Igraj neku igru i dobi pare !!!

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Idite na ovaj link : http://www.prizee.com/?refer=Inspectorigor , pa posle promenite jezik u engleski (gore u uglu engleska zastava), registrujtese (ako pise dole inspectorigor u registraciji negde nemojte menjati molimvas) i kad se registrujte igrajte neku igru koju zelite i zaradjujte pare ! Verujte jako dobra stvar ! Ima igre kvizova, platforme, logicke i jos neke koje su ekstra ! Sve zavisi od srece ! Isplacuju kada sakupite 10 eura na kucnu adresu salju cek ! E sada neko ce biti srecne ruke pa ce izprve sakupiti 10 eura ili mozda dobiti jack pot u igri a neko ce da sakuplja novac mesec dana i vise pa ce tek onda dobiti pare ! U svakom slucaju ja igram iz zezanja i za dva dana vec 0,70 eura (islo me nesto) pa vi vidite igrajte malo i uz to zaradite ! Inace igre su uglavnom lake i iz zezanja i sve su besplatne za igru sem njih 2 (koje su naznacene tako da i da ocete da udjete u igru nemoze) ! U svakom slucaju probajte necete se pokajati poz....... !
 
Ma u registraciji ok mozda je i inspector ali svejkedno ostavite jer ja od vas dobjam procenat ! Recimo uclanise neko preko tebe ti dobijes pare od onoga sto on igra ! Tako naprimer ja igram dobijam pare ali zato dobija i onaj preko koga sam se uclanio ! U svakom slucaju igre nisu lose probajte igrajte i zaradite !
 

Back
Top