DAL DEČKE PRIVLAĆE ***** ILI.............

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mia j

Početnik
Poruka
19
KOLKO JA ZNAM DECKO BI RADE DA JE CURA GLUPA NEGO LIJEPA....PA DA MU RADI STO ON ZELI!!!

EVO SVAKI PUT ZNAM KAD SAM U DRUSTVU MUSKIH ONO CIM VIDE NEKU TREBU (KURVU) SE NA PALE...A STA JE S ZGODNIM DJEVOJKAMA KOJE SU I PRIVLAČNE SAMO STO ONO TO TOLKO NE POKAZUJU...

I SMETA ME STO SVAKI DECKO OCE SAMO BARIT (ISKORISTIT,ŽVALIT..)A ONADA SUTRA CIAO??!!!
 
mia j:
KOLKO JA ZNAM DECKO BI RADE DA JE CURA GLUPA NEGO LIJEPA....PA DA MU RADI STO ON ZELI!!!

EVO SVAKI PUT ZNAM KAD SAM U DRUSTVU MUSKIH ONO CIM VIDE NEKU TREBU (KURVU) SE NA PALE...A STA JE S ZGODNIM DJEVOJKAMA KOJE SU I PRIVLAČNE SAMO STO ONO TO TOLKO NE POKAZUJU...

I SMETA ME STO SVAKI DECKO OCE SAMO BARIT (ISKORISTIT,ŽVALIT..)A ONADA SUTRA CIAO??!!!


Ovo je najdebilniji i najpovrsniji pogled na svet...
 
spring_storm:
mia j:
KOLKO JA ZNAM DECKO BI RADE DA JE CURA GLUPA NEGO LIJEPA....PA DA MU RADI STO ON ZELI!!!

EVO SVAKI PUT ZNAM KAD SAM U DRUSTVU MUSKIH ONO CIM VIDE NEKU TREBU (KURVU) SE NA PALE...A STA JE S ZGODNIM DJEVOJKAMA KOJE SU I PRIVLAČNE SAMO STO ONO TO TOLKO NE POKAZUJU...

I SMETA ME STO SVAKI DECKO OCE SAMO BARIT (ISKORISTIT,ŽVALIT..)A ONADA SUTRA CIAO??!!!


Ovo je najdebilniji i najpovrsniji pogled na svet...
Nazalost, moram se sloziti, mada se ne bih izrazio tako...slikovito! :)
 
mia j:
KOLKO JA ZNAM DECKO BI RADE DA JE CURA GLUPA NEGO LIJEPA....PA DA MU RADI STO ON ZELI!!!

EVO SVAKI PUT ZNAM KAD SAM U DRUSTVU MUSKIH ONO CIM VIDE NEKU TREBU (KURVU) SE NA PALE...A STA JE S ZGODNIM DJEVOJKAMA KOJE SU I PRIVLAČNE SAMO STO ONO TO TOLKO NE POKAZUJU...

I SMETA ME STO SVAKI DECKO OCE SAMO BARIT (ISKORISTIT,ŽVALIT..)A ONADA SUTRA CIAO??!!!


Mala ja da imam tvoj mozak zalepila bih si selotejp oko usta u 3 kruga i treptanje okicama bi mi bila jedina aktivnost.
Ali posto ja nisam ti, posten narod foruma ispasta zbog tvog idiotizma.
Sa postovanjem, vecno zahvalna Wild_Child
 
elvucko:
wild_child:
Mala ja da imam tvoj mozak zalepila bih si selotejp oko usta u 3 kruga i treptanje okicama bi mi bila jedina aktivnost.
Ali posto ja nisam ti, posten narod foruma ispasta zbog tvog idiotizma.
Sa postovanjem, vecno zahvalna Wild_Child

:lol: :lol: Koja likuša... :lol: :lol:


:oops: :oops: :oops:
Faja :wink:
I onda mi kazu da sam drkosh, pa vidis kako ja lepo komuniciram, zar ne :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top