Moja tajna uspeha

Meni postavljač teme zvuči bajkovito...postoje ljudi koje bi trebalo ignorisati, ali niti smeš niti možeš...sem ako nisi sam svoj gazda i ne zavisiš ni od koga...
Nista nije bajkovito, sve je realnost a ignorisati mozes bukvalno svakog osim rodjene dece dok ih ne izvedes na pravi zivotni put. Posle ako te postuju- postuj i ti njih ako ne nikom nista.
Da, sam sam svoj gazda i ne zavisim od nikoga od svoje 16-te godine. Mozda zvuci neverovatno ali nemam razloga da lazem, lagao bih sam sebe. Ulica me je vaspitala

- - - - - - - - - -

Pa jel si uspesan? Kolko zaradjujes godisnje ?

Nije bitno koliko zaradjujem. nije sve u novcu a vec sam napisao da me interes NE ZANIMA.
Imam dovoljno da sam srecan i zadovoljan
 
Ok, to je tvoje misljenje i ja to postujem.
Dovoljno je da kazem da imam dovoljnom mozda malo vise od proseka.
Ponavljam da u parama nije uspeh, tako je u mojoj glavi

...Kolko ti je trebalo vremena da sebe izvezbas u takvom razmisljanju?Dal se secas sta te je nagnalo da se cvrsto drzis takvih stvari i jel ti u pocetku bilo tesko postovati te tvoje principe? z;)
 
...Kolko ti je trebalo vremena da sebe izvezbas u takvom razmisljanju?Dal se secas sta te je nagnalo da se cvrsto drzis takvih stvari i jel ti u pocetku bilo tesko postovati te tvoje principe? z;)

Covek se uci dok je ziv.
Kad god naidjem na neki problem, kad god se potresem, iznerviram ja uzmem svoju bibliju i nadjem gde sam odstupio od svojih zapovesti.
Ima ih jos a ovo je skraceno izdanje :D
 

Back
Top