Zaljubljenost ili ljubav...?

SINDI:
worm:
Helena Lena:
Kako da znamo gde je granica izmedju zaljubljenosti i prave ljubavi i da li smo u oblacima ili stvarno volimo nekoga onakav kakav je? :roll:
Zaljubljenost je kada si napaljena i kad bi da pojedes drugu osobu.

Ljubav je kad ti je lepo i ne razmisljas genitalijama.


hmmmm..a sta ako je naizmenicno :shock:
To se zove histerija.
 
worm:
SINDI:
worm:
Helena Lena:
Kako da znamo gde je granica izmedju zaljubljenosti i prave ljubavi i da li smo u oblacima ili stvarno volimo nekoga onakav kakav je? :roll:
Zaljubljenost je kada si napaljena i kad bi da pojedes drugu osobu.

Ljubav je kad ti je lepo i ne razmisljas genitalijama.


hmmmm..a sta ako je naizmenicno :shock:
To se zove histerija.

pametnica :roll:
ne mozes voleti nekog na koga si napaljen i koga bi da pojedes? ili se ne palis na one koje volis? :wink:
 
SINDI:
worm:
SINDI:
worm:
Helena Lena:
Kako da znamo gde je granica izmedju zaljubljenosti i prave ljubavi i da li smo u oblacima ili stvarno volimo nekoga onakav kakav je? :roll:
Zaljubljenost je kada si napaljena i kad bi da pojedes drugu osobu.

Ljubav je kad ti je lepo i ne razmisljas genitalijama.


hmmmm..a sta ako je naizmenicno :shock:
To se zove histerija.

pametnica :roll:
ne mozes voleti nekog na koga si napaljen i koga bi da pojedes? ili se ne palis na one koje volis? :wink:
Ne volim ono sto ne mogu da jedem.
 
worm:
SINDI:
worm:
SINDI:
worm:
Helena Lena:
Kako da znamo gde je granica izmedju zaljubljenosti i prave ljubavi i da li smo u oblacima ili stvarno volimo nekoga onakav kakav je? :roll:
Zaljubljenost je kada si napaljena i kad bi da pojedes drugu osobu.

Ljubav je kad ti je lepo i ne razmisljas genitalijama.


hmmmm..a sta ako je naizmenicno :shock:
To se zove histerija.

pametnica :roll:
ne mozes voleti nekog na koga si napaljen i koga bi da pojedes? ili se ne palis na one koje volis? :wink:
Ne volim ono sto ne mogu da jedem.

izvlacis se...nisi odgovorio na pitanje :wink:
 
SINDI:
worm:
SINDI:
worm:
SINDI:
worm:
Helena Lena:
Kako da znamo gde je granica izmedju zaljubljenosti i prave ljubavi i da li smo u oblacima ili stvarno volimo nekoga onakav kakav je? :roll:
Zaljubljenost je kada si napaljena i kad bi da pojedes drugu osobu.

Ljubav je kad ti je lepo i ne razmisljas genitalijama.


hmmmm..a sta ako je naizmenicno :shock:
To se zove histerija.

pametnica :roll:
ne mozes voleti nekog na koga si napaljen i koga bi da pojedes? ili se ne palis na one koje volis? :wink:
Ne volim ono sto ne mogu da jedem.

izvlacis se...nisi odgovorio na pitanje :wink:
Ups :oops:
 
worm:
Hellen:
worm:
Hellen:
worm:
mackica ns:
Ja sam histerična :shock: :( 8)
Histerija se resava sadomazohizmom. T.J. Histericna osoba mora da bude u mazohistickoj ulozi.

:shock: :?
Sta tebi sad nije jasno?

Очигледно, није ми јасно то што си рекао. Можеш ли, молим те, мало појаснити?
Mrzi me.

ma nema veze..sladak si, ne ocekuje se da budes i pametan :lol: :lol: :lol:

sala, nemoj da se ljutis... :wink:
 
SINDI:
worm:
Hellen:
worm:
Hellen:
worm:
mackica ns:
Ja sam histerična :shock: :( 8)
Histerija se resava sadomazohizmom. T.J. Histericna osoba mora da bude u mazohistickoj ulozi.

:shock: :?
Sta tebi sad nije jasno?

