crnogorci

Ne mogu se ljudi generalizovati i trpati u isti koš. Npr. ima Crnogoraca koji me užasno nerviraju a takođe ima ih koji me oduševljavaju. Isto tako važi i za ostale.
 
mene odusevljavaju zlatne kajle oko vrata :roll:
njih nosi 90 % muske populacije u cg.
ovih 10 % se jos uvek hrabro drzi. :D
pa kad raskopca kosuljce,pa se upetlja kajla madju one dlake... :shock:
 
Kakvo pitanje...

Sad ja da pitam, da li 4.5% Domaće populacije spada u savremene? Slučajno izabran uzorak, ne moraju da budu Crnogorci? Svako od njih i svi zajedno.
 
Banshee:
mene odusevljavaju zlatne kajle oko vrata :roll:
njih nosi 90 % muske populacije u cg.
ovih 10 % se jos uvek hrabro drzi. :D
pa kad raskopca kosuljce,pa se upetlja kajla madju one dlake... :shock:
A mene odusevljavaju uvek ovakve gluposti.
A sta li se upetlja medju dlake ovima ovde u Srbiji?
 
suncica73:
Banshee:
mene odusevljavaju zlatne kajle oko vrata :roll:
njih nosi 90 % muske populacije u cg.
ovih 10 % se jos uvek hrabro drzi. :D
pa kad raskopca kosuljce,pa se upetlja kajla madju one dlake... :shock:
A mene odusevljavaju uvek ovakve gluposti.
A sta li se upetlja medju dlake ovima ovde u Srbiji?

nemoj pogresno shvatiti,jer ovaj post je bio ironican i pod utiskom mog nedavnog povratka sa mora.a ja sam tamo videla mnogo kajli.
ovde su kajle ipak nesto redja pojava.mada ne garantujem da ce tako ostati,sudeci po tome kud se ova "moda" dala.
 
O ovome ste pričali, zar ne ? Snimljeno u Budvi 2004.

djetici0rd.jpg


Kažu da se jedan đetić udavio zbog težine kajli oko vrata.
 
ma oni su super frajeri, a sto se tice kajli oko vrata to je kod njih tradicija, pogledajte crnogorsku nosnju. svi koji misle suprotno sigurno su losi frajeri i ljubomorni.
 

Proletos sam bio u Kotoru i Pg. To je mainstrem šabanizam - nema kajli, ali zato svi liče na one *ederčiće iz No Name. I svi imaju neke piskave glasiće, garantovano srču supu. Nema više kao u "Igmanskom maršu" - "E, evo je Cg. Proleterska brigada, svi imaju brkove".
Valjda su se ti brkati Crnogorci svi '45. preselili u BG. A slikari u Pariz i kojekude..
 
HeBePoBaTaH_:

Proletos sam bio u Kotoru i Pg. To je mainstrem šabanizam - nema kajli, ali zato svi liče na one *ederčiće iz No Name. I svi imaju neke piskave glasiće, garantovano srču supu. Nema više kao u "Igmanskom maršu" - "E, evo je Cg. Proleterska brigada, svi imaju brkove".
Valjda su se ti brkati Crnogorci svi '45. preselili u BG. A slikari u Pariz i kojekude..

a,ja sam tek sada provalila da si ti "neverovatan" a ne "hebepobatah" :shock: :roll:

moram jos nesto da dodam na ovu pricu,mada ce me neko opet posle popljuvati.
jos jedan fenomen koji sam primetila letos na moru a opet vezan za kajle - petorica muskaraca sede u kolima,idu u neko selo,plazu,nebitno,a svaki od njih,pored toga sto ima kajlu,nema majicu..napolju 100 stepeni,ljudi se maksimalno preznojavaju,a njih petorica dvometrasa u kolima,goli,zbijeni i znojavi (i nakiceni zlatom) :shock: :roll:
skinuti majicu u kolima na tolikoj temperaturi i doborvoljno razmenjivati znoj sa okolnim ljudima je preterana bliskost.gadno...i to ne bese prvi put da sam nesto tako videla tamo.
 
majica:
ma oni su super frajeri, a sto se tice kajli oko vrata to je kod njih tradicija, pogledajte crnogorsku nosnju. svi koji misle suprotno sigurno su losi frajeri i ljubomorni.

da...sigurno....
samo se ti uveri da su oni tebi dobro vezani... i ne pustaj ih daleko...bar ne u ovom nasem pravcu
 
GoldenLady:
majica:
ma oni su super frajeri, a sto se tice kajli oko vrata to je kod njih tradicija, pogledajte crnogorsku nosnju. svi koji misle suprotno sigurno su losi frajeri i ljubomorni.

da...sigurno....
samo se ti uveri da su oni tebi dobro vezani... i ne pustaj ih daleko...bar ne u ovom nasem pravcu
haha :wink: :idea: zadrzati ih na planini...mada zvuci kao MIP3 :)
 

Back
Top