Da bismo cenili ono blago koje imamo

Tuzno jeste, ali mi nije jasno kome pada na pamet da susi kosu fenom pored kade pune vode, pa jos i sa detetom u njoj!? :idea:
A sto se duha i glasova tice... nauka ne moze da objasni i dokaze ovakve pojave, ali sam sigurna da postoji jedan paralelni svet oko nas, u vidu neke oslobodjene energije koja jos nije "usmerena", samo neko nije obdaren da je vidi, a neko ima tu privilegiju ( kao Piterov otac )...
 
Kada nam je strašno stalo do nekog, sve je moguće. Mogućnosti ljudskog mozga su nam i dalje, većinom, sakrivene.
Treba ceniti svaku sitnicu u novom poklonjenom danu.

A ni ja ne razumem feniranje kose pored pune kade vode i to u kojoj mi je trogodišnje dete!? Pa uvek bih prvo okupala decu (ili brčkala igračke sa njima, ako je vrućina, itd.), pa onda radila nešto drugo. Pa to je tako... :(
 
zainteresovana:
Kada nam je strašno stalo do nekog, sve je moguće. Mogućnosti ljudskog mozga su nam i dalje, većinom, sakrivene.
Treba ceniti svaku sitnicu u novom poklonjenom danu.

A ni ja ne razumem feniranje kose pored pune kade vode i to u kojoj mi je trogodišnje dete!? Pa uvek bih prvo okupala decu (ili brčkala igračke sa njima, ako je vrućina, itd.), pa onda radila nešto drugo. Pa to je tako... :(


Bas o tome pricam...
 
ne zaboravite da je ona amerkanka,a one nisu obaveštene baš kao mi.
ako ste nekada kupili nešto američko,shvatićete o čemu pričam (uputstva za upotrebu,montažu itd)
a možda je to namerno uradila?
možda je htela da ubije i sebe i dete?
možda ih je muž-otac maltretirao?
pa mu se danas i prikazuje klinac zbog toga?




8)
 
Pa da i meni je bilo malo neverovatno da neko susi fenom kosu blizu kade pune vodom...Kao sto rece neko mozda je htela da se osveti ako ih je maltretirao,ali zar nije mogla da se razvede,a ne na ovako surov nacin da kaznjava i sebe i dete (prepostavka). Nije mi do kraja jasno da li je njoj ispao fen pa upao u vodu ili sta?
 
Mislim da malo preterujemo sa mastom i idejama...
Vise volim da verujem da joj je fen slucajno ispao...
Mada, nije iskljucena i mogucnost neke vrste nasilja, ali s obzirom na to kako otac iznosi svoju pricu, nemam utisak da su imali problema u odnosima...
ne znam... :?

Ova tema bi mogla da se prosiri pitanjima tipa "Koliko vodite racuna o bezbednosti svoje dece?" :idea:
 
e,to sireno!
meni su svi utikači sa onim plastikama.
o šporetu,i ostalim "strujama" smo sve apsolvirali davno...
i meni je fen ali jako daleko od kade!
ma maeni to sve neodgovorno.
kako bre može da ti ispadne fen u vodu?
ona je sedela onda na ivici kade,a to zaista nije normalno!
 
I nama se plasticna zastita na uticnicama pokazala kao najkorisnija, jer najvise tamo tura prste...
O fenu i bilo kakvim elektricnim aparatima u kupatilu da i ne govorim. Jednostavno, tamo im nije mesto, sto zbog vlage, sto zbog bezbednosti, ne samo dece, vec svih ukucana.
E, jedini problem o kojem stalno moram da vodim racuna, tj. da sam stalno prisutna uz dete, je - terasa! Arhitektonski je lose konstruisana i neefikasna ( ograda je vrlo niska i veliki su razmaci izmedju dve precke, mogu cak i ja da se provucem ), a nismo u mogucnosti da to promenimo ( iz odredjenih razloga ), pa svaki put kad je terasa otvorena, neko mora biti napolju sa detetom. A u pitanju je drugi sprat.

Jedno vreme, tek sto smo se uselili, toliko sam bila opterecena time, da sam imala nocne more ( stalno sam sanjala kako je izasla na terasu i popela se na ogradu, ili se provukla kroz precke... ). Trebalo mi je dugo da se otmem takvim mislima, ali muz je improvizovao nesto, pa je "ispleo" debljim kanapom... kao paukovu mrezu, celu ogradu, tako da vise nije mogla da se provuce. No, pitanje visine nije reseno, a ona je sve vislja...
Cesto se setim one izreke "Ne daj ti Boze ono sto ti rodjena majka pomisli!"... A bas je tako! Kao mala, nisam razumela, ali sad jako dobro znam na sta se odnosi.
 

Back
Top