Очигледно, није ми јасно то што си рекао. Можеш ли, молим те, мало појаснити?
Mrzi me.

ma nema veze..sladak si, ne ocekuje se da budes i pametan :lol: :lol: :lol:

sala, nemoj da se ljutis... :wink:
Ja sam medicinski venomen, vec 26 godina zivim bez mozga :D
 
NaraYan:
Helena Lena:
Kako da znamo gde je granica izmedju zaljubljenosti i prave ljubavi i da li smo u oblacima ili stvarno volimo nekoga onakav kakav je? :roll:

Znamo, znamo...

I to vrlo dobro...

U stvari, ne znamo, to se ne moze znati, ali zato osecamo i te kako.

Slazem se sa tobom, a sta je po tebi lepse?
Ja mislim da je lepse kada nekog stvarno volis..... Bez foliranja i bez zabluda :wink:
 
zaljubljenost je kada je on/ona vanzemaljsko bice, nemate pojma sta vas je snaslo, sta ste dobro u zivotu uradili da vas zadesi to cudo bez mana..

pricate o tom savrsenstvu, lete vam leptirici, usplahirite se, probada vas srce, aritmija..
ali niko ne postoji..ono ranije isto kao da nije postojalo..hipnotisani...

a ondak kada se polako otkrivamo..tj.ulazimo u sustinu licnosti, sagledavamo neke stvari.postupke, navike..da skratim proser -progledamo..

u tom slucaju postoje 2 opcije:
1. fu.ck off..'gde su mi oci bile','gde mi je pamet bila..'lepo meni moja majka govorila muskarci su stoka '..'ko mu ebe mater' ili joj ebe..nebitno.i kao eto, aj' se razidjemo ili jednostavno sta znam..
svako cudo za 3 dana...svaka veza za 6 dana..lucky number..
ili me bas zabole sta ce biti..aj cao..i bez cao..isto mi dodje...

2....progledali smo..so..imamoo manee? ybt nije li to ocajno hahahaha..i sta..nista..vi njega/nju zbog tako 'nebitnih' stvari u odnosu na celokupnu STVAR ne mozete napustit'..jer sta? pa voliteee je for god's sake..e to..ljubav na seoski nacin...koja je razlika...kad smo zaljubljeni, nema ono..jaoooo..paaa ovo onooo kako da kazem...nego..ne svidja mi se to i to..i ebemo lepo sve po spisku bez problema..sto je najvaznije, savrseno se kapirate..kad je sta i kako..usli ste u psihologiju licnosti...znate zasto nesto, nece, hoce i sl.zaebanicijee...i znate jedno o drugome vise nego bilo ko..i sto cuda i hvatate ga za mooda..

 
Devilishgirl:
zaljubljenost je kada je on/ona vanzemaljsko bice, nemate pojma sta vas je snaslo, sta ste dobro u zivotu uradili da vas zadesi to cudo bez mana..

pricate o tom savrsenstvu, lete vam leptirici, usplahirite se, probada vas srce, aritmija..
ali niko ne postoji..ono ranije isto kao da nije postojalo..hipnotisani...

a ondak kada se polako otkrivamo..tj.ulazimo u sustinu licnosti, sagledavamo neke stvari.postupke, navike..da skratim proser -progledamo..

u tom slucaju postoje 2 opcije:
1. fu.ck off..'gde su mi oci bile','gde mi je pamet bila..'lepo meni moja majka govorila muskarci su stoka '..'ko mu ebe mater' ili joj ebe..nebitno.i kao eto, aj' se razidjemo ili jednostavno sta znam..
svako cudo za 3 dana...svaka veza za 6 dana..lucky number..
ili me bas zabole sta ce biti..aj cao..i bez cao..isto mi dodje...

2....progledali smo..so..imamoo manee? ybt nije li to ocajno hahahaha..i sta..nista..vi njega/nju zbog tako 'nebitnih' stvari u odnosu na celokupnu STVAR ne mozete napustit'..jer sta? pa voliteee je for god's sake..e to..ljubav na seoski nacin...koja je razlika...kad smo zaljubljeni, nema ono..jaoooo..paaa ovo onooo kako da kazem...nego..ne svidja mi se to i to..i ebemo lepo sve po spisku bez problema..sto je najvaznije, savrseno se kapirate..kad je sta i kako..usli ste u psihologiju licnosti...znate zasto nesto, nece, hoce i sl.zaebanicijee...i znate jedno o drugome vise nego bilo ko..i sto cuda i hvatate ga za mooda..





Svidja mi se kako si objasnila :)
Svaka cast!!!
 

Back
Top