Crvenilo oko ociju

dra1234

Početnik
Poruka
7
U poslednjih par nedelja s vremena na vreme pojavljuje mi se crvenilo oko ociju. U predelu gornjih i donjih ocnih kapaka javlja se i temperatura ali se ne odrazava na funkcionisanje ociju. Vid se ne menja, ocna jabucica ne pecka ne suzi ne boli.
Jedino sto smeta jer osecam natecenost i sto svrbi. Izgledam kao da sam bancio tri noci...

Napominjem da se simptomi pojacavaju ako se naglo izlozim jacoj svetlosti (i sunce i vestacka svetlost).

Nadam se da sam bio detaljan dovoljno i da ce ovo biti dovoljno za savet.

Unapred zahvalan.
 
dra1234:
U poslednjih par nedelja s vremena na vreme pojavljuje mi se crvenilo oko ociju. U predelu gornjih i donjih ocnih kapaka javlja se i temperatura ali se ne odrazava na funkcionisanje ociju. Vid se ne menja, ocna jabucica ne pecka ne suzi ne boli.
Jedino sto smeta jer osecam natecenost i sto svrbi. Izgledam kao da sam bancio tri noci...

Napominjem da se simptomi pojacavaju ako se naglo izlozim jacoj svetlosti (i sunce i vestacka svetlost).

Nadam se da sam bio detaljan dovoljno i da ce ovo biti dovoljno za savet.

Unapred zahvalan.

Tja...? Ovako bez da se vidi ne znam sta da Vam kazem, meni lici po opisu (crvenilo, peckanje, otok) na nekakvu alergiju.....(Obzirom da nje unutar oka i unutar ocnih kapaka, ako dobro razumem, pa ne sumnjam na konjunktivit)......

Obzirom da se radi o ocima, moj Vam je predlog da se javite ocnom lekaru da neko to ipak vidi - ovako na slepo tesko da mogu vise da Vam kazem....
 

Back
Top