siemens i gprs

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
112.940
Da li neko zna neki dobar sajt za siemens telefone za skidanje polifonskih melodija (naravno preko telefona i da je za DZ :)
I da li neko zna zasto mi posle nekog vremena setanja po netu pokaze obavestenje da je memorija puna (mislim znam zasto to pokazjuje) :) ali kako to da najelegantnije resim (a da nije dokupljivanje memorije) :lol: Sta tacno da mu obrisem ili iskljucim da bi se to prestalo da pojavljuje.
Trece pitanje. Da li je pametnije iskljuciti kukije ili ih ostaviti ukljucenim?
Hvala unapred.
 
gvozdje88:
TO STO TI PISE MEMORI FULL JE ZATO STO SIEMENS NEMOZE DA SKINE MELODIJE I SLIKE VECE OD 20KB!!!

Da ali ja jos nisam nista ni skidao. Vec kad proba da ucita stranicu to mi ispise (pretpostavljam da mu e napuni cash) a kasnije istu tu stranicu ucita bez problema.
Da li postoji neka fora da mi ne puni kes?
 
KAD`nesto`skidas`moras`znati`tacnu`adresu`tog`fajla.Napises`tu`adresu`kao`sms`i`sacuvas`u`porukama.`Onda`otvoris`tu`sacuvanu`poruku`i`stisnes`tipku`za`poziv,tako`mozes`skinuti`fajlove`vece`od`20KB.(PISACE`TI`I`KOLIKO`SI`PROCENATA`SKINUO)

P.S.
PISEM`OVAKO`JER`MI`JE`RIKNUO`RAZMAK`NA`TASTATURI!
 
KAD`nesto`skidas`moras`znati`tacnu`adresu`tog`fajla.Napises`tu`adresu`kao`sms`i`sacuvas`u`porukama.`Onda`otvoris`tu`sacuvanu`poruku`i`stisnes`tipku`za`poziv,tako`mozes`skinuti`fajlove`vece`od`20KB.(PISACE`TI`I`KOLIKO`SI`PROCENATA`SKINUO)

P.S.
PISEM`OVAKO`JER`MI`JE`RIKNUO`RAZMAK`NA`TASTATURI!
 
a to "memory full" zna da se desi i kada nesto nije u redu sa softverom u telefonu, jer se pogotovo siemensi vrlo cesto zakucaju na gprs-u i brljave, jedan od simptoma je i "memory full"
 

Back
Top