lush proizvodi?

Koristila sam Lush "marilyn" balzam za regeneraciju kose, ali bez ikakvog efekta. Posle ovoga mi se ne da probam bilo sta drugo.

Prirodniji jesu, ali 100% prirodni nisu.
Na kraju "inci" liste videces sve one ozloglasene parabene, sto 100% prirodni proizvodi nikako ne bi trebalo da sadrze.
Poz
 
neeee! :)
to je neka british kozmeticka kuca koja (navodno) proizvodi sve od prirodnih sastojaka.u ns je nedavno otvorena njihova radnja/parfimerija/stavec u kojoj mo's da kupis npr. sapune u obliku kolacica,minjona,bombona...i svi preterano mirisu i stvarno je originalno...samo koliko je to sve marketinska kicherica,a koliko je stvarno kvalitet-pokazace se vremenom! :?
 
peach:
neeee! :)
to je neka british kozmeticka kuca koja (navodno) proizvodi sve od prirodnih sastojaka.u ns je nedavno otvorena njihova radnja/parfimerija/stavec u kojoj mo's da kupis npr. sapune u obliku kolacica,minjona,bombona...i svi preterano mirisu i stvarno je originalno...samo koliko je to sve marketinska kicherica,a koliko je stvarno kvalitet-pokazace se vremenom! :?

Интересантно колико се укуси разликују. Ја сам први пут ушла у ту продавницу у среду и скоро ми се смучило од тог сладуњавог мириса тамо. Нисам пожелела да купим било шта од њих, што због тог мириса, што због тог "сировог" изгледа, што због цена, које су безочно напумпане. Неће ме нико убедити да комад сапуна, још онако необрађен, може да кошта рецимо 500 динара, поготово ако је само од природних састојака. А оних двоје што тамо раде ... :lol:
 
e,da,vidis:ja se bas lozim na mirisljave stvari,mada znam da vazi pravilo da sto je mirisljavije-to je nekvalitetnije,jer je miris tu da zavara trag hemije,navodno :roll: .i,iskreno,ne znam sto me privlace takve stvarcice kad sam empirijski potvrdila da nema niceg boljeg za moju kozu od najobicnijeg decjeg sapuna i bebi-vlaznih maramica,penaten kreme i nekih niveinih proizvoda :?
slazem se za likove koji rade tamo=uzas! :lol: :wink:
 

Back
Top