Stavros

Ja sam se pre par dana vratila iz Stavrosa.Putovala sam sa ocrnjenom agencijom Monix i bila smestena u nacrnjenoj vili Lotos.
Moji utisci su super,sto se same agencije tice, tj. organizacije putovanja, prevoza i vodica./Sve je OK
Sama vila Lotos je na lepom mestu, tridesetak metara od plaze, prepuna je zelenila i ima prelepo dvoriste.
Sto se tice apartmana ,nisu losi.Nisu neki luksuz ,ali su sasvim solidni za letovanje.Ja sam bila smestena u aprtmanu A3 i za njega kazu da je najbolji.
Ostali gosti su bili zadovoljni.Uglavnom te apartmane iznajmljuju porodice sa malom decom i niko se nije pozalio ni na sta(osim na komarce:) U svakom apratmanu postoje klima uredjaji ,ali su potpuno bespotrebni. Noci su hladnjikave, a preko dana je prijatno.
Plaza je lepa,pescana a voda bistra.
Stavros je banja ,vazdusna banja za stitnu zlezdu.Nije nista posebno sredjen.Prepun je pasa lutalica(bezopasnih).Ima dosta klackalica ,tobogana,ljuljaski...
Dobar je za letovanje porodice sa malom decom.
 
Ja sam se pre par dana vratila iz Stavrosa.Putovala sam sa ocrnjenom agencijom Monix i bila smestena u nacrnjenoj vili Lotos.
Moji utisci su super,sto se same agencije tice, tj. organizacije putovanja, prevoza i vodica./Sve je OK
Sama vila Lotos je na lepom mestu, tridesetak metara od plaze, prepuna je zelenila i ima prelepo dvoriste.
Sto se tice apartmana ,nisu losi.Nisu neki luksuz ,ali su sasvim solidni za letovanje.Ja sam bila smestena u aprtmanu A3 i za njega kazu da je najbolji.
Ostali gosti su bili zadovoljni.Uglavnom te apartmane iznajmljuju porodice sa malom decom i niko se nije pozalio ni na sta(osim na komarce:) U svakom apratmanu postoje klima uredjaji ,ali su potpuno bespotrebni. Noci su hladnjikave, a preko dana je prijatno.
Plaza je lepa,pescana a voda bistra.
Stavros je banja ,vazdusna banja za stitnu zlezdu.Nije nista posebno sredjen.Prepun je pasa lutalica(bezopasnih).Ima dosta klackalica ,tobogana,ljuljaski...
Dobar je za letovanje porodice sa malom decom.

Interesuje me da li si videla vilu MAKIS i kako izgleda tj. gde se nalazi. Kakve su cene hrane i rentakara. Za dve nedelje putujem pa me sve interesuje. Hvala ti u napred.:bye:
 
Ne secam se vile Makis.
Hrana ti je nesto skuplja nego kod nas.Pristupacne su cene.
Za rentakar ne znam.
Srecan put!

PS Savet ti je moj da ne koristis turisticki vozic.Bukvalno nemas sta da vidis, prebrzo ide ,i samo se bzvz istumbas.
 
Interesuje me da li si videla vilu MAKIS i kako izgleda tj. gde se nalazi. Kakve su cene hrane i rentakara. Za dve nedelje putujem pa me sve interesuje. Hvala ti u napred.:bye:

Rentakar je u zavisnosti od vozila:40-45 eura i plus gorivo,stim sto mozes dnevno da predjes samo 200km i treba ti medjunarodna dozvola.To su cene od prosle godine,ali verujem da se nisu promenile
Hrana klasika.Mleko i mesne preradjevine su skuplje nego ovde,a po restoranima od 4 eura za spagete do 8 eura mesano meso,stim sto su porcije manje nego ovde.Salate su skupe,ali je grcka salata iliti sopka kako je mi zovemo,extra.
 
Da li je neko letovao u apartmanima Vile Vavalas?Cula sam da je nova vila, ali opet me intereseju vase iskustvo...ja putujem 30.06.nadam se dobrom odmoru :)
 
