ponude na forumu

Nijednu. Eto, "Otresita" je ovde više od godinu dana i kontam da se skoro isključivo privatno dopisuje :roll:
25 poruka za godinu dana, a sanduče je praznila oko dvadesetak puta :lol:
Što neko Jagodici ne ponudi sex, explicitno???
 
Kako god se okrene sve se svodi na kraju na ponudu i potraznju! Dakle, ja mislim da bi najbolje bilo, da zene lepo sednu i raspishu tendere, a onda mushki neka sastave ponude i dostave u odredjenom rocku... pa nek se rockaju posle.
 
Lexa:
Nijednu. Eto, "Otresita" je ovde više od godinu dana i kontam da se skoro isključivo privatno dopisuje :roll:
25 poruka za godinu dana, a sanduče je praznila oko dvadesetak puta :lol:
Što neko Jagodici ne ponudi sex, explicitno???
MRZELO ME DA GLEDAM , ALI AKO KAZES DA JE SANDUCE PRAZNILA 20X ONDA JOJ MNOGO SLABA PONUDA!!!
MOZDA SAMA SEBI PISALA U PP PODSETNIKE ?
 
Ne bre , Bunto, ti treba kanda da ih šalješ...

A ni ja nisam dobijao. Bar ne explicitno sexualne. Bilo je par sa komplimentima od xyz osoba, ali sve u granicama dobrog ukusa.

A slao samo bračne ponude :lol:

xyz-mislim na one koje inače ne primećujemo na forumu, nemaju više od 20 poruka za par godina i tako to...
 
Хммм...добила сам једно 10-15 таквих порука. Није баш свугде била експлицитна ''понуда'' за секс, али врло отворено стартовање да. Оно што је интересантно да су то углавном биле поруке од неких ликова који уопште не учествују на Форуму, или имају само по пар постова. Значи, регистровани су вероватно само због ПП комуникације. :roll: Ко зна, вероватно пошаљу много таквих ПП на разне адресе, па им се можда негде и посрећи... :?
 

Back
Top