Tragovi kocenja (pitanje za dame)

banegad2004:
Maxy:
Ja sam svojoj devojci video prljave gacice(pozadi)ali samo malo prljave :oops: Ali ima opravdanje tako da,je ok.Valjda :roll:

htela da prdne pa joj se omaklo

Ma ne morala je da kaki u prirodi :oops: Kada smo se vratili u hotel ja reko da se okupamo a ono sranje :twisted: Nije bilo toliko strasno,taman mi je to bio dobar razlog da joj pomerim guzu :roll: od zajebavanja.
 
Aleksej_BASO:
Maxy:
snoshaj efendija:
Kako bi ste se snasle da morate da se svucete pred frajerom pre sexa a u trenutku shvatite da su vam gacice ne bas blistavo ciste, tj. imate tragove kocenja a on to moze da primeti?

Bas si faca 8) :wink:

Ma covek bas ima maste... ili iskustva!

nije nego ka-ra sve zivo ne bira , pa cak i prljavo :wink:
 
mali, mali, ti si tako banalan.
Zar te stvarno zanimaju takve bljuvotine? Imas li neke druge misli/ opservacije/ zelje kada se neka zena (a tu mislim stvarno ZENA, a ne glupacica) skida pred tobom...
Na primer, da cete podeliti tajnu zivota i svrhe na planeti?
A ti, jadan, gledas u to...
Stvarno mi te je zao.
 
Efendija. Ako si ikada ikome bio zanimljiv sumnjam da si i sada. Oduvek sam tripovala da si ti Click-ov zli brat bilzanac, da ne upotrebim neki drugi izraz...

Ja nisam nikoga uvredio. Samo pitam. A i fakat je da brisete dupe manje energicno od muskaraca. Da vam se cmarulja ne izranjavi. I zato po defaultu ste sklonije lose obrisanoj bulji i tragovima kocenja.
Mi kad brisemo i dlake otpadaju.
 

Back
Top