Kradja vremena-obavestenje i molba!!!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

Aleksej_BASO

Gost
Obavesatavam onog pametanjakovica koji mi krade vreme, za slucaj da posecuje forum krstarice, i da cita ovo, da svi nalozi ...@uns.ns.ac.yu imaju ogranicenje 3 sata dnevno, i ako se pretera uleti se u filter, iz kog te vracaju samo ako licno se licno ode u racunarski centar FTNa u Novom Sadu... Znaci pre toga ni ja ni ti necemo koristiti nalog, a posle toga cu smo ja jer cu neminovno promeniti lozinku...

Molim onoga ko se pronadje u ovome da mi vise ne radi takve stvari, jer se zaista ne isplati, samo mi je zakomplikovao zivot, jer su u racunarskom centrau jako neljubazni i uopste ne volim da idem tamo, ako ne moram.

Hvala!

I jos jedno pitanje: Kako ovo da sprecim ubuduce? Imam norton persdonal firewall, i adaware, koji sam malo zapostavio, nazalost na samo nedelju dana, i eto sta se desi...

Vidim da na krstarici ima dosta firewall-ova da se skinu, pa ne znam koji od njih da koristim, i da li uopste vredi... :?:
 
Pjer_Nis:
A najbolje ti je, ako provajder omogucava, da fiksiras Caller ID, tako da mozes da zoves samo sa svog telefona. A ako mozes da pogledas istoriju logovanja, i tamo imas telefon tog sto se kacio, na sajtu telekoma mozes da vidis ko je on.

Nazalost, ne mogu, jer je to besplatan internet za studente FTN NS, i nemaju tu tehniku... Inace bih to jos odavno uradio...

A postavio sam temu jos na dva mesta, jer zaista ne znam gde ovo podpada, i izbrisu mi je... :evil: :evil: :evil:

I to sa sigurnost i zastita, ej pa gde da pitam ovo nego tamo, jedino mi na surferski kutak ostane.

Ocigledno jeste neko odavde...
 
Мени стварни није јасно ко још краде интернет сате. То мора да је неки јако мали мозак. Поред свих кабловских, бежичних, ADSL провајдера ту је још и dial-up који те изађе 420 динара месечно без ограничења (ако баш немаш услова за нешто друго) и они се наду да краду... Разумем раније када је нет био мног скупљи (мада ни то не оправдам), али данас, па то треба вешати....
 
Ej a pazi, to mi se desilo 2x za manje od pola godine...

A imao sam ukljucen Norton Personal Firewall, mislio sam da ce to da ga spreci...

I jos imam jedan problem, skinuo sam Ad Aware sa krstarice, i kad ga instaliram odmah sutra "nestane" kao da ga nisam instalirao...
 
Mislim, ovo stvarno nema veze s mozgom.

Jednostavno promenis sifru i resio si problem.
A i ako se taj prepoznao ovde verovatno ti se kida od smeha, kao i svako sto je procitao ovo (izvini, ali istina je).

Nikakvi programi za zastitu ti ne mogu pomoci tu ako neko zna tvoj username i pass.

@Чупи НС
Nemoj tako da vredjas postene lopove :)
Mislim, ne kradem tudje vreme, ali kad meni nestane ili istekne paket (sto se ko na djavola uvek desi petkom uvece, pa moram da cekam subotu i nedelju) onda malo otkinem, i nikad ne primete :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top