MIRIS ZENE

nenadbo32

Početnik
Poruka
44
Eto ja se pitam jos sam neuk i mlad znali neko sta je to miris zene.ima jedan film sa Al Pacinom koji je na tu temu mada sam ja to doziveo drugacije nego on verovatno je to moje licno iskustvo.i imamo li i mi muskarci neki miris ili trag koje ostavimo na zene do kraja zivota.
 
Moze da se gleda ovako:

Kada posle duge veze osetis odnekud neki parfem i potseti te istog momenta na tu zenu sa kojom si nekad davno bio, ili kad ti nedostaje i toliko intenzivno razmisljas o njoj da prosto osetis njen miris... Ili kad legnes da spavas i na jastuku osetis njen misris, i setis se da je bila to pre podne i da sta se kresali...

Ali na svakoj zeni isti parfem mirise drugacije...

E a ima i ona varijanta da devojke nikad ne mogu da smrde kao muskarci, koliko god bilo vrucina, ili radile nesto fizicki... I noge im nikad ne smrde... Mozes komotno da im sisas prste na nogama!

(Dobro u stvari, ima izuzetaka ovome ali generalno... A sa drugacijima se i ne druzim!)

Mmmmm obozavam zene, i da ih mirisim po celom telu, i njiuskam!
 
Aleksej_BASO:
Moze da se gleda ovako:

Kada posle duge veze osetis odnekud neki parfem i potseti te istog momenta na tu zenu sa kojom si nekad davno bio, ili kad ti nedostaje i toliko intenzivno razmisljas o njoj da prosto osetis njen miris... Ili kad legnes da spavas i na jastuku osetis njen misris, i setis se da je bila to pre podne i da sta se kresali...

Ali na svakoj zeni isti parfem mirise drugacije...
Zna to da pogodi i u bolnu tacku! Pre neki mesec sam prolazio negde i osetim odnekud zamirisa prafem zenski (mislim da je BU wilde)... i odmah se setim jedne devojke i... DAM' IT!
27.gif



Aleksej_BASO:
E a ima i ona varijanta da devojke nikad ne mogu da smrde kao muskarci, koliko god bilo vrucina, ili radile nesto fizicki... I noge im nikad ne smrde... Mozes komotno da im sisas prste na nogama!

(Dobro u stvari, ima izuzetaka ovome ali generalno... A sa drugacijima se i ne druzim!)
E, jem li ga sad... mislim da se one samo vishe pirkaju, a manje preznojavaju... nista vise od toga.


Aleksej_BASO:
Mmmmm obozavam zene, i da ih mirisim po celom telu, i njiuskam!
Animal instict :mrgreen:
 
KLL, u pravu je sto se ovoga tice..nema veze sa pirkanjem i preznojavanjem..mogu da se znojim koliko god, ali nema seme da smrdim, isto vazi i za noge, posle cizama(martinke) na 50stepeni, iste su kao i kad su usle u cizme..mada ne praktikujem vise to, mozak kljuca :lol:
 
kučka:
Kada ne bi ostao njegov trag u meni , kao da nije ni postojao. :oops:

Jel mislis na ONO sto izadje iz njegovog ONOGA u tvoje ONO? Nije li to malo rizicno? Mislim da je ipak bolje koristiti ONO za ONO ili se kontrolisati kad dodje trenutak kad ONO iz njegovog ONOGA treba da izadje pa na vrjeme izvaditi ONO njegovo iz ONE tvoje pa da ONO iz njegovog zavrsi negdje drugo.
 
Punisher:
kučka:
Kada ne bi ostao njegov trag u meni , kao da nije ni postojao. :oops:

Jel mislis na ONO sto izadje iz njegovog ONOGA u tvoje ONO? Nije li to malo rizicno? Mislim da je ipak bolje koristiti ONO za ONO ili se kontrolisati kad dodje trenutak kad ONO iz njegovog ONOGA treba da izadje pa na vrjeme izvaditi ONO njegovo iz ONE tvoje pa da ONO iz njegovog zavrsi negdje drugo.

hahahaha... eeeeee al se ismejah, ovo je super...

a i chovek je u pravu... hahahaha... :D
 
Punisher:
kučka:
Kada ne bi ostao njegov trag u meni , kao da nije ni postojao. :oops:

Jel mislis na ONO sto izadje iz njegovog ONOGA u tvoje ONO? Nije li to malo rizicno? Mislim da je ipak bolje koristiti ONO za ONO ili se kontrolisati kad dodje trenutak kad ONO iz njegovog ONOGA treba da izadje pa na vrjeme izvaditi ONO njegovo iz ONE tvoje pa da ONO iz njegovog zavrsi negdje drugo.

Kada bi ti znao sve OVO onda ti ne bi sve ONO bilo jedino sto znas. Zbog ONIH pravih sam napisala ONO. Zato tesi se zbog svega OVOG. Jer samo ONI pravi ostavljaju trag.Da ti bude jasnije u DUSI. Ako znas sta je to. :lol:
 
Nema tu sta mnogo da se mudruje. I muskarci i zene smrde ako ne odrzavaju higijenu.Zato,ljudi,kupajte
se(ako je moguce u drustvu neke zgodne osobe) :wink:
Znam da moj decko obozava moj miris koze vise nego bilo koji parfem na svetu.8)
 
Helena Lena:
Nema tu sta mnogo da se mudruje. I muskarci i zene smrde ako ne odrzavaju higijenu.Zato,ljudi,kupajte
se(ako je moguce u drustvu neke zgodne osobe) :wink:
Znam da moj decko obozava moj miris koze vise nego bilo koji parfem na svetu.8)
Taj sindrom se zove Anosmia :twisted:
 
Devilishgirl:
Aleksej, sto si ogranicen..meni je hobi kupovanje obuce..martinke- u slucaju da se sama vracam nocu, a nosim suknjicu..jedan udar u yaya resava sve dileme..

Ma OK nego ja sam stvorio sliku o tebi u svojoj glavi i martine se tu uklapaju definitivno 100%, kao da sam znao... :lol: (ili jednostavno imam iskustva... :lol: )
 
kučka:
Punisher:
kučka:
Kada ne bi ostao njegov trag u meni , kao da nije ni postojao. :oops:

Jel mislis na ONO sto izadje iz njegovog ONOGA u tvoje ONO? Nije li to malo rizicno? Mislim da je ipak bolje koristiti ONO za ONO ili se kontrolisati kad dodje trenutak kad ONO iz njegovog ONOGA treba da izadje pa na vrjeme izvaditi ONO njegovo iz ONE tvoje pa da ONO iz njegovog zavrsi negdje drugo.

Kada bi ti znao sve OVO onda ti ne bi sve ONO bilo jedino sto znas. Zbog ONIH pravih sam napisala ONO. Zato tesi se zbog svega OVOG. Jer samo ONI pravi ostavljaju trag.Da ti bude jasnije u DUSI. Ako znas sta je to. :lol:

Ma shvatam ja, samo se malo salim.
 

Back
Top