posvetljivanje obrva?

Moony:
ofarbala sam se u plavo i sad mi obrve jako odudaraju od boje kose,pretamne su! :roll:
kako ih posvetliti? HEEEELP :!: unapred hvala na korisnim informacijama...

Боље остави тако. Једна моја другарица, иначе природно баш тамна, офарбала се у плаво и онда су је убедили како јој тамне обрве сметају. Отишла је у неки салон (фризерски? :? ) да их посветли и после су јој се сви смејали (то је било још у средњој школи), јер су те светле обрве деловале још неприродније и нападније, поготово што је добила неку леву нијансу која нема везе са бојом косе.
 
Mislim da je mnogo bolje da malo stanjis obrve nego da ih posvetlis ako ih ofarbas moze da se desi da ti otpadnu ili da budu narandzaste a sta ces da radis kad pocnu da rastu pa budu malo crne malo plave uzas mislim da je bolje malo da ih stanijs nece biti toliko upadljive.
 
storm cloud:
Боље остави тако. Једна моја другарица, иначе природно баш тамна, офарбала се у плаво и онда су је убедили како јој тамне обрве сметају. Отишла је у неки салон (фризерски? :? ) да их посветли и после су јој се сви смејали (то је било још у средњој школи), јер су те светле обрве деловале још неприродније и нападније, поготово што је добила неку леву нијансу која нема везе са бојом косе.
da stvarno...pokusala sam da zamislim sebe sa svetlijim obrvama i...UZAS! k'o vanzemaljac... :roll:
77:
Mislim da je mnogo bolje da malo stanjis obrve nego da ih posvetlis ako ih ofarbas moze da se desi da ti otpadnu ili da budu narandzaste a sta ces da radis kad pocnu da rastu pa budu malo crne malo plave uzas mislim da je bolje malo da ih stanijs nece biti toliko upadljive.
pa i ovako su tanke,bojim se ako ih jos stanjim da se nece ni videti,a ni to mi nije cilj! jedino da ih skroz pocupam (ili da ih ofarbam tako da otpadnu) pa da ih crtam kreonom! :lol: ali sta ako se razmaze... ne,ne,necu... :?

anyway,hvala na predlozima! :wink:
 
Pa mozes da ih iscupas skroz i da ih istetoviras - bojom koja bi najbolje isla tvojoj kosi :wink:
Ali onda bi morala stalno da ih chupkash da ti ne izrastu pa prirodna boja sve uprska :?
Ja sam razmisljala da rasvetlim kosu, ne sad, vec kasnije - dosta kasnije, ali su mi obrve problem. Ma dobro, ja cu vec videti, a tebi ne znam sta da savetujem osim da potamnis kosu!
 
MvS:
Pa mozes da ih iscupas skroz i da ih istetoviras - bojom koja bi najbolje isla tvojoj kosi :wink:

!!!!!!!
ma da iskopa dve ogrebotine i da napravi oziljke..ima reljefne tetovazhe :twisted: neka ogrebotine budu krivudave

pa shta ofarbaj ih pa ako ne valja prefarbaj u tamno shta sad :I a sto ne pitas neke kozmetichare ... limun vlajda posvetljuje ili chaj od kamilice..sipaj hidrogen..ili H2SO4...
 
ja ti savetujem da sacekas kisu i da nadjes kaktus koji skuplja kisnicu u njemu se nalazi prirodni preparat sa posvetljavanje obrva , naravno moras da operes i kosu sa tom tecnoscu.
Posle samo nekoliko minuta desice ti se cudo i bices kao nova.
toliko za sada.
Pozdrav !
 
Zdravko_Dren:
ja ti savetujem da sacekas kisu i da nadjes kaktus koji skuplja kisnicu u njemu se nalazi prirodni preparat sa posvetljavanje obrva , naravno moras da operes i kosu sa tom tecnoscu.
Posle samo nekoliko minuta desice ti se cudo i bices kao nova.
toliko za sada.
Pozdrav !
Hi hi hi! Zaista se svašta može naučiti! :lol:
 
farbanje obrva: NE NIKAKO !
Ako su ti vec tanke ko sto kazes to onda ne moze toliko ni da se vidi, mislim na taj kontrast. Verovatno nisi bila plava do sada pa ti nova boja kose odudara. Mozda ti je najbolje da izvuces neki pramencic tanki (2-3) par nijansi tamnije i to ti je to. Za obrve je najbitnije da su pravilno oblikovane i uredne boja nije tako strasna.
 
evo da vas obavestim da je problem resen,istanjila sam jos malo obrve i sad je sve ok,nisu vise toliko upadljive... :D
jos jednom hvala svima na predlozima i sugestijama! da ste vi meni zivi i zdravi i lepi i veseli... :P :wink:
 
Moony:

tu sam da te ute$im plavu$itze... Ja koristim one nemachke 'Londa' i vidi rezultat. Tri puta se zamazhe$ i gotovo...

cobrve.jpg
 
e i ja se zamazujem :lol: nemackim ali "wella". :wink: ali iskljucivo kosu! saznah pre neki dan da postoje i spec. farbe za obrve,pa ako jednog dana ipak pozelim da mi obrve budu u tonu sa kosom (rekoh u jednom postu tamo iznad da sam ih istanjila do granice nevidljivosti pa mi sad vise ni ovakve tamne ne smetaju) ondaK cu kupim upravo te... anyway,tnx 4 support! :wink:
 

Back
Top