Sta biste uradili da imate milionche...

imam neke poznanine u negotinskoj krajini...prodao bi sve shto ovdi posedujem...sa tim keshom bi kontaktirao te ljude...iscimo ik da me kroz neke shume prevedu preko grane...kad sam jednom u rumuniji potrudio bi se da izgledam ko rumun...znachi neki braon kaputi...sivi dzemperi i tako to...poshto je rumunije previshe blizu a nash narod svida vidi i sve zna...krenuo bih jugoistochno...nekim lokalnim prevozima...usput bi davao nekim klincima po neq banq da mi daju direkcije...kad stignem do crnog mora...tu bi krenuo da zalazim po krchmama u kojima obitavaju sumnjivi mornari...da nedjem neke koji shvercuju pakistance za evropu...njima bi dao neq kintu da me shvercuju al u suprotnom pravcu...dakle turska...e sad turska tu i tamo al nije to to...svejedno bi promenio ime u mahmud i uzeo islam...qran pod mishq i pravac iran...u teheranu bi se povezao sa nekim pakistanskim borcima i veshto bi ih isfolirao da zhelim u pakistan da se borim za njihovu stvar...kad stignem u pakistan...odma bi se predao vladinim trupama uz objashnjenje da su me kidnapovali a da sam na putu za indiju...naravno oni bi me pustili dalje...onog trenutka kad moja noga krochi u indiju...sve se menja...pushtam bradu...odbacujem odetju kao neshto potpuno nepotrebno...idem po unutrashnjosti indije...kao belca svi bi me gostili...dobro ne bash gostili al bi mi dali nekog trunja da jedem i slame da spavam...i tako bi ja putovao po indiji...gledao...otkrivao...razumevao...shvatao...vremenom bi se zaljubio u neq indijq...ona bi mi igrala neke njihove varijante trbushnog plesa...ih ma zhiveo bi ko maharadza....
 

Back
Top