Od sex kombinacije do ozbiljne veze?

Meni se to desilo. Upoznala sam momka u teretani, svideo mi se na prvi pogled imao je nesto zivotinjski privlacno u sebi. Posle nekoliko susreta dogovorili smo se da se vidimo. Mislila sam da ce to biti lepa neobavezna veza. Nisam imala nikakve druge planove sa njim. Medjutim... Vidjali smo se oko mesec dana otprilike jednom nedeljno kad sam shvatila da sam se zaljubila u njega. Rekla sam mu to i on mi je priznao da se i on slicno oseca.
Sta da kazem. Sada smo u braku evo skoro 3 godine. Imamo divnog sina i odlicno se slazemo.
Ako si to pitala zato sto si u takvoj situaciji, veruj nista nije nemoguce.
 
gost 5:
Da li vam se ikada desilo da udete sa nekim u kombinaciju jer vas jednostvno neodoljivo privlaci, i da se posle nekoliko vidjenja toliko primite jedno na drugo da to preraste u ljubav vaseg zivota? :?:
Jeste vala i trajalo je tri godine...kad me vec podseti pa mnogo mi je to lepse bilo nego kad ovi odmah na pocetku tvrde kako su zaljubljeni i hoce da se zene...najlepse je kad se otkrije ljubav za r ne?
 
gost 5:
Da li vam se ikada desilo da udete sa nekim u kombinaciju jer vas jednostvno neodoljivo privlaci, i da se posle nekoliko vidjenja toliko primite jedno na drugo da to preraste u ljubav vaseg zivota? :?:

Desilo mi se da udjem u sex varijantu sa nekim, da se zaljubim u njega a da, pritom, on i dalje bude u prvobitnom raspolozenju (kako zli jezici kazu "kres raspoloznju" :roll: )

Bezveze... neki (chitaj: JA :shock: ) uopshte nisu za "te" neobavezne varijante...jer su zaljubljive prirode! :?
 
Mislio je da ce to da bude za jednu noc. Da proba jos ponesto jer je bio vec pre zenidbu, resena stvar. Mislio je da cu pasti u nesvest posle te noci a on tek jos malo nahraniti svoju sujetu.
Ok! Sto je trazio to je i dobio. Videla sam o chemu s radi i chisto htela i ja njega probati i zaboraviti da je ikad ista bilo.
Desilo se da je ostavio devojku pred zenidbu, da smo bili u vezi sest godina.Neke druge stavri su se desile zbog kojih vise nismo zajedno i to nije ovde bitno za ovu temu. Bitno je to da je moguce od sex kombinacije moguce doci do ozbiljne veze...zato se devojke ne opustajte, nikad se ne zna :wink:
 
Moguce je.Drugarica je dovela svog dobrog druga kod mene.U prolazu smo se slucajno dotakli i ja sam osetila neku toplotu.Kada je otisao rekla sam drugarici da moram da ga probam, da se malo izivim
pa cu onda da budem fina.Sta da kazem bilo je super
najbolji sex u zivotu do sada a posle mesec dana on mi je priznao da se zaljubio iako je hteo da bude samo sex.I ja sam priznala isto.Bili smo zajedno 3 divne godine i iako vise nismo ostali smo dobri prijatelji.
 
Meni se to desilo!
Decko je zeleo samo avanturu,
jos jednu recku na zidu...
Inace,nevolim da se upustam u avanture
za 1 noc,posebno ne sa ''takvim tipovima''.
Vise volim da ih spustim na zemlju,ma koliko
me privlacili..Volim taj ukus pobede i sebe; :twisted:
Ali,za sve postoji prvi put...
Spavali smo jos iste veceri,presudila je ''zelja'' a ne glava.
Iako smo imali divan sex,sutradan sam se osecala ''nisko'' i jeftino,tj samoprezir. :oops:
Medjutim,zvao me da se vidimo opet..
i opet...i opet..
Prodje i 2 meseca,3...
Zblizavamo se i radja se ljubav i osecanja,sa obe strane..
Pocinjemo da zivimo zajedno i tako vec preko
god dana.. :lol:
Volimo se i jos uvek nam je lepo...
Samo jos da kazem,da je pre mene
bio slobodan 4 god (nikakve veze-samo recke)..
Nekad,u sali mu pomenem samo to:
''LOVAC JE ULOVLJEN'' :wink:
 
Eh, ovde je vrlo bitno starosno doba. Sa 18 godina i meni se to desilo. Prvo sto ti padne u oci... seksualnost... Bila je to vrlo duga veza. Naravno da ga odavno vise ne volim, ali eto, mozda bih njega mogla nazvati "ljubavlju mog zivota", zato sto su osecanja bila najsnaznija, najcistija, sve je nekako bilo sudbinski. Sada, koliko god da bih volela da mi se tako nesto desi, jednostavno - mimo svoje volje primecujem i sve drugo u vezi muskarca. A to znaci da fizicka privlacnost (sto je i pitanje) nikako nije presudna da bi neko postao moja ljubav, a tek zivotna... zaboga... volela bih da mogu tako…
 
gost 5:
Da li vam se ikada desilo da udete sa nekim u kombinaciju jer vas jednostvno neodoljivo privlaci, i da se posle nekoliko vidjenja toliko primite jedno na drugo da to preraste u ljubav vaseg zivota? :?:

Upoznali smo se preko oglasa! Dosao je kod mene jedne noci, nakon 10-tak dana telefoniranja i razmene SMS-a... 15-tak minuta nakon sto je usao, bili smo u krevetu! Skoro da uopste nismo prekidali ("Bas sam bio u top-formi" - njegova izjava mnogo kasnije). Ujutro je otisao i verovala sam kako se nikad vise necemo sresti...
Dosao je i sledeceg vikenda i onog posle njega...
Kasnije sam ga "prijavila" svojima... Sve je islo lako, jednostavno, prirodno... toliko da nismo ni osetili kada smo se tako zblizili. Na zalost, udaljeni smo 100-tinak km pa nam to malo kvari planove...
U svakom slucaju, ovih dana se navrsava dve godine od tog naseg prvog susreta, dosta toga smo zajedno prosli i ne pamtim da mi je nakad neko toliko znacio...
Sex je i dalje fantastican...
 

Back
Top