Seka Aleksic vs. Divlje jagode

sofffy:
i mene to zanima...... to bi bilo kao da poredis sex pistolse i n`sync..... :roll: :roll:
ma uostalom ovi ne vrijede toliko da ih poredis.... stoga-ako moze,da ne dajem svoj svoj glas...... :roll: :roll:

Mozda je nesto zanimljivo po sredi, ko zna, bas zbog toga bih i voleo da cujem. Sto se mene tice ja ne vidim nikakvu mogucnost poredjenja, sto naravno ne znaci da je nema. :?:
 
nikodim:
sofffy:
i mene to zanima...... to bi bilo kao da poredis sex pistolse i n`sync..... :roll: :roll:
ma uostalom ovi ne vrijede toliko da ih poredis.... stoga-ako moze,da ne dajem svoj svoj glas...... :roll: :roll:

Mozda je nesto zanimljivo po sredi, ko zna, bas zbog toga bih i voleo da cujem. Sto se mene tice ja ne vidim nikakvu mogucnost poredjenja, sto naravno ne znaci da je nema. :?:

ok kad svi trazite evo:
pre mesec dva-dana kod mene se doselila neka riba koja samo pusta seku i sl. grandovce...
odjednom sam u shvatio da svi u komshiluku slusaju iskljucivo seku... ja sam jednom prilikom pustio jagode (bio sam malo veseo pa odvalio do daske) i cuo sam komentar - koji debil sta on slusha...
tako da me zanima sta vi mislite
 
Idi do prvog komsije koji pusta seku, preispitaj ga koje zvucnike ima, koliko jake i na koliko oh odvrce, nabavi i ti takve i odvrni isto toliko i pustaj sta ti dusa iste, pa ako se buni dovedi ga i pokazi mu...
ne moze ti nista...isti ste...
a ako se neko treci zali posalji ga kod tog komsije neka sa njim raspravi...(pa ti si uzeo podesavanja od komshe, jel?)

eto...stvar resena...
 

Back
Top