Luzeri

Ja sam ovko videla ovaj topic na Svastari : Luzeri.......The Edge.........Steffan

:lol: :lol:

ok,neko sad mene vidi tako...ali ja sam se prva setila...HA-HA !

I da...The Egde ZAUVEK OSTAJE LUZEEEEEEEEEEEEER.......!!!! (e sad ide onaj plezeci smajli,plez,plez)
 
The Edge:
Šta vam je glavni motiv da nekoga ovako definišete?

- besparica,
- samoća,
- socijalni status,
- glupo ponašanje,
- 5000 postova na Forumu?

Ništa od navedenog.
Slabić = luzer. To ćesto nije transparentno, mada može da bude vidljivo na prvi pogled. Od vidljivih, luzeri su narkomanski ovisnici itd.
 
ja bi reko glupo ponashanje...tj....losha ti je rech glupo....pre bi reko samo ponashanje....a ponashanje mozhe biti razno-razno da bi za nekog reko da je luzer
 
ebo~korisnichko~ime:
a shta je to "samoposhtovanje" ?
jel` se posle toga pali cigareta? :shock:
Iskreno rečeno, ta varijanta sa paljenjem cigarete mi najviše imponuje.
Ali ima i drugih: otvaranje koverte sa platnim izveštajem, tvoje reči u novinama ili tvoja faca na TV,
100 evrića u brus pevačice pred celom familijom na svadbi, ručak za poslovne prijatelje, itd.
(čak i takve sitnice kao susret sa ogledalom ujutru... ili pak uveče, pred izlazak)
 
...pranje sudja posle dorucka,kupanje voljene osobe,kuvanje popodnevne kafe i zajednicko gledanje smeshnog filma...

to sve imponuje...kakav god da si...ako omas ovo-nisi luzer.
 
Vragolasta Amfibija:
...pranje sudja posle dorucka,kupanje voljene osobe,kuvanje popodnevne kafe i zajednicko gledanje smeshnog filma... to sve imponuje...kakav god da si...ako imas ovo-nisi luzer.

Pa da vidimo:
- živim sam, pa moram i da perem sudove... istina, ne prepodne nego uveče (jeftina tarifa struje). Ergo, nisam luzer
- kad je kod mene, kupamo se zajedno... što je bolja varijanta nego da samo ja kupam nju (nije invalid, zaboga)... opet nisam luzer
- Kafu dobija u krevet oko 9.00, plus-minus pola sata (ja inače ne pijem tu mutljavinu). Opet plus za mene.
- Smešne filmove baš i ne gledamo, ali smejemo se puno kod nekih drugih stvari, što mu dođe isto, ako ne i bolje.

Hvala ti, Vragolasta, baš si me utešila (mada ovo dosta protivureči tvom prvom postu), samo me interesuje:
DA NISI NEŠTO POBRKALA OVDE? :roll:
(sve mi se čini da sve tvoje navedene predispozicije važe samo za onu žensku stranu u vezi)
 
Kad cujem rijec luzer,automatski me asocira na ovu pjesmu :) :



Rodjen pod sretnom zvezdom magičnom,
ali nad ovom zemljom generalno tragičnom,
čemu sam bliži - triput pogadjaj.
Neko nad nama vrši oglede.
Hajde, usudi se i pogledaj u poglede,
ovde je osmeh - dogadjaj.

U šupak kosmosa smo upali.
Mnogi su domobranci zauvek prolupali.
Caruje virus apatije.
Al' ti na mene stavi upitnik,
pa rekni: dal' ti bata deluje k'o gubitnik?
Ma nema šanse, šta ti je?

Ja nisam luzer, o naprotiv, meni je osmeh lajt-motiv.
Ja nisam luzer, ja imam nas, a za svet - ko te pita?
Ja nisam čedo proseka, mene ne vuče oseka.
S tobom je tretman poseban, svaki je dan dolce vita,
i svud je Hollywood.

Namlatim mesečno šest maraka,
bude za cipolku i frtalj kile čvaraka.
Ološ mi veze ometa.
Ali kad dodjem kući, tu si ti.
E, tu će tvrdjavicu malo teže srušiti
- to im je izvan dometa.

Ja nisam luzer... :wink:
 
uzasna pesma,kao i sam autor...ali da ..to je taj smisao koji sam ja htela da dam u recenici gore.

Egde...danas sam nezno raspolozena...maltretiracu samo onog ko mi se mnoooooooogo zameri.ostali su postedjeni.oprastam im.hocu u Raj !
 

Back
Top