Istresite se ovde
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Istresite se ovde

Slikar
    Guest

Podrazumevano Istresite se ovde

Ovu temu sam okupirao celu. Nema naslova pod kojim se nisam upisao. Verovatno vam je muka od mog pametovanja. Imate i pravo. Zato sam otvorio ovaj naslov da mi se pod njim svetite. Istresite sve sto vam je na srcu. Tome forumi i sluze.

idiot
    Guest

Podrazumevano sve o idiotima

E, bas si dosadan. Mislis da si najpametniji? Pokazi nam tvoje slike.Samo pametujes.

Slikar
    Guest

Podrazumevano evo ga prvi !!!

Bravo majstore !!! Svaka cast. Ocekivao sam te. Za nagradu, a i kao odgovor na postavljeno pitanje, dobices pozivnicu za otvaranje moje 61. samostalne izlozbe u Kvebeku. Ovih dana ocekujem tajming. Dobrodosao.

Zainteresovan član Slikar (avatar)
    Učlanjen
    14.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Slikar gost - Slikar clan

Posto sam se u pocetku upisivao kao Slikar gost, a u medjuvremenu registrovao, sada sam Slikar clan. To je objasnjenje za razliku u mojim dosadasnjim postovima.

albiart
    Guest

Podrazumevano ha ha pa kvebek

kakav crni kvebek ti sjedis u nekoj zabiti i sve sto radis to je internet i trucanje po forumima,imas bujnu mastu mora se priznati...dje li si zavrsio akademiju da mi je znati.

MarijanaZ.
    Guest

Podrazumevano zasto....

....smo toliko demoralisani da nam je tesko poverovati da je NEKO ,pa jos i Slikar ...uspeo van ovih prostotra???!!!
    Mladic koji ima izlozbu u Kanadi ,cini mi se, verovatno je ili cak i zasigurno ima.Zar nam je toliko tesko poverovati u uspeh?? Da li smo toliko duhovno osiromasili?
    Tuzna sam,a momku ili coveku koji priprema izlozbu,negde gde se od umetnosti moze lepo ziveti,zelim reci samo jedno

S R E C N O !!!

Caos
    M.

elenea
    Guest

Podrazumevano -:)

Volela bih da pogledam tvoje slike a mozda i neku izlozbu.Aleksandra.

Učlanjen
    14.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Draga elenea, dugo me nije bilo (posao, posao...), ali eto me na kratko, pa idem dalje...
    Posebno mi je drago sto zelis da vidis neku moju izlozbu. Voleo bih da skockam neki sajt, ali veruj mi, za tako nesto niti imam vremena, niti dovoljno znanja. Ono sto se meni dopada od stranih i domacih sajtova nisam u stanju da sam napravim. Za sada ti mogu reci da sam u Kvebeku dobro prosao i pripremam se za Diseldorf (krajem marta). Dobrodosla.

albiart
    Guest

Podrazumevano opsirnije

slikaru izvini za moje prethodno javljanje u ovoj rubrici,zaista me interesuje tvoj rad pa ako imas vremena opsirnije opisi sta radis.i kako uspijevas u tom bijelom svijetu.

Učlanjen
    14.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Neces verovati, 10 (deset) godina sam proveo u kafani jadikujuci, sa spricerom u ruci, kako u ovoj zemlji niko ne razume slikare. U takvom ambijentu (kafana) ponekad sam dolazio u sukobe sa drugim pijanim gostima i od jednog (hvala mu zauvek) dobio flasu u glavu. Kada sam se osvestio sve je krenulo nabolje. Ne racunajuci par prvih izlozbi sve ostalo je uradjeno napolju. Sada stvari idu same od sebe...

prc prc
    Guest

Podrazumevano nagrada

bravo majstore svaka cast imam nagradu za tebe posto si tipicni primitivni skot ako me nadjes dam ti guzu ako me ne nadjes u ateljeu sam.
    cekam te (imas pravac u kom da krenes)

Učlanjen
    14.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano ZAHVALNOST

Zahvaljujem i ovakvim gostima. Zato sam i otvorio ovu stranu. Negativne energije ima previše u ovoj zemlji i treba je prazniti. Ipak je za to najbolji FORUM. Mnogo bolji nego ulice, stadioni, kafane...

Učlanjen
    14.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano 1000-ti post

Ovo je hiljaditi post u forumu Likovna umetnost i namerno ga ostavljam u ovom topicu.

Slične teme

1. Odlican sajt!Klikni ovde!OVDE!OVDE!
    Autor Master Of The Air u forumu Muškarci
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.09.2007., 18:39
  2. Odlican sajt!Klikni ovde!OVDE!
    Autor Master Of The Air u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.09.2007., 18:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor