iz VR u RL

# zamisli #

Zainteresovan član
Poruka
467
Kao sto rekoh dugo sam samo citao vase postove (oko 7-8 meseci) pa eto i moje temice - ukratko koga bi ste pozvali iz ovog virtualnog sveta na susret u realnom zivotu i zbog cega -
Evo ja bih jagodicu zbog kratkih ali dobrih komentara koji deluju kao cokolada sa ruznim omotom ali ukosom koji se pamti i traje, sto znaci voleo bih je susreti zbog nekih kafica i razgovora a ne zbog suprotnosti nasih polova
 

(Bajata - Balkan)

OVO JE OVDE FORUM
MESTO IZ SNA
IZMEDJU MUSHKIH SILA
I ZHENSKIH ZLA

SVAKO TI MOZHE BITI
LJUBAVNIK - BRAT
SVAKIH 50 STRANA
IZBIJA RAT

OVAJ SU FORUM PRAVILI
I RADNICI I PESNICI
I RAZLICHITI SMOROVIiiiiiiii

(ovo je ovde forum )
 
o internetu dragi tebi hvala
niko ne mozh znati koja sam budala

hvala ti jer devojke lepe
ne mogu da vide moje hendikepe

ovde sam lep ovde sam dika
inache lice-tik do tika

hvala vam forumi i chatovi silni
niko ne vidi moj zhivot debilni

ajde da se upoznamo.....toooo tje biti ono praaavoooo
 
hanibal77:
registrovan si pre neki dan,kako onda znas za jagodicu?ona ne pise vec nekoliko meseci :idea:

kao sto rekoh pratim vec duze vreme sta se ovde desava i kad nije bilo puno zanimljivih postova onda sam vecinom citao stare postove iz kojih se mnogo toga moze videti kao npr. kako se ko transformisao tokom vremena, ko je odakle i sta prepisivao i sta .... za tvoju informaciju poslednji jagodicin post koji sam ja ulovio bio je 10.07.2005 na ljubav i sex
 
# zamisli #:
kao sto rekoh pratim vec duze vreme sta se ovde desava i kad nije bilo puno zanimljivih postova onda sam vecinom citao stare postove iz kojih se mnogo toga moze videti kao npr. kako se ko transformisao tokom vremena, ko je odakle i sta prepisivao i sta ....

jebote.. pa ti si neki ANAL-itichar.. hteo bi analeasyranjem i uchenjem napamet svih postova do Jagodice i ostalog povrca!? Postajem paranoichan. Mozda neko iz Laze prati moj sluchaj :D
 
jebote.. pa ti si neki ANAL-itichar.. hteo bi analeasyranjem i uchenjem napamet svih postova do Jagodice i ostalog povrca!? Postajem paranoichan. Mozda neko iz Laze prati moj sluchaj :D [/quote]
nisam ANAL-iticar nego temeljan i imam viska vremena a tebe mozda i ANAL-izira neko sve zavisi od tvog koliko ti je dobar anal :D
 
# zamisli #:
jebote.. pa ti si neki ANAL-itichar.. hteo bi analeasyranjem i uchenjem napamet svih postova do Jagodice i ostalog povrca!? Postajem paranoichan. Mozda neko iz Laze prati moj sluchaj :D
nisam ANAL-iticar nego temeljan i imam viska vremena a tebe mozda i ANAL-izira neko sve zavisi od tvog koliko ti je dobar anal :D[/quote]


Da nisi ti jedan od onih iz Korporacije???????!!!?????
 
Kazes da nas analiziras,skeniras vec dugo,a neznas sta je korporacija???Ha,ha,ha.Pa promuvaj se malo po LJISU, pa ces se edukovati ko i svi mi - koji smo bili slepi kod ociju do pre neki dan.Eto koliko pratis i skeniras. Ha,ha,ha,ha :lol: :lol: :lol: Ili se mozda pravis Tosa,da prikrijes tragove!!!!!????!!!! :lol: :lol:
 
esperanca137:
Kazes da nas analiziras,skeniras vec dugo,a neznas sta je korporacija???Ha,ha,ha.Pa promuvaj se malo po LJISU, pa ces se edukovati ko i svi mi - koji smo bili slepi kod ociju do pre neki dan.Eto koliko pratis i skeniras. Ha,ha,ha,ha :lol: :lol: :lol: Ili se mozda pravis Tosa,da prikrijes tragove!!!!!????!!!! :lol: :lol:
ma ne bre, daj neki trag ,prosvetli me , stvarno ne znam o cemu se radi, vecinom svrljam po svastari i filozofiji
 
# zamisli #:
esperanca137:
Kazes da nas analiziras,skeniras vec dugo,a neznas sta je korporacija???Ha,ha,ha.Pa promuvaj se malo po LJISU, pa ces se edukovati ko i svi mi - koji smo bili slepi kod ociju do pre neki dan.Eto koliko pratis i skeniras. Ha,ha,ha,ha :lol: :lol: :lol: Ili se mozda pravis Tosa,da prikrijes tragove!!!!!????!!!! :lol: :lol:
ma ne bre, daj neki trag ,prosvetli me , stvarno ne znam o cemu se radi, vecinom svrljam po svastari i filozofiji

Mali nas filozof - udji na ljubav i sex,spusti se do pred kraj stranice.Tamo ti je postavljena tema o korporaciji.Mislim da je 4 - ta do kraja.Eto,pa se prosvetli.
Zanimljivo je to da kazes da nas pratis,a ides samo na filozofiju i svastaru - hm? Sad se ti malo edukuj,a ja odoh da se jos malo promuvam. :wink:
 
Mali nas filozof - udji na ljubav i sex,spusti se do pred kraj stranice.Tamo ti je postavljena tema o korporaciji.Mislim da je 4 - ta do kraja.Eto,pa se prosvetli.
Zanimljivo je to da kazes da nas pratis,a ides samo na filozofiju i svastaru - hm? Sad se ti malo edukuj,a ja odoh da se jos malo promuvam. :wink:[/quote]

u pravu si ima sto sta interesantno tek sad sam primetio da su ovde bre odnosi dosta zategnuti i da malte`ne postoje dva tabora, svasta svasta :shock:
 
Ne bi me zacudilo ni da ta tkzv. "korporacija" postoji. Mnoge forumasice su nestale sa foruma pod misterioznim okolnostima... Posebno je interesantan taj Orvelovski shmek tog naziva...
 
Da,ako postoji,onda je to krajnje gnusno,i bolesno. Svako je odgovorn za svoje postupke,pa ako je neko malo slobodnijeg shvatanja - nadrlja.Mislim da bismo trebali da nadjemo te momke i da im oderemo kozu s ledja, posolimo i stavimo u pasulj,da tek zamirise na meso - to bi uradio Crni Gruja - a i ja bi - verujte mi. :twisted: :twisted:
 

Back
Top