muskarcima koji vole muskarce

Podtoje razni razlozi i ja lichno mislim da su svi psiholoshke prirode.

Postoji puno kategorija [odrastanje - porodica, socijalizacija, uspeshnost u vezama...], ali neki su takvi ceo zivot.

To su takozvane sexualne inverzije.
Ja se konkretno nikada nisam bavio tim problemom, ali ne smemo zaboraviti da je to nekada bila privilegija mocnih.
Npr. izraz - pederisanje [znamo shta znachi] potiche bash odatle.

Pa sad...
 
umca:
savremen muskarac,pise...pa me interesuje odgovor od takvog :lol:...salim se,priznajem ,lose sam se izrazila :!: mogu sad da dobijem malo opsirniji odgovor?mislis da nema pedera koji su postali ****** zato sto ih je ,recimo...prevarila svaka riba sa kojom su bili :?:

Mislim da nema sanse, pa tu sklonost covek mora da nosi u sebi!

Koliko se secam, nama je profan pricao da je primecena podudarnost da se homosexualnost cesto javlja u porodicama gde su majke izrazito dominantne a ocevi blagi i nezni, pa to nesaglasje rezultira ka poremecenom odnosu ka suprotnom polu, stvara se odbojnost ka suprotnom polu...

A opet citala sam u novinama pismo jedne devojke koja je lezbejka i odgovor psihloga je bio u stilu da zbog hladnoce majke ona trazi neznost od istog pola koju zeli a koja ostaje nerealizovana. Tako sam bar ja to, kao potpuni laik razumela.

Ovo, grubo receno, ne verujem da je samo to bilo od uticaja.
I verovatno postoji jos mali milion finih mehanizama koji mogu a ne moraju da dovedu do homosexualnosti...
Kapiram da uzrok moze da bude i fizioloski, mada ne znam, priznajem...to je samo moje misljenje o ovoj temi... :wink:
 
umca:
NaraYan:
umca:
sta homoseksualce navodi da budu homoseksualci :?:

savremen muskarac,pise...pa me interesuje odgovor od takvog :lol:...salim se,priznajem ,lose sam se izrazila :!: mogu sad da dobijem malo opsirniji odgovor?mislis da nema pedera koji su postali ****** zato sto ih je ,recimo...prevarila svaka riba sa kojom su bili :?:


:lol: :lol: :lol: Јес, ја мислим да је то кључни разлог!
 
trend......thats all....mozhda ponegde boles....al ne verujem....samo trend....za 50god i pedofilija tje biti legalna....zachetnik je majkl dzukson....kao i sa pederima...prvo se poznate i previshe bogate lichnosti deklarishu ko gejozni....tako i ovde....za koju godinu tje i britni spirs da izjavi da voli dechake od 7god,....pa tje eminem da prizna da je pesme koje je pisao svojoj tjerkici ustvari pisao svojoj ljubavnici....kazhem vam....sexualne devijacije....a sve u cilju....eve vam droga eve vam sex.....ne mislite o ratu u iraq(il rusiji kini indiji il dje god)
 
ma bolest ipak...kompleksi i samo kompleksi koji ne mogu biti izleceni na drugi nacin nego samo kroz taj vid destruktivnosti tj.homoseksualizam.
Komplekse svi mi imamo ali ih ne lecimo na taj nacin,mogli bi da potraze ti homo neki drugi put...ali svako ima pravo na svoj zivot!
 
jaraclav:
ma bolest ipak...kompleksi i samo kompleksi koji ne mogu biti izleceni na drugi nacin nego samo kroz taj vid destruktivnosti tj.homoseksualizam.
Slushali ste Voice Of Kladovo. :roll:
Objasni shta je "destruktivno" u homoseksualizmu.
jaraclav:
Komplekse svi mi imamo ali ih ne lecimo na taj nacin,mogli bi da potraze ti homo neki drugi put...ali svako ima pravo na svoj zivot!
Da, neki leche svoje komplekse tako shto se prave pametni po forumu... ako im to ne upali, izaci ce na ulice "da biju pedere".
 
S_K_V_O:
Koliko se secam, nama je profan pricao da je primecena podudarnost da se homosexualnost cesto javlja u porodicama gde su majke izrazito dominantne a ocevi blagi i nezni, pa to nesaglasje rezultira ka poremecenom odnosu ka suprotnom polu, stvara se odbojnost ka suprotnom polu...

Ovo je uglavnom uzrok, mada su se nedavno pojavile neke teorije o tome kako je glavni uzrok nastaje kad majke odbijaju muškoj deci (i obrnuto, očevi ćerkama) u periodu ranog detinjstva one male nežnosti, koje ti odrasli tumače (u skladu sa svojim projekcijama i strahovima) sa seksualnim predznakom, umesto kao ono što jesu, bezazleni dodiri ljubavi i nežnosti. To su obične i kratkotrajne situacije odbijanja dodira koje se kasnije obično zaboravljaju, ali koje utiču na kasnije opredeljenje, koje onda izgleda kao dobijeno rodjenjem. A nije. Deca odrastaju uvereni da nešto sa njihovim željama nije u redu, pa onda počinju da se ponašaju drugačije.
 
Nama je u gimnaziji profesorka psihologije pricala kako npr. muska deca kada su mala (recimo u svojoj drugoj, trecoj godini i sl.) vole da se igraju sa svojim polnim organom i stalno ga pipkaju, vuku i sl., jednostavno zanimljivo im je da ispitaju sta je to sto im se nalazi izmedju nogu, a podseca na gumenu igrackicu. E sad, ukoliko roditelji svaki cas govore: „Ne diraj to, to je ruzno“ i tome slicno, to ostane urezano trajno i onda kada porastu pomisle da je njihov polni organ nesto sto je ruzno i sto ne valja, pa se stide zena, tj. sramota ih je da im zene vide to sto je ruzno, a posto muskarci vec imaju isto to, onda nemaju cega da se stide.
Nemam pojma da li je ovo tacno ili nije, ali tako nam je ispricano u nasoj sesnaestoj godini na jednom casu psihologije :D

Groucho_Marx:
...mada su se nedavno pojavile neke teorije o tome kako je glavni uzrok nastaje kad majke odbijaju muškoj deci (i obrnuto, očevi ćerkama) u periodu ranog detinjstva one male nežnosti, koje ti odrasli tumače (u skladu sa svojim projekcijama i strahovima) sa seksualnim predznakom, umesto kao ono što jesu, bezazleni dodiri ljubavi i nežnosti. To su obične i kratkotrajne situacije odbijanja dodira koje se kasnije obično zaboravljaju, ali koje utiču na kasnije opredeljenje, koje onda izgleda kao dobijeno rodjenjem. A nije. Deca odrastaju uvereni da nešto sa njihovim željama nije u redu, pa onda počinju da se ponašaju drugačije.
A ovo mi deluje u potpunosti logicno!
 
umca:
NaraYan:
umca:
sta homoseksualce navodi da budu homoseksualci :?:

savremen muskarac,pise...pa me interesuje odgovor od takvog :lol:...salim se,priznajem ,lose sam se izrazila :!: mogu sad da dobijem malo opsirniji odgovor?mislis da nema pedera koji su postali ****** zato sto ih je ,recimo...prevarila svaka riba sa kojom su bili :?:

Zasto su zene ubedjene da su one uzrok svega i svacega sto se desava sa muskarcima i oko muskaraca.
Alo bre..Vi ste samo posledica.
 
NatasaNatasa:
Priroda. Ja to ne osudjujem.
Poznajem par homosexualaca/pedera koji su izuzetno pametni, obrazovani i komunikativni ... pa čak i omiljeni u društvu .... nema šta da im se zameri, sem sex.opredeljenja - ali to je već viša sila.

jos ako svoju nastranost ne reklamiraju kao nesto ne samo normalno vec i pozeljno .... onda nemam ni ja da im bilo sta zamerim ... u sobicak pa nek se mazu i fekalijama ako im prija :twisted:
 

Back
Top