DILEMA

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Zamislite sledecu situaciju. Dobijete sansu da skenjate nevidjenog licemera koji samo gleda svoje dup*e i samo radi u cilju svog opstanka ne mareci pritom za druge koje iskoriscava po potrebi. Vi apsolutno nemate koristi, a ni stete da ga skenjate. Da li bi iskoristili tu priliku ili ne, ako to donosi boljitak za mnoge?
Ne bih se dvoumila da licemer nema malog slatkog klinca. :roll:
 
Idi bre, Divlja, gde nađe u ovo doba noći takve glavolomke, to su delikatne stvari. Ako je 'tatina propast' ostanak bez posla, onda vredi to uraditi :P , valjda je sposoban da radi nešto da bi prehranio porodicu. Tj. da nađe drugi posao, pa nanovo gradi karijeru.
Ako na posao misliš... :roll:
 
I nedelanje i delanje vrše svoj uticaj uvek. Samo, tu si u pravu, što bi morala baš ti da budeš ta 'koja menja svet'. Pogotovu što je veliko pitanje koliko si stvarno sigurna u ispravnost svog mišljenja. Objektivno i nepristrasno? :?
 
divlja u srcu:
Zamislite sledecu situaciju. Dobijete sansu da skenjate nevidjenog licemera koji samo gleda svoje dup*e i samo radi u cilju svog opstanka ne mareci pritom za druge koje iskoriscava po potrebi. Vi apsolutno nemate koristi, a ni stete da ga skenjate. Da li bi iskoristili tu priliku ili ne, ako to donosi boljitak za mnoge?
Ne bih se dvoumila da licemer nema malog slatkog klinca. :roll:
Ne radi to Divlja...No no...
 
opet nema objashnjenja kako....jel tjesh da ga skenjash da izgubi poso?....da zhena sazna da je vara?....da pogine?....shta ?.....al verovatno bi mu zavuko....shta god to bilo
 
divlja u srcu:
Zamislite sledecu situaciju. Dobijete sansu da skenjate nevidjenog licemera koji samo gleda svoje dup*e i samo radi u cilju svog opstanka ne mareci pritom za druge koje iskoriscava po potrebi. Vi apsolutno nemate koristi, a ni stete da ga skenjate. Da li bi iskoristili tu priliku ili ne, ako to donosi boljitak za mnoge?
Ne bih se dvoumila da licemer nema malog slatkog klinca. :roll:

Ја се не бих мешала у то... Ако други дозвољавају да их искоришћава зашто ти да се светиш? То је њихов проблем.
 
divlja u srcu:
Pa lako, dovoljno je da kazem par cinjenica pravoj osobi. A klinac ima veze sa tim utoliko sto ce tata da mu propadne. Dobro, prejaka je rec, ali ima debelo da ga strefi.
A što se zamaraš time?
Ja lično to nikada ne bih uradila, tj. ne bih uradila ono što ne bih voljela meni neko da uradi.
Šta mene briga kakav je ko? Na njegov obraz.
"Ne sudi da ti ne bi bilo suđeno"
 
divlja u srcu:
Zamislite sledecu situaciju. Dobijete sansu da skenjate nevidjenog licemera koji samo gleda svoje dup*e i samo radi u cilju svog opstanka ne mareci pritom za druge koje iskoriscava po potrebi. Vi apsolutno nemate koristi, a ni stete da ga skenjate. Da li bi iskoristili tu priliku ili ne, ako to donosi boljitak za mnoge?
Ne bih se dvoumila da licemer nema malog slatkog klinca. :roll:

Ma nemoj to da radish.
Skenjace se on sam kad tad [ako do sada nije] a to ce biti gore nego da mu svi sa foruma udare po macolu. :D :wink:
 
divlja u srcu:
Nepravda, eto to je! :P

Ma, mislio sam shta te boli kooratz!

Yebesh nepravdu, ja bi trebao da zavedem Apokalipsu ali se odluchih za opushtenu varijantu.

Odyebavanye.
Ko ih yebe, sve njih koji pokushavaju da me spuste.
Bicu uvek iznad, kao i sada. 8)
 
Hi,hi! Ti ces meni da pricas o mOOdima! :lol:
Pa ako mislis njemu licno, da, to jesam uradila, sasvim spontano. Zbrisao je ko pic*kica i bezi od mene ko djavo od krsta. :lol:
Al' ne pomaze sto sam njemu rekla!
 

Back
Top