da li je...

lostangel

Početnik
Poruka
43
Da li prava ljubav mora biti bolna ljubav i kako uopste da znam da je to bila prava stvar pre nego sto ne raskinem...
ja jednostavno shvatim da je neko zaista bio vredan paznje tek onda kad se sve prekine...kako onda i da prepoznam pravu ljubav a da je pre toga ne unistim raskidom...to me totalno zbunjuje...
 
Vecito pitanje a nikada odgovor:

Ako svaka ljubav dosnosi toliko patnje,toliko bola i toliko suza za ono malo srece sto smo usnama dodirnuli, tada ja ne zelim da volim.

Ako svaka ljubav trazi toliko uzdisaja,toliko odricanja i toliko ne prospavanih noci za ono malo vrelih trenutaka, tada ja ne zelim da volim.

Ako svaka ljubav nosi sa sobom neizbezan kraj,ako su joj oci pune lazi a reci pune otrova,tada ja ne zelim da volim.
 
lostangel:
ovo je bilo fenomenalno!!!
posle ovih reci..ja stvarno ne zelim da volim
:)

E pa vidish ja zelim da volim i nije svaka ljubav bolna.
Voleti je izuzetan osecaj i josh pri tom biti voljen...
To je uzvisheno osecanje, zaista.
I ne nosi svaka ljubav patnju, uzdisaje, lazi i kraj!
 
LJUBAV

O,da mi je nešto pa da budem reka,
Pa da tečem ispred tvoje kuće male;
Pevajući tebi,da razbijem vale
O pragove gde ti staje noga meka.

Pa kad niz pragove siđeš sa ibrikom
Da zahvatiš vode,da ti zgrabim ruke,
Prigrlim te sebi u svoje klobuke,
I da tebe,draga,više nedam nikom.

Na dušeku trava i mojih smaragda,
Kao nimfa moja,da počivaš svagda,
I da niko ne znatvoje mesto gdeje.

Samo moje oči da gledaju u te,
Samo moje sve dubine i sve kute
Da lepota tvoja osiplje i greje.
 
NaraYan:
LJUBAV

O,da mi je nešto pa da budem reka,
Pa da tečem ispred tvoje kuće male;
Pevajući tebi,da razbijem vale
O pragove gde ti staje noga meka.

Pa kad niz pragove siđeš sa ibrikom
Da zahvatiš vode,da ti zgrabim ruke,
Prigrlim te sebi u svoje klobuke,
I da tebe,draga,više nedam nikom.

Na dušeku trava i mojih smaragda,
Kao nimfa moja,da počivaš svagda,
I da niko ne znatvoje mesto gdeje.

Samo moje oči da gledaju u te,
Samo moje sve dubine i sve kute
Da lepota tvoja osiplje i greje.
Prelepo!
 
definitivno sam u konfuziji...
ja se jedino plasim da ne ukapiram kasno da sam propustila ono pravo,veliko...vise ni sama ne znam da li je vredno plakati,tugovati za nekim ili je bolje ici od jednog do drugog samo se zezati...
mislim ja nisam za to,u stvari ono sto mene muci je da sam pre godinu dana raskinula sa jednim deckom..posle njega sam imala tri veze ali ni za jednim nisam toliko plakala,ni pored jednog od njih mi nije srce tako igralo...neko od poznanika mi je rekao da pravu ljubav dozivis samo jednom u zivotu i to je ono sto je mene totalno bacilo na razmisljanje...da li je taj moj bivsi mozda bio pravi,mozda to vise necu ni osecati tako jako....ma nebitno u svakom slucaju hvala vam na komentarima..
:)
 
lostangel:
definitivno sam u konfuziji...
ja se jedino plasim da ne ukapiram kasno da sam propustila ono pravo,veliko...vise ni sama ne znam da li je vredno plakati,tugovati za nekim ili je bolje ici od jednog do drugog samo se zezati...
mislim ja nisam za to,u stvari ono sto mene muci je da sam pre godinu dana raskinula sa jednim deckom..posle njega sam imala tri veze ali ni za jednim nisam toliko plakala,ni pored jednog od njih mi nije srce tako igralo...neko od poznanika mi je rekao da pravu ljubav dozivis samo jednom u zivotu i to je ono sto je mene totalno bacilo na razmisljanje...da li je taj moj bivsi mozda bio pravi,mozda to vise necu ni osecati tako jako....ma nebitno u svakom slucaju hvala vam na komentarima..
:)
Nemoj gubiti nadu!Vreme leci sve,ne volim to da kazem ali je tako.
 
