narodnjaci su naj popularniji u bihu sicg pa i zg-u

narodjaci su super!
s3.gif
 
AntunTun:
proshlost nema nishta sa tim....nisu seljachine...samo su ljudi bez uqsa....


a cecu bi kamenovao na sred terazija...i to da se podele kamenchitji narodu....a da svaki bude 2cm...tako da je ne upljeskaju odjedared...neg da to traje i traje i traje...
Jao :lol:
Shto si surov-jadna Ceca!

Shalim se... dijelim tvoje mishljenje...
... e, je l' mogu ja da bacim prvi kamenchic?
 
Nazalost, nazalost,nazalost.

Narodnjaci i jesu najpopularnije muzicko stivo na ovim prostorima, sto pokazuje kakav je mentalitet naroda. JBG, ko se divi svinjarskim seljancurama iz zitoradje sigurno nije dotakao neke intelektualne visine. Sva ta umetnicka dela (kako da ne) mogu da se slusaju pod jakom dozom (sta god se konzumira) i nikako drugacije. Phooj.
 
menicanin:
wild_child:
Narodnjaci su s.r.a.nj.e..........zar ima veze ciji su i odakle dolaze?
Oni pojedinci koji tako misle ili nemaju duse ili nikada nisu culi prave narodne pjesme kao sto su(Znas li dragi onu sljivu ranku, Ruzmarin, Vidovdan, Djurdjevdan..) 8)

Aj ne S.e.r.i sad, odavno smo utvrdili razliku izmedju narodnjaka i turbo folka. Ja prva na svim takvim temama isticem razliku ali ovde se prica o negativnoj strani - turbo folku i rec narodnjak je upotrebljen u tom kontekstu. Zato iscitaj jos neke teme vezane za ovakve rasprave pa mi se javi..... :roll: :roll:
 
Narodna muzika( stara, nikako Grand, Gold itd itd) je uvijek bila najjaca muzika na ovim prostorima i tako ce ostati.
Ja licno slusam Juzni vetar, najjaci muzicki ansambl na Balkanu, svi mi dobro znamo ko je tamo pjevao, evo samo neki Dragana Mirkovic, Sinan Sakic, Mile Kitic, Semsa Suljakovic, Kemal Malovcic, Kuki, Serif Konjevic, Jasar itd, i svi mi dobro znamo za pjesme "Kad bi znao kako cesznem" Dragana i JV, kultna pjesma, "Milo moje", "Oprosti sto ti smetam" itd.
Mozete pricati sta hocete, Manson i ta sranja, ljudi ako to volite, vi ste mnogo zalutali u zivotu.
 
AntunTun:
...samo su ljudi bez uqsa....
Ma sta nam rece ?
Nemamo ukusa ! A ko si to ti, pa da mozes da ocjenis ko nema, a ko ima ukusa ?
Evo ti jedna cinjenica, Dragana Mirkovic je svoj posljednji album sa Juznim vetrom prodala u 300.000 primjeraka, prije nego sto je pustena bilo kakva reklama o tom albumu !!! A nakon marketingske kampanje, te brojke su mnogo, mnogo vece. JV se slusao na svim dijelovima Balkana, Bosna, Srbija, Slovenija, pa cak i Bugarska itd. I hoces da kazes da je sav taj narod bez ukusa ?!
Pogledaj neke starije video zapise (moze i filmove), pa pogledaj sta se slusalo, i sta je kvalitet.
 
SoSad:
Nazalost, nazalost,nazalost.
Narodnjaci i jesu najpopularnije muzicko stivo na ovim prostorima, sto pokazuje kakav je mentalitet naroda. JBG, ko se divi svinjarskim seljancurama iz zitoradje sigurno nije dotakao neke intelektualne visine. Sva ta umetnicka dela (kako da ne) mogu da se slusaju pod jakom dozom (sta god se konzumira) i nikako drugacije. Phooj.

E ti si mi neki intelektualac, eto izgleda da je vecina luda, a da ste ti i tebi slicni neki pametni ljudi, ljudi koji su dotakli intelektualne visine.
Nemoj da pricas gluposti i da se pravis pametan. Dragana, Sinan, Saban, Ljuba to su veliki majstori, i narod koji je prepoznao kvalitet u njihovom radu je debilan ? Smijesan si covjek ! Ili mozda djecak, citajuci tvoj post.
Nije nazalost, nego hvala Bogu, pa jos postoje ljudi koji cijene prave stvari.
A ti idi i slusaj svog Mansona, pucajte se u vene i slavite djavla ! E gdje ovaj svijet ide !
 

Back
Top