stavros je relativno malo mesto, doduse ne savim malo . te ima gde da se sedne , opusti, popije i pojede nesto... glavno setaliste nije bog zna koliko ali ima i par ulicica sa strane tako da ipak nije dosadno.. nema velike buke tj nekih mesta za izlazkak mladih..cini mi se da je bila samo jedna prava diskoteka u samom gradu.. cene su pristojne..stavros ima i nesto uzbrdica za razliku od npr asprovalte koja je skroz ravnicarskog tipa.. i bar centralni deo je zbijenog tipa naselja .. moze se slobodno reci da ima tri plaze.. levo od mola ima dosta kamenja, a desno je peskovita i presiroka , a dalje uska kraj palatana te se na kraju i on prosiruje... u centralnom delu ovih plaza akoih smatramo jednom celinom, voda je tamno zelena kada se gleda sa visine, slabo providnosti .. a u daljem delu palvkasta.. da li je to zbog mesanja nekih voda ili je to uticaj dna.. ne znam ali je tako.. povremeno ima i vetra i pratecih mu talasa...nanosi se i granje ..znaci ne papira , plastike, i itd vec granja, lisca, morske tave i itd...sve u svemu za jedno solidno letovanje je ok, a ako hocete stalne nocne akcije, ludovanja(mokre majice , kupanje u peni, veselje po svaku cenu, kao i toliko diskoteka da stalno menjate enterijere pa i exterijere, tj da adrenalin stalno radi onda to nije ovo mesto). iskreno nema u samom mestu nisam primetio ni neke posebne istorijske celine tj neke rusevine iz daleke proslosti... i da ne ostanem duzan postoji i pijaca , tako da ima i takvih akcija .. i to je to:D:D
 
Stavros, ima li kakvih komenatara, malo novijeg datuma...?
Idem krajem jula sa devojkom u vilu Nick, pa me intresuje sve u vezi ovog mesta i ove vile...
Sta obici, kakvi su izleti, cene, plaze, odlazak do Soluna itd...?
Hvala!!
 
Pa ovako,to ti je jedno malo mesto.Ja sam bila u septembru i bilo je jako lose vreme,tako da ljudski nisam mogla ni da prosetam...Od diskoteka {ako ih uopste i imaju} nista nije radilo,a kafici su im onako bzvz.. :confused:

Znaci nisam mogla da plivam,da se suncam...nisam mogla nista...jedina sreca je sto imaju par internet kafea... :D

Mozda tebe posluzi vreme pa ti ne bude kao meni,jer kada ima sunca i mora onda ti ne treba nesto puno preko toga... ;)
 
Pa ovako,to ti je jedno malo mesto.Ja sam bila u septembru i bilo je jako lose vreme,tako da ljudski nisam mogla ni da prosetam...Od diskoteka {ako ih uopste i imaju} nista nije radilo,a kafici su im onako bzvz.. :confused:

Znaci nisam mogla da plivam,da se suncam...nisam mogla nista...jedina sreca je sto imaju par internet kafea... :D

Mozda tebe posluzi vreme pa ti ne bude kao meni,jer kada ima sunca i mora onda ti ne treba nesto puno preko toga... ;)

Trebaju mi klubovi :lol:
Ok, hvala ti, valjda cu biti bolje srece, ako ne imamo auto pa idemo dalje.
Hvala:heart:
 
E bas me obradova :lol:
Nama to preporucili u Oktopodu preko njih idem sad sa drugaricom krajem juna. Daj nesto malo opsirnije.. :)

Ja sam bila prosle god...Mesto je mirno,plaza duga,pescana,najlepsa je ona kod platana...More je bilo cisto,bar kad smo mi bili u avgustu.Ima 2 diskoteke,a jedna je imala organizovano vece sa nasom muzikom,mislim da je bilo petkom:)Ima dosta kafica i restorana.Posto si rekla da si kolima,za neki zesci provod tu je Asprovalta,jako blizu,moze i pesice laganom setnjom:per:Ako se dobro organizujete i nadjete drustvo,letovanje ce vam biti extra:super:Solun je blizu sto se tice nekog sopinga,extra je:klap:Pozzz i lep provod
 
Ja sam bila prosle god...Mesto je mirno,plaza duga,pescana,najlepsa je ona kod platana...More je bilo cisto,bar kad smo mi bili u avgustu.Ima 2 diskoteke,a jedna je imala organizovano vece sa nasom muzikom,mislim da je bilo petkom:)Ima dosta kafica i restorana.Posto si rekla da si kolima,za neki zesci provod tu je Asprovalta,jako blizu,moze i pesice laganom setnjom:per:Ako se dobro organizujete i nadjete drustvo,letovanje ce vam biti extra:super:Solun je blizu sto se tice nekog sopinga,extra je:klap:Pozzz i lep provod

Pa sugradjanko , ovo mi ulepsa put :lol:
 
Ovde sam procitala puno losih komentara o Stavrosu. :( Ja idem avgusta pa sam citala dosta po forumima, i uglavnom su prezadovoljni.:ok: Mesto je malo, vise je za porodice sa decom, ima lepe plaze, restorane sa igraonicama.... Smestaj je uglavnom isti u svim vilama, zadovoljavajuci. Cisto je i ljubazni su. A ko dolazi da se nocu provodi po diskotekama mozda je bolje da ide u neko vece mesto, kao sto je Asprovalta, koja je blizu. Vise informacija mozete naci na forumu sajta www.putovanja.info, puno komentara o smestaju pa cak i slika. Ljudi salju informacije sa lica mesta.:super:
 

Back
Top