Zašto je fudbal tako popularan

Vidaq

Zainteresovan član
Poruka
206
Šta je tolko zanimljivo gledati budale na terenu koji trče za loptom :shock:
Šta je tolko to zanimljivo.
I to da je 1 sporedna stvar na svetu MALO SUTRA.
A i ovi naši klošari ako mogu i da ih nazovem igračima nikad ništa pametno da urade. :roll:
 
Vidaq:
Šta je tolko zanimljivo gledati budale na terenu koji trče za loptom :shock:
Šta je tolko to zanimljivo.
I to da je 1 sporedna stvar na svetu MALO SUTRA.
A i ovi naši kloišari ako mogu i da ih nazovem igračima nikad ništa pametno da urade. :roll:

Budala si ti jer verovatno ne znas ni da sutnes loptu,pa kako ces onda moci da razumes ljude koji uzivaju u fudbalu,nisi nikada osetio to.
A fudbal je daleko od pukog trcanja za loptom.Ima tu mnogo igre,taktike i razmisljanja,ali takvima kao sto si ti ne vredi ni objasnjavati.
I jeste najvaznija sporedna stvar na svetu,ne mozes to osporiti samo zato sto su nasi ocajni.
 
Nisam ja tako loš igrač čak se može reći da igram na zavidnom nivou,
Da sigurno se sad smeješ i govoriš: evo je još jedna budala koja misli da zna da igra fudbal.
Nego mi žao dece što se kunu u fudbal i misle da je to nešto.
 
A-ha....ti ne igras fudbal,ali si prirodni talenat...a i jos ne volis fudbal... pa iskreno tesko mi je da poverujem,jer da bi igrao na zavidnom nivo treba ti mnogo rada i trcanja za loptom...a i fudbal (mnogim ljudima) jeste nesto...ubedljivo najpopularniji sport na svetu,uvek bio...a ti ako to ne razumes,ne moras bas nas sve ostale nazivati budalama....svaki sport se moze tako banalizovati ako se ne poznaje dovoljno...
 

Back
Top