Ti prije svega moras da promijenis sebe...
Moras da naucis da uzivas u sreci, a ne u patnji, u osmijehu, a ne u suzama...
Nisu patnja i suze dokaz da si nekog volio... One su dokaz da ne mozes da se pomiris sa gubitkom... A taj gubitak ne mora nuzno da bude povezan s ljubavlju...
Mogu i neke druge emocije da budu umijesane... Sujeta, npr...
 
Gazdarica:
Moras da naucis da uzivas u sreci, a ne u patnji, u osmijehu, a ne u suzama...
Nisu patnja i suze dokaz da si nekog volio... One su dokaz da ne mozes da se pomiris sa gubitkom... A taj gubitak ne mora nuzno da bude povezan s ljubavlju...

ko zna, znaaa.... :wink:
 
lostangel:
Da li prava ljubav mora biti bolna ljubav i kako uopste da znam da je to bila prava stvar pre nego sto ne raskinem...
ja jednostavno shvatim da je neko zaista bio vredan paznje tek onda kad se sve prekine...kako onda i da prepoznam pravu ljubav a da je pre toga ne unistim raskidom...to me totalno zbunjuje...

Pa...idi negde na vikend....malo se posvadjaj..privremeno...pa vidi kako ti je... :wink:
Ili jednostavno NE raskidaj ako ti je lepo sa tom osobom i cini te srecnom...onda je prava.... :wink:
 
lostangel:
Da li prava ljubav mora biti bolna ljubav i kako uopste da znam da je to bila prava stvar pre nego sto ne raskinem...
ja jednostavno shvatim da je neko zaista bio vredan paznje tek onda kad se sve prekine...kako onda i da prepoznam pravu ljubav a da je pre toga ne unistim raskidom...to me totalno zbunjuje...
Sve je to ljubav....bitno je da nisi potpuno ravnodušna
Ako je prava, neće ti izmađi.......kad-tad
 
lostangel:
definitivno sam u konfuziji...
ja se jedino plasim da ne ukapiram kasno da sam propustila ono pravo,veliko...vise ni sama ne znam da li je vredno plakati,tugovati za nekim ili je bolje ici od jednog do drugog samo se zezati...
mislim ja nisam za to,u stvari ono sto mene muci je da sam pre godinu dana raskinula sa jednim deckom..posle njega sam imala tri veze ali ni za jednim nisam toliko plakala,ni pored jednog od njih mi nije srce tako igralo...neko od poznanika mi je rekao da pravu ljubav dozivis samo jednom u zivotu i to je ono sto je mene totalno bacilo na razmisljanje...da li je taj moj bivsi mozda bio pravi,mozda to vise necu ni osecati tako jako....ma nebitno u svakom slucaju hvala vam na komentarima..
:)

Немој да се плашиш да више нећеш волети! Мислим да си још јако млада, према томе - и не слутиш шта те све још лепо чека у животу! :wink:
Није све завршено једном љубављу. Уосталом, то што много патиш уопште не мора да значи да је то била права и једина љубав. Лепо рече Газдарица...
 
Hellen:
lostangel:
definitivno sam u konfuziji...
ja se jedino plasim da ne ukapiram kasno da sam propustila ono pravo,veliko...vise ni sama ne znam da li je vredno plakati,tugovati za nekim ili je bolje ici od jednog do drugog samo se zezati...
mislim ja nisam za to,u stvari ono sto mene muci je da sam pre godinu dana raskinula sa jednim deckom..posle njega sam imala tri veze ali ni za jednim nisam toliko plakala,ni pored jednog od njih mi nije srce tako igralo...neko od poznanika mi je rekao da pravu ljubav dozivis samo jednom u zivotu i to je ono sto je mene totalno bacilo na razmisljanje...da li je taj moj bivsi mozda bio pravi,mozda to vise necu ni osecati tako jako....ma nebitno u svakom slucaju hvala vam na komentarima..
:)

Немој да се плашиш да више нећеш волети! Мислим да си још јако млада, према томе - и не слутиш шта те све још лепо чека у животу! :wink:
Није све завршено једном љубављу. Уосталом, то што много патиш уопште не мора да значи да је то била права и једина љубав. Лепо рече Газдарица...
Volece ona,samo joj je bolno to sto je moralo tako da se zavrsi.
 
dejane...mozda u stvari to i jeste moj problem!
ja mnogo zalim za njim,bez obzira na vreme koje je proslo i bez obzira na veze koje sam imala posle njega.ja samo zelim da me prodje ta tuga i jednostavno zelim da tom jacinom zavolim opet,pa makar se i to zavrsilo bolno!
:)
 
ima jedna fora za kozhne jakne....ako se zapali skaj je ...a ako izdrzhi kozha je....

ej bre....pa to i jeste ljubav zato shto zbunjuje...da ne zbunjuje ne bi bilo to to...i ne bi se otkad je svijeta and vijeka o njoj govorilo and pisalo
 

Back
Top