Testovi za posao

lucass

Početnik
Poruka
6
Jedna nasa poznata firma, pozvala me je na testiranje za posao. Kao, na tom testiranju bice testovi licnosti, inteligencije i opste informisanosti. Da li je neko imao iskustva sa ovim testovima, da moze da mi kaze sta tamo mogu da ocekujem? Please, Help.
 
lucass:
Jedna nasa poznata firma, pozvala me je na testiranje za posao. Kao, na tom testiranju bice testovi licnosti, inteligencije i opste informisanosti. Da li je neko imao iskustva sa ovim testovima, da moze da mi kaze sta tamo mogu da ocekujem? Please, Help.

Radila sam slicne testove. Osnova je ista, ali sigurno je da se razlikuju po tome sta im je u cilju da otkriju o tebi po tim testovima. Postavice ti dosta licnih pitanja tipa koliko si zadovoljan svojim zivotom, da si drustven i sl.Dalje, to ce biti testovi u kojima ces morati da das odgovor za odredjeno vreme (koje se merilo kod mene)na razna pitanja, tipa orijentacije u prostoru, poznavanje reci - tu sam konkretno ja imala reci za koje sam morala da napisem da li su istog ili suprotnog znacenja i razni drugi. A test opste informisanosti ti obuhvata niz pitanja iz opste kuture, tu nema sta da ti bude nejasno. Tim testovima oni dobijaju kompletnu sliku o tebi, tvoj IQ, odredjene sklonosti u kojima si iznad ili ispod proseka, informisanost i sl.
Nema razloga za zabrinutost, testovi su prilicno zabavni :)
Srecno!
 

Back
Top