЕСНИ ПСИ.
 
Kada je Broz umro nije bilo ni sest meseci, dodje neki komunjarski kur*nja da se*e na Televiziji Beograd (tako se ranije zvao RTS).
I kaze pic*a (crnogorac, naravno): "Raspravljali smo svi o tome i drug Tito, al on nije znao neke stvari i imao je pogresno misljenje. Kada sam video da diskusija ide u pogresnom pravcu, ja ustanem, lupim sakom o sto i recem: "Ne moze tako to druze Tito..."
 
Lola 111:
Niko ne trazi da Veljo-seljo bude smenjen,on je sasvim legalno izabran,problem je sto ne mogu da smenim one koji glasaju za takve likove.

Па можеш да ТРАЖИШ ОД НАТО-а ДА ОПЕТ БОМБАРДУЈЕ СРБИЈУ И ДА НАУЧИ ПАМЕТИ
ТЕ ГЛУПЕ СРБЕ, ВЕЋ ЈЕДНОМ...
 
Velja je bio dobar gradonacelnik u vreme Slobovo ali se posle pokazao lose. Toboze, borio se protiv zakletog neprijatelja, vikao po trgovima, setao narod. sada mesetari da se stetocine vrate u zemlju. Kao ministar je bruka i treba ga smeniti sto pre zbog nevaspitanja, korumpiranosti i samovolje. Ministarstvo za kapitalne investicije ne postoji nigde u svetu a on kao ministar moze pociniti jos vecu stetu nego dosad. Lagao je za obilaznicu u Ovcar banji. Obilaznica je trebalo po njemu, da spase Banju od saobracaja. Obilaznica ide kroz Banju u svakom slucaju i jos se tunel kopa. Ako je on Srbin mene je sramota toga.
 

Back